Pozycjonowanie stron - Poznań

Pozycjonowanie stron w Google - skutecznie, tanio i bezpiecznie. Jak nigdzie.

DLACZEGO NASZA AGENCJA SEO?
Od 2008 r. oferujemy tworzenie oraz pozycjonowanie stron w Google, ale nie tylko. Zajmujemy się także szeroko pojętym e-marketingiem, wykorzystując inne, efektywne kanały dotarcia do Twoich potencjalnych klientów w Internecie. W toku dążenia do osiągania jak najlepszych pozycji stron naszych klientów w wyszukiwarkach dotarliśmy do wielu dodatkowych możliwości promocji i sprzedaży w Internecie. Poinformujemy o nich na etapie praktycznej współpracy oraz wdrożymy.

POZYCJONOWANIE STRON - 5 ARGUMENTÓW
Pozycjonowanie stron przez naszą firmę charakteryzuje przede wszystkim bezpieczeństwo, skuteczność i jego potwierdzenie na umowie, czyli gwarancja.
5 najważniejszych argumentów, aby zlecić u nas pozycjonowanie:
  1. rozliczenie wyłącznie za efekty TOP10 (nie płacisz "w ciemno" w popularnej ofercie abonamentowej, ale dopiero po uzyskaniu efektu TOP10),
  2. gwarancja osiągnięcia TOP10 (czego nie oferuje konkurencja w ogóle),
  3. strona nie będzie zbanowana (strona nigdy nie będzie ukarana i zdegradowana w wynikach Google), ponieważ stosujemy tylko dozwolone techniki pozycjonowania,
  4. wdrożenie dodatkowych promocji w ramach pozycjonowania - szeroko zakrojonych działań względem promowania Państwa firmy w Internecie,
  5. twoja strona osiąga już wysokie pozycje lub jest blisko TOP10? Damy lepszą ofertę cenową, lub nawet utrzymamy te słowa w TOP10 nieodpłatnie i z gwarancją na umowie.
To nie wszystko! Poznaj pozostałe argumenty poniżej, jest ich kilkanaście i mają wpływ na Twoje oszczędności oraz pewność inwestycji.

ZLECASZ POZYCJONOWANIE? STRONA WWW TANIEJ
Jeśli jesteś zainteresowany także wykonaniem strony lub sklepu www, zrobimy to z rabatem, przy zleceniu pozycjonowania. W ramach tej usługi obowiązuje rzecz jasna: wersja mobilna, CMS do zarządzania stroną, zaprojektowanie strony pod pozycjonowanie. Warto wiedzieć, że niektóre strony pozycjonuje się trudno lub nawet czasem nie jest to w ogóle możliwe na trudnym konkurencyjnym rynku ze względu na budowę i wykorzystane technologie do jej stworzenia.

Praktyczne przykłady klientów

4 tarcze na SEO i stronę

Jakie strony www tworzymy?

Pozycjonowanie - 8 argumentów

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Wycena do 24h!

NASZE TARCZE

1 TARCZA
1 TARCZATarcza na STRONY WWW
Bonusowy rabat na stronę internetową: 200 zł netto.
2 TARCZA
2 TARCZATarcza na pozycjonowanie
Przez 3 pierwsze miesiące nie płacisz za usługę pozycjonowania.
3 TARCZA
3 TARCZATarcza na pozycjonowanie
Każda z kwot na fakturze zostanie zmniejszona o 10%.
4 TARCZA
4 TARCZATarcza na pozycjonowanie
Nie ma możliwości, abyś poniósł koszty większe niż ustalona maksymalna płatność.
1 TARCZA na WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ
Bonusowa obniżka za stworzenie strony internetowej w wysokości 200 zł netto. Oprócz upustów, które przypisywane są przy zlecaniu nam pozycjonowania, oferujemy BONUSOWY RABAT 200 zł netto na napisanie witryny internetowej.

2 TARCZA na POZYCJONOWANIE
Bonus aż 3 miesięcy pozycjonowania BEZPŁATNIE! Najwięcej zaoszczędzisz na 3 miesiącu pozycjonowania, gdy największa ilość słów kluczowych uzyska TOP10.
 
3 TARCZA na POZYCJONOWANIE
Aż 10% upustu od wyceny wyjściowej, którą prześlemy na adres mailowy, czyli każda z kwot na fakturze będzie o 10% pomniejszona.
 
4 TARCZA na POZYCJONOWANIE
Najwyższa płatność na umowie jest wcześniej określana. Płatności tej w żadnym wypadku nie przekroczysz. Dla przykładu gdy ze sprawozdania do zapłaty wyniesie suma 750 zł, a wcześniej ustalona najwyższa kwota płatności będzie wynosić 500 zł netto, to będziesz zobowiązany do zapłaty właśnie tylko 500 zł netto.
Filmik zwraca się do wcześniejszej promocji wakacyjnej. Z dniem 1 września, w życie wchodzą nowe tarcze. Objaśnienie nowych tarcz znajduje się na stronie, zmianie ulegają tylko liczby, objaśnione reguły zostają bez modyfikacji.

Nie owijamy w bawełnę.

Robimy, jak trzeba.

MOBILNE STRONY WWW

Naszym głównym aspektem jest dbałość o zmaksymalizowanie wyników pozycjonowania, jednak również świadczymy profesjonalne i tanie sklepy oraz strony internetowe w wariancie mobilnym, oraz nieodpłatnym CMS!

REKLAMA ADWORDS

Zajmujemy się organizowaniem kampanii Google AdWords. W skład kampanii wchodzi opłata za klikniecie reklamy (miesięczny budżet kampanii) wraz z wynagrodzeniem dla nas za pracę związaną z zaplanowaniem kampanii oraz jej ciągłym prowadzeniem.

POZYCJONOWANIE STRON

Już od 2008 r. dostarczamy naszym Interesantom wysoką skuteczność oraz niespotykane uwarunkowania współpracy, które dają deklarację efektów oraz bezpieczeństwo. Pozycjonowanie stron to nasza specjalność.

SEO-NEW

Wespnij się na sam szczyt! Poznaj nasz własny nowatorski zbiór systemów i narzędzi, który przyczynić się do zauważalnego progresu pozycjonowanych słów kluczowych - SEO-NEW!

Dlaczego pozycjonowanie stron z nami?

Poznaj największe argumenty i dowiedz się, dlaczego pozycjonowanie strony znane również jako SEO warto zlecić akurat naszej agencji!

Ochrona przed banem

Działamy wykorzystując tylko dopuszczone przez Google techniki pozycjonowania. Dzięki temu dajemy gwarancję na umowie, iż Twoja strona nie zostanie zbanowana (usunięta z wyszukiwarek).

Wysoka skuteczność

W znacznej większości powierzonych nam zleceń, choć w różnym odstępie czasu, uzyskujemy wynik: ponad 90% słów kluczowych w TOP10.

Gwarancja wyniku

Na zrealizowanie wyniku w ustalonym okresie czasu dajemy Ci gwarancję, a wypadku gdy nie uda nam się zrealizować - masz możliwość do natychmiastowego odstąpienia od umowy.

Rzetelna wycena

Nasza wycena jest tworzona z wykorzystaniem danych z narzędzi Google, a  liczba zapytań jest głównym kryterium do wyceny. Zapłacisz tylko za te frazy kluczowe, które na pewno są wpisywane.

Nowa strona internetowa nawet ZA DARMO?

W wypadku gdy zlecisz nam pozycjonowanie, uzyskasz rabat obniżający cenę nowej strony internetowej, który sięgnie nawet o połowę. W przypadku stosownie dużych zleceń pozycjonowania dostaniesz stronę za darmo!

Wersja mobilna strony oraz panel CMS

Pisane przez nas strony internetowe będą się poprawnie wyświetlały na sprzęcie mobilnym, urządzenia takie jak smartfony czy tablety są dla nas równie ważne jak komputery, czy laptopy. Panel CMS pozwolić Ci szybką i samodzielną edycję treść i grafiki na witrynie.

Strona tworzona pod pozycjonowanie

Już na procesie planowania tworzymy strony internetowe tak, aby jej pozycjonowanie było jak najbardziej skuteczne. Przeważnie zdarza się, że nieodpowiednia konstrukcja strony blokuje lub nawet uniemożliwia efektywne pozycjonowanie.

Indywidualny projekt graficzny strony

Nasi klienci mają nieograniczoną możliwość sugerowania poprawek lub modyfikacji projektu strony. Masz więc pełne przekonanie, że witryna zrealizuje Twoje oczekiwania.

Rabat na nową stronę internetową!

Zlecając nam zadanie pozycjonowania, możesz skorzystać z profitu upustu na nową, profesjonalną stronę internetową, która podniesie efekty pozycjonowania do maksimum – za mniejszą kwotę.
pozycjonowanie-stron-poznan-11.jpg

Pozycjonowanie stron - 8 mocnych argumentów

8 atutów naszej oferty, jakich próżno szukać u konkurencji!

Rozliczanie tylko za pozycje TOP10

Ponosisz koszta tylko za pozycje w TOP10.  Świadczymy umowę rozliczania się za efekt.

Gwarancja uzyskania wyników TOP10

Co najmniej 60-70% słów kluczowych uzyska TOP10 do 6-7 miesiąca od zaczęcia pozycjonowania, zaręczamy to na umowie.

Dodatkowe metody promocji

Wdrożymy dodatkowe metody promocji, które zaowocują Twoją większą sprzedażą.

Ochrona przed banem

Nie praktykujemy Black-SEO - każda z naszych realizacji pozycjonowana opiera się na dozwolonych metodach. Ani jedna witryna naszego klienta nie została zbanowana.
Pozycjonowanie stron Poznań 8

Obecne pozycje TOP10 taniej

Jeżeli strona już pozycjonuje się w TOP10 pod konkretnymi frazami, utrzymamy je taniej lub za darmo.

Płacisz tylko za efektywne frazy

Szacujemy tylko te słowa, które są efektywne, czyli takie, jakie dysponują zapytaniami w wyszukiwarce Google.

Niższe ceny

Nasze ceny są wysoce konkurencyjne - świadczymy często niższe ceny fraz od innych firm.

Gwarancja na ważne frazy kluczowe

Nasi klienci mają możliwość wybrania słowa kluczowego (na jakim Ci najbardziej zależy), iż na 100% osiągnie TOP10.

Strzeż się pozycjonowania w abonamencie!

Chciałbym ostrzec przed pewnymi praktykami: ewidentnie większość ofert pozycjonowania rachowanych w systemie abonamentowym nie daje gwarancji uzyskania żadnych wyników na efektywne frazy, mimo comiesięcznych wydatków. Zazwyczaj cała czynność pozycjonowania kończy się porażką. U Klienta wtedy pojawia się zawód oraz frustracja. Zobacz wideo na Youtube.pl, na którym demonstruję różnice pomiędzy rozliczaniem abonamentowym a rozliczaniem za efekty. Zaznajom się z argumentami przedstawionymi w filmie i wyciągnij właściwe konkluzje.

Dlaczego nasz model współpracy w zakresie pozycjonowania strony jest skuteczny?

Oferowany przez nas model współpracy i Twoich zysków praktycznych opiera się na pozycjonowaniu, albowiem nie ma lepszej metody dobrnięcia do ewentualnych Klientów poszukujących Cię w Internecie, jak bezpośrednio dzięki wyszukiwarce Google. Najistotniejsze w naszej relacji i rozrachunku za pozycjonowanie stron jest to, że wynagradzasz nas jedynie za wynik TOP10 tych fraz, jakie na pewno wpisują Twoi ewentualni Klienci - sprawdzamy to narzędziami Google. Nie ma więc logicznej i praktycznej możliwości, aby fraza, która się znajduje w TOP10 i jest wpisywana przez Twoich Klientów nie dostarczała Ci zwrotu w postaci nowych Klientów. W dodatku na umowie dostajesz gwarancję, że pozycjonowane słowa uzyskają TOP10 oraz zabezpieczenie przed banem.
Do tego, zrobimy coś jeszcze unikalnego, co spowoduje większą i pewną sprzedaż - wdrożymy wiele różnych metod promocji, jakie dadzą Ci możliwość generowania klientów także z innych źródeł i... zrobimy to za darmo, albowiem nie wymaga nas to wiele pracy.

Dowiedz się więcej!

Co dostajesz w naszej ofercie?

Co oferujemy Ci w ramach pozycjonowania?

Rozliczamy się wyłącznie za efekt TOP10
Rozliczeniu podlegają wyłącznie efekty TOP10. Polega to na tym, że opłacasz ustaloną kwotę (np. 50 zł netto miesięcznie za frazę kluczową „bramy Poznań”) tylko w momencie gdy te słowa osiągną TOP10 (pierwsza strona wyszukiwarki Google). Na przykład: wyselekcjonowałeś 5 fraz po 50 zł (m.in. serwis bram poznań, bramy poznań itp.) i w czwartym miesiącu pozycjonowania każda fraza osiąga TOP10 – płacisz wtedy 250 zł. Tymczasem gdyby w 3 miesiącu pozycjonowania TOP10 uzyskały tylko 2 frazy z pięciu – zapłacisz za ten miesiąc 100 zł. Kompletną odwrotnością jest pozycjonowanie w abonamencie, jakie jest zarazą w ostatnim czasie i charakteryzuje się stałą płatnością comiesięczną bez zapewnienia tego czy cokolwiek znajdzie się w TOP10. Na domiar złego, 99% takich ofert abonamentowych kończy się zerowym efektem sprzedażowym. Precyzyjniej właściwości tych dwóch ambiwalentnych ofert opisałem tutaj: www.kowal24.pl/pozycjonowanie-w-abonamencie.

Jaki projekt strony internetowej zrealizujemy?

Wersja mobilna

Nasza agencja SEO tworzy strony internetowe przystosowane do obsługi urządzeń przenośnych – wyświetlają się poprawnie na smartfonach, komórkach i tabletach.

Jak wygląda rozliczenie za pozycjonowanie?

Nasza firma oferuje klientom formę rozliczana za efekt. Jest to najsprawiedliwsza forma rozliczenia zarówno dla klienta jak i dla naszej firmy. Rozliczenie to polega na tym, że ustaloną na umowie kwotę (np. 50 zł netto miesięcznie za frazę „bramy Poznań”) klient płaci w momencie kiedy jego strona internetowa pod tą frazą osiągnie pozycję w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Jeśli wybranych zostanie 5 fraz po 50 zł każda (bramy Poznań, serwis bram Poznań itp.) i w czwartym miesiącu od rozpoczęcia współpracy wszystkie frazy osiągną TOP10 – koszt wyniesie 250 zł netto. Inaczej jednak będzie w wypadku gdy tylko 2 frazy z pięciu osiągną w wybranym miesiącu TOP10 – wtedy kwota wyniesie już tylko 100 zł netto.

Stoi za nami doświadczenie

Robimy co trzeba, abyś naprawdę zyskał.

Dlaczego pozycjonowanie z firmą KOWAL?

Tym, co wyróżnia ofertę naszej firmy od konkurencji jest cena za pozycjonowanie strony (SEO), wysoka skuteczność oraz gwarancja uzyskania zamierzonych efektów na umowie. Stajemy naprzeciw wielu firmom, które skupiają się na zysku, ale nie dla klienta. Nasza oferta jest nietypowa jeśli chodzi o warunki współpracy i skuteczność pozycjonowania. Jeśli masz lub miałeś jakieś doświadczenia z pozycjonowaniem, z pewnością zobaczysz korzyści płynące ze współpracy z firmą KOWAL.

01

Gwarancja wyniku

Na umowie jest zawarta gwarancja osiągnięcia zamierzonego efektu pozycjonowania strony, np. 70% słów kluczowych w ciągu 6 miesięcy od rozpoczęcia prac osiągnie TOP10. Jeśli jednak się to nie uda, klient może bez żadnych konsekwencji zerwać umowę w trybie natychmiastowym.
02

Dobre ceny

Ceny za efektywne słowa kluczowe (posiadające dużą liczbę zapytań w wyszukiwarce) są w naszej ofercie niższe o około 40% niż w ofertach konkurencyjnych firm na rynku.
03

Priorytet Google

Nasza firma skupia się na pozycjonowaniu stron w Google jednak wyniki często pokrywają się z tymi, które można zaobserwować w wyszukiwarkach Yahoo, Baidu czy Bing.
04

Rzetelna wycena

Słowa które są nieefektywne dajemy klientom za darmo. Nie wyceniamy fraz, które mają małą liczbę zapytań (poniżej 10). Takie słowa jednak nadal są źródłem potencjalnych klientów!
05

Gwarancja na frazę

Jeśli jakaś fraza kluczowa jest dla naszych Klientów szczególnie ważna, to możemy dać gwarancję na umowie mówiącą, to hasło kluczowe uzyska wynik w TOP10!
06

Brak bana

Bezpieczeństwo jest bardzo istotną kwestią z czego zdajemy sobie sprawę. Dlatego dajemy naszym klientom gwarancję, że pozycjonowana strona nie zostanie zbanowana. Nasza firma stosuje wyłącznie dozwolone metody pozycjonowania. Przez cały okres naszej działalności żadna strona naszego klienta nie została zbanowana.
07

Szczera porada

Nie owijamy w bawełnę i jeśli coś jest niemożliwe do wykonania, to o tym Cię poinformujemy i zaproponujemy alternatywne rozwiązanie.
08

Darmowe frazy

Niektóre efektywne frazy kluczowe możemy zaproponować za darmo. W konkurencyjnych ofertach wszystkie frazy są wyceniane a ich ceny zaczynają się od 50 zł wzwyż.
09

10 lat doświadczenia

Nasza firma posiada już ponad 10 lat doświadczenia. Taki okres czasu pozwolił nam na wypróbowanie wielu technik pozycjonowania i wybranie tych najlepszych.
10

Stabilizacja

Nagłe wahania w pozycji strony są częstym skutkiem stosowania niedozwolonych praktyk pozycjonowania (Black-SEO). Nasza firma stosuje jedynie dozwolone techniki dzięki czemu pozycje stron naszych klientów są stabilne.
11

Wybitne wyniki

90% stron naszych klientów zostało wypozycjonowanych pod wszystkimi wybranymi słowami kluczowymi do TOP10.
12

Portfolio dowodem

Naszą skuteczność potwierdza obszerne portfolio. Wszystkie nasze wyniki są również potwierdzone przez raporty, które wysyłamy do każdego klienta pod koniec miesiąca.
13

Duże kampanie

Mamy doświadczenie w prowadzeniu dużych kampanii. Nawet przy zleceniu pozycjonowania kilkuset słów kluczowych nasza skuteczność jest bardzo wysoka.
14

Jesteśmy otwarci

Potrafimy dostosować się do potrzeb klienta i pójść na różne ustępstwa od wyżej wymienionych aspektów w granicy rozsądku, sprawiedliwości oraz naszego bezpieczeństwa inwestycji.
15

RABAT na www

Przy zleceniu naszej firmie pozycjonowania strony klient otrzymuje rabat na projekt zupełnie nowej strony.

2 warunki powodzenia tej inwestycji

Jakie rzeczy mają wpływ na generowanie większych profitów dzięki pozycjonowaniu strony? Dwa bardzo proste warunki, które jednak jeśli nie są doprecyzowane na umowie, mogą być również powodem kłopotów, a nawet kompletnego niepowodzenia inwestycji.

dobrze dobrane słowa kluczowe do pozycjonowania

Najczęstszym powodem braku efektów pozycjonowania są źle dobrane słowa kluczowe. Pomimo osiągnięcia wysokich pozycji w wyszukiwarce pod takimi słowami, odzew ze strony klientów jest bardzo mały. Dlaczego się tak dzieje? Z bardzo prostego powodu. Wybrane do pozycjonowania frazy mają mało zapytań w wyszukiwarce. Pomimo wysokich pozycji mało kto wtedy trafia na taką stronę. Winny temu może być zarówno usługodawca, który wykorzystuje niewiedzę klienta, jak i również sam klient, który wybrał słowa kluczowe po omacku i podpisał umowę „w ciemno”. Aby zweryfikować efektywność słów kluczowych i uzyskać tym samym informacje o liczbie ich zapytań w Google, używamy specjalnego narzędzia Google. Na podstawie tych informacji możemy wycenić tylko słowa efektywne – biorąc pod uwagę liczbę ich zapytań czy też konkurencyjność. Konkurencja często idzie na łatwiznę i podejmuje się pozycjonowania słów, które są nieefektywne. Przy tym często klient otrzymuje ofertę abonamentową, która zmusza go do płatności od pierwszego miesiąca pozycjonowania a efektów pozycjonowania przez cały okres współpracy nie widać.
Aby dokładniej przedstawić ten problem podamy przykład. Słowo kluczowe „okna Poznań” jest częściej wpisywane w wyszukiwarkę niż fraza „tanie okna PCV Poznań” czy też fraza, która będzie miała już bardzo małą liczbę zapytań np.: „tanie i solidne okna PCV Poznań”. Ważną rolę odgrywa również region, na który strona ma być pozycjonowana. Może to być cały kraj (Polska lub inne), konkretne miasto czy też województwo. Innym słowem jest słowo „okna Poznań”, innym „okna PCV Poznań” i w przypadku zarówno tego pierwszego jak i drugiego trzeba wykonać szereg niezależnych prac, które spowodują osiągnięcie wysokich pozycji przez stronę w Google.

osiągnięcie i utrzymanie wysokich pozycji w Google

Aby efekty pozycjonowania były widoczne a odzew od nowych klientów wyczuwalny, pozycjonowana strona musi na wspomnianych wcześniej słowach kluczowych zajmować wysokie pozycje (TOP10). Jeśli wybrano efektywne frazy kluczowe i strona nie zajmuje pod nimi pierwszej dziesiątki, to w takim razie na pozytywne rezultaty można czekać w nieskończoność. Klienci często lekceważą tę kwestię myśląc, że jeśli słowa kluczowe zostały wybrane dobrze to napływ nowych klientów jest gwarantowany.
Efekt ten potęguje różnica w liczbie kliknięć pomiędzy miejscami 1-4, a 5-10. Ilość wejść na pozycjonowaną stronę jest uwarunkowana pozycją, na której się ona znajduje. Pozycja 2 a pozycja 9 to bardzo duża różnica w ilości wejść na stronę.
Klienci decydujący się na usługę pozycjonowania mogą doświadczyć również niestabilnych efektów sprzedaży co spowodowane jest z kolei stosowaniem zabronionych metod pozycjonowania (Black-SEO). W takim przypadku strona jednego dnia może znajdować się na pozycji 5, a drugiego już spaść na pozycję 15.
Podsumowując, aby pozycjonowanie przynosiło efekty to strona internetowa musi pod wybranymi, efektywnymi frazami kluczowymi zajmować wysoką pozycję. Są pewne wyjątki od tego w postaci najpopularniejszych fraz. Wtedy część internautów sprawdzi również drugą stronę wyników wyszukiwania. Jest to jednak zjawisko dotyczące tylko tych najczęściej wpisywanych słów kluczowych.

Etapy realizacji pozycjonowania

Realizacja usługi pozycjonowania Twojej strony w 6 krokach!

1. Wycena na e-mail

Po wypełnieniu formularza na naszej stronie wyślemy wycenę dostosowaną do potrzeb i możliwości klienta.

2. Wybór słów kluczowych

Po otrzymaniu wyceny klient wybiera interesujące go słowa kluczowe i wysyła na nasz e-mail: biuro@kowal24.pl

3. Rabat na nową stronę www

Zlecając nam pozycjonowanie klienci otrzymują również rabat na projekt nowej strony internetowej. Zainteresowanym wyślemy szczegółowe informacje.

4. Wysyłamy umowę

Wyślemy umowę na pozycjonowanie, oraz jeśli klient jest zainteresowany, także na projekt strony internetowej. Przy zleceniu wykonania strony internetowej klient wpłaca 1 ratę.

5. Dostępy do strony

Odsyłając podpisaną umowę klient musi nam podać również dane dostępowe do jego strony byśmy mogli rozpocząć jej optymalizację pod pozycjonowanie. Wszystkie zmiany na stronie uzgadniamy wcześniej z klientem.

6. Raport i faktura VAT

Pod koniec każdego miesiąca współpracy wysyłamy szczegółowe raporty dotyczące pozycji strony w wyszukiwarce oraz fakturę VAT.

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Poproś o wycenę

CENNIK POZYCJONOWANIA

Poniżej przedstawiamy przykładowy cennik pozycjonowania, formę rozliczania oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące ceny jak i rozliczenia za usługę pozycjonowania.

Przykładowe ceny pozycjonowania

Przy wszystkich słowach kluczowych podano dwie kwoty. Pierwsza cena odnosi się do pozycji w TOP10 (pozycje 5-10 w Google) w danym miesiącu. Druga cena dotyczy zajęcia pozycji TOP4 (pozycje 1-4 w Google) w danym miesiącu przez pozycjonowaną stronę:

okna Poznań - 119zł/139zł
okna drewniane Poznań - 49zł/59zł
okna aluminiowe Poznań - 49zł/59zł - pozycja 7, dlatego proponujemy rozliczenie 29zł wyłącznie za pozycje 1-4 (ZNIŻKA)
okna pcv Poznań - 59zł/79zł
drzwi Poznań - 79zł/99zł
drzwi zewnętrzne Poznań - 59zł/79zł
drzwi antywłamaniowe Poznań - 59zł/79zł
drzwi wewnętrzne Poznań - 59zł/79zł
drzwi drewniane Poznań - 49zł/59zł
Jak wyceniacie słowa kluczowe?

Głównym kryterium branym pod uwagę przez naszą firmą przy wycenianiu słów kluczowych jest liczba ich zapytań w skali miesiąca. Im częściej dana fraza jest wpisywana w Google tym jej cena jest wyższa.

Powinieneś to wiedzieć zanim zlecisz pozycjonowanie...

Co powinieneś wiedzieć o własnej stronie internetowej zanim zlecisz jej pozycjonowanie?
Projekt strony ma istotne znaczenie dla efektywności pozycjonowania - jaki jest Twój projekt?
Aby uzyskać jak najlepsze efekty pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google warto wiedzieć o tym, że duży wpływ na pozycje ma konstrukcja strony internetowej. Strony wykonane w kreatorach, korzystające z technologii Flash czy też darmowych usług hostingowych są o wiele trudniejsze w pozycjonowaniu. Często poprawa pozycji takich stron jest praktycznie niemożliwa. O tym, jakie strony i z jakiego powodu nie nadają się do pozycjonowania przeczytają Państwo tutaj: Projektowanie stron. Jeśli chcą Państwo sprawdzić, czy obecna strona nadaje się do pozycjonowania, możemy zbadać jej konstrukcję pod tym kątem. W takim przypadku zachęcamy, by podać adres strony w formularzu powyżej.

Wersja mobilna strony internetowej niezbędna do udanego pozycjonowania
Wiele źródeł pokazuje, że w dzisiejszych czasach prawie połowa internautów korzysta z internetu na urządzeniach przenośnych. Bardzo ważne jest więc aby projekt strony był dostosowany do tych urządzeń. Często może się wydawać, że wszystko jest ok, bo strona wyświetla się „w miarę dobrze” na komórkach, jednak ważna jest w tym wypadku ocena Google. Jeśli strona nie uzyska pozytywnej oceny, to w takim przypadku efekty pozycjonowania będą znacznie słabsze. Poprawność wyświetlania strony na urządzeniach mobilnych można sprawdzić tutaj: Test zgodności z urządzeniami mobilnymi - Google.
 
Pozycjonowanie + projekt strony, to się bardziej opłaca
Zlecając nam pozycjonowanie strony klienci otrzymują znaczący rabat na stronę internetową, a czasem nawet możemy wykonać taki projekt nieodpłatnie! O projekcie, jaki możemy dla Państwa wykonać, dowiedzieć się można w artykule: Strony internetowe.

Każdy oszczędza do 1 000 zł rocznie na pozycjonowaniu
Niższe ceny za poszczególne słowa kluczowe oraz fakt, że proponujemy wiele efektywnych słów za darmo sprawia, że nasi klienci oszczędzają nawet do 1 000 zł rocznie na pozycjonowaniu ich strony w wyszukiwarce Google.
0
Stron internetowych
0
Pozycjonowanych stron
0
Lat doświadczenia
0
Wypitych kaw

NASZ ZESPÓŁ

POZNAJ NAS

Przemysław Kowalczyk
Przemysław KowalczykWłaściciel firmy, pozycjoner
Pozycjonowanie stron internetowych, koordynacja nad tworzeniem stron www.
Kamil Młynarczyk
Kamil MłynarczykWebmaster
Projektowanie i zarządzanie stronami www.
Katarzyna Szachnowska
Katarzyna SzachnowskaObsługa klienta
Wyceny, tworzenie raportów pozycji pozycjonowanych stron, fakturowanie.

Nasz adres

Sienkiewicza 29/4
74-505 Mieszkowice

Zadzwoń do nas

+48 731 331 881
+48 531 981 099

Wyślij wiadomość

biuro@kowal24.pl
sekretariat@kowal24.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 08:00 - 16:00.
Sob - Nd: zamknięte.
Google
Joomla
Wordpress
Virtuemart
PrestaShop
Hikashop