Pozycjonowanie stron - Poznań

Czym właściwie jest pozycjonowanie i czemu jest takie skuteczne?

Pozycjonowanie stron w Google – skutecznie, tanio i bezpiecznie.

Głównym filarem działalności firmy KOWAL jest pozycjonowanie stron internetowych, czyli coś co da Państwu korzyści finansowe nieporównywalne z innymi formami reklamy internetowej. Dzięki wysokim pozycjom strony internetowej nasi klienci zyskują napływ klientów, którzy tą stronę znajdą w wyszukiwarce.

Prawidłowo wykonana usługa pozycjonowania (dobrze dobrane, efektywne słowa kluczowe oraz wysoka pozycja strony w rankingu Google) jest najbardziej opłacalną i najskuteczniejszą formą reklamy. Nie piszemy tego by sprzedać Państwu naszą usługę. Niewielki nakład finansowy może mocno wpłynąć na ilość potencjalnych klientów odwiedzających stronę internetową. Z tej grupy ludzi pewna część zakupi Państwa usługi lub produkty. Internauci odwiedzający Państwa stronę nie różnią się niczym od klientów odwiedzających zwykłe sklepy, jedynie sposób obsługi takich klientów jest inny. Są to osoby mocno zainteresowane daną usługą/produktem, który znajduje się w państwa ofercie. Trzeba tylko do nich dotrzeć z własną ofertą.

Prawidłowo wykonane i skuteczne pozycjonowanie to coś czego próżno szukać u większości konkurencyjnych firm, które często stosują nieuczciwe praktyki a słowo „pozycjonowanie” mają wpisane w swoje usługi tylko i wyłącznie po to, by sprzedać swoje inne usługi. Odsetek firm, które potrafią pozycjonować strony internetowe jest bardzo niski – większość firm obecnych na rynku robi to bardzo nieudolnie.

Praktyczne przykłady klientów
Jak wygląda rozliczenie za pozycjonowanie?

Nasza firma oferuje klientom formę rozliczana za efekt. Jest to najsprawiedliwsza forma rozliczenia zarówno dla klienta jak i dla naszej firmy. Rozliczenie to polega na tym, że ustaloną na umowie kwotę (np. 50zł netto miesięcznie za frazę „bramy Poznań”) klient płaci w momencie kiedy jego strona internetowa pod tą frazą osiągnie pozycję w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Jeśli wybranych zostanie 5 fraz po 50zł każda (bramy Poznań, serwis bram Poznań itp.) i w czwartym miesiącu od rozpoczęcia współpracy wszystkie frazy osiągną TOP10 – koszt wyniesie 250zł netto. Inaczej jednak będzie w wypadku gdy tylko 2 frazy z pięciu osiągną w wybranym miesiącu TOP10 – wtedy kwota wyniesie już tylko 100zł netto.

Stoi za nami doświadczenie

Robimy co trzeba, abyś naprawdę zyskał.

Dlaczego pozycjonowanie z firmą KOWAL?

Tym, co wyróżnia ofertę naszej firmy od konkurencji jest cena pozycjonowania, wysoka skuteczność oraz gwarancja uzyskania zamierzonych efektów na umowie. Stajemy naprzeciw wielu firmom, które skupiają się na zysku ale nie dla klienta. Nasza oferta jest nietypowa jeśli chodzi o warunki współpracy i skuteczność pozycjonowania. Jeśli masz lub miałeś jakieś doświadczenia z pozycjonowaniem, z pewnością zobaczysz korzyści płynące ze współpracy z firmą KOWAL.

01

Gwarancja wyniku

Na umowie jest zawarta gwarancja osiągnięcia zamierzonego efektu pozycjonowania strony, np. 70% słów kluczowych w ciągu 6 miesięcy od rozpoczęcia prac osiągnie TOP10. Jeśli jednak się to nie uda, klient może bez żadnych konsekwencji zerwać umowę w trybie natychmiastowym.
02

Dobre ceny

Ceny za efektywne słowa kluczowe (posiadające dużą liczbę zapytań w wyszukiwarce) są w naszej ofercie niższe o około 40% niż w ofertach konkurencyjnych firm na rynku.
03

Priorytet Google

Nasza firma skupia się na pozycjonowaniu stron w Google jednak wyniki często pokrywają się z tymi, które można zaobserwować w wyszukiwarkach Yahoo, Baidu czy Bing.
04

Rzetelna wycena

Słowa które są nieefektywne dajemy klientom za darmo. Nie wyceniamy fraz, które mają małą liczbę zapytań (poniżej 10). Takie słowa jednak nadal są źródłem potencjalnych klientów!
05

Gwarancja na frazę

Jeśli jakaś fraza kluczowa jest szczególnie ważna dla klienta, możemy dać gwarancję na umowie, że strona internetowa pod tą frazą osiągnie pozycje TOP10.
06

Brak bana

Bezpieczeństwo jest bardzo istotną kwestią z czego zdajemy sobie sprawę. Dlatego dajemy naszym klientom gwarancję, że pozycjonowana strona nie zostanie zbanowana. Nasza firma stosuje wyłącznie dozwolone metody pozycjonowania. Przez cały okres naszej działalności żadna strona naszego klienta nie została zbanowana.
07

Szczera porada

Nie owijamy w bawełnę i jeśli coś jest niemożliwe do wykonania, to o tym Cię poinformujemy i zaproponujemy alternatywne rozwiązanie.
08

Darmowe frazy

Niektóre efektywne frazy kluczowe możemy zaproponować za darmo. W konkurencyjnych ofertach wszystkie frazy są wyceniane a ich ceny zaczynają się od 50zł wzwyż.
09

10 lat doświadczenia

Nasza firma posiada już ponad 10 lat doświadczenia. Taki okres czasu pozwolił nam na wypróbowanie wielu technik pozycjonowania i wybranie tych najlepszych.
10

Stabilizacja

Nagłe wahania w pozycji strony są częstym skutkiem stosowania niedozwolonych praktyk pozycjonowania (Black-SEO). Nasza firma stosuje jedynie dozwolone techniki dzięki czemu pozycje stron naszych klientów są stabilne.
11

Wybitne wyniki

90% stron naszych klientów zostało wypozycjonowanych pod wszystkimi wybranymi słowami kluczowymi do TOP10.
12

Portfolio dowodem

Naszą skuteczność potwierdza obszerne portfolio. Wszystkie nasze wyniki są również potwierdzone przez raporty, które wysyłamy do każdego klienta pod koniec miesiąca.
13

Duże kampanie

Mamy doświadczenie w prowadzeniu dużych kampanii. Nawet przy zleceniu pozycjonowania kilkuset słów kluczowych nasza skuteczność jest bardzo wysoka.
14

Jesteśmy otwarci

Potrafimy dostosować się do potrzeb klienta i pójść na różne ustępstwa od wyżej wymienionych aspektów w granicy rozsądku, sprawiedliwości oraz naszego bezpieczeństwa inwestycji.
15

RABAT na www

Przy zleceniu naszej firmie pozycjonowania strony klient otrzymuje rabat na projekt zupełnie nowej strony.

2 warunki powodzenia tej inwestycji

Jakie rzeczy mają wpływ na generowanie większych profitów dzięki pozycjonowaniu strony? Dwa bardzo proste warunki, które jednak jeśli nie są doprecyzowane na umowie, mogą być również powodem kłopotów a nawet kompletnego niepowodzenia inwestycji.

dobrze dobrane słowa kluczowe do pozycjonowania

Najczęstszym powodem braku efektów pozycjonowania są źle dobrane słowa kluczowe. Pomimo osiągnięcia wysokich pozycji w wyszukiwarce pod takimi słowami, odzew ze strony klientów jest bardzo mały. Dlaczego się tak dzieje? Z bardzo prostego powodu. Wybrane do pozycjonowania frazy mają mało zapytań w wyszukiwarce. Pomimo wysokich pozycji mało kto wtedy trafia na taką stronę. Winny temu może być zarówno usługodawca, który wykorzystuje niewiedzę klienta, jak i również sam klient, który wybrał słowa kluczowe po omacku i podpisał umowę „w ciemno”. Aby zweryfikować efektywność słów kluczowych i uzyskać tym samym informacje o liczbie ich zapytań w Google, używamy specjalnego narzędzia Google. Na podstawie tych informacji możemy wycenić tylko słowa efektywne – biorąc pod uwagę liczbę ich zapytań czy też konkurencyjność. Konkurencja często idzie na łatwiznę i podejmuje się pozycjonowania słów, które są nieefektywne. Przy tym często klient otrzymuje ofertę abonamentową, która zmusza go do płatności od pierwszego miesiąca pozycjonowania a efektów pozycjonowania przez cały okres współpracy nie widać.

Aby dokładniej przedstawić ten problem podamy przykład. Słowo kluczowe „okna Poznań” jest częściej wpisywane w wyszukiwarkę niż fraza „tanie okna PCV Poznań” czy też fraza, która będzie miała już bardzo małą liczbę zapytań np.: „tanie i solidne okna PCV Poznań”. Ważną rolę odgrywa również region, na który strona ma być pozycjonowana. Może to być cały kraj (Polska lub inne), konkretne miasto czy tez województwo. Innym słowem jest słowo „okna Poznań”, innym „okna PCV Poznań” i w przypadku zarówno tego pierwszego jak i drugiego trzeba wykonać szereg niezależnych prac, które spowodują osiągnięcie wysokich pozycji przez stronę w Google.

osiągnięcie i utrzymanie wysokich pozycji w Google

Aby efekty pozycjonowania były widoczne a odzew od nowych klientów wyczuwalny, pozycjonowana strona musi na wspomnianych wcześniej słowach kluczowych zajmować wysokie pozycje (TOP10). Jeśli wybrano efektywne frazy kluczowe i strona nie zajmuje pod nimi pierwszej dziesiątki, to w takim razie na pozytywne rezultaty można czekać w nieskończoność. Klienci często lekceważą tą kwestie myśląc, że jeśli słowa kluczowe zostały wybrane dobrze to napływ nowych klientów jest gwarantowany.

Efekt ten potęguje różnica w liczbie kliknięć pomiędzy miejscami 1-4, a 5-10. Ilość wejść na pozycjonowaną stronę jest uwarunkowana pozycją, na której się ona znajduje. Pozycja 2 a pozycja 9 to bardzo duża różnica w ilości wejść na stronę.

Klienci decydujący się na usługę pozycjonowania mogą doświadczyć również niestabilnych efektów sprzedaży co spowodowane jest z kolei stosowaniem zabronionych metod pozycjonowania (Black-SEO). W takim przypadku strona jednego dnia może znajdować się na pozycji 5, a drugiego już spaść na pozycję 15.

Podsumowując, aby pozycjonowanie przynosiło efekty to strona internetowa musi pod wybranymi, efektywnymi frazami kluczowymi zajmować wysoką pozycję. Są pewne wyjątki od tego w postaci najpopularniejszych fraz. Wtedy część internautów sprawdzi również drugą stronę wyników wyszukiwania. Jest to jednak zjawisko dotyczące tylko tych najczęściej wpisywanych słów kluczowych.

Etapy realizacji pozycjonowania

Realizacja usługi pozycjonowania Twojej strony w 6 krokach!

1. Wycena na e-mail

Po wypełnieniu formularza na naszej stronie wyślemy wycenę dostosowaną do potrzeb i możliwości klienta.

4. Wysyłamy umowę

Wyślemy umowę na pozycjonowanie, oraz jeśli klient jest zainteresowany, także na projekt strony internetowej. Przy zleceniu wykonania strony internetowej klient wpłaca 1 ratę.

2. Wybór słów kluczowych

Po otrzymaniu wyceny klient wybiera interesujące go słowa kluczowe i wysyła na nasz e-mail: biuro@kowal24.pl

5. Dostępy do strony

Odsyłając podpisaną umowę klient musi nam podać również dane dostępowe do jego strony byśmy mogli rozpocząć jej optymalizację pod pozycjonowanie. Wszystkie zmiany na stronie uzgadniamy wcześniej z klientem.

3. Rabat na nową stronę www

Zlecając nam pozycjonowanie klienci otrzymują również rabat na projekt nowej strony internetowej. Zainteresowanym wyślemy szczegółowe informacje.

6. Raport i faktura VAT

6. Pod koniec każdego miesiąca współpracy wysyłamy szczegółowe raporty dotyczące pozycji strony w wyszukiwarce oraz fakturę VAT.

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Poproś o wycenę

Twoje najważniejsze produkty/usługi w sprzedaży, np.: ogrodzenia, okna.
Region docelowy, czyli gdzie chcesz się promować, np. Gdańsk, Pomorskie.
Planowany budżet maksymalny w skali miesiąca, np 500zł.
Np.: www.firmaxxx.pl

CENNIK POZYCJONOWANIA

Poniżej przedstawiamy przykładowy cennik pozycjonowania, formę rozliczania oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące ceny jak i rozliczenia za usługę pozycjonowania.

Przykładowe ceny pozycjonowania

Przy wszystkich słowach kluczowych podano dwie kwoty. Pierwsza cena odnosi się do pozycji w TOP10 (pozycje 5-10 w Google) w danym miesiącu. Druga cena dotyczy zajęcia pozycji TOP4 (pozycje 1-4 w Google) w danym miesiącu przez pozycjonowaną stronę:okna Poznań - 119zł/139zł
okna drewniane Poznań - 49zł/59zł
okna aluminiowe Poznań - 49zł/59zł - pozycja 7, dlatego proponujemy rozliczenie 29zł wyłącznie za pozycje 1-4 (ZNIŻKA)
okna pcv Poznań - 59zł/79zł

drzwi Poznań - 79zł/99zł
drzwi zewnętrzne Poznań - 59zł/79zł
drzwi antywłamaniowe Poznań - 59zł/79zł
drzwi wewnętrzne Poznań - 59zł/79zł
drzwi drewniane Poznań - 49zł/59zł
Jak wyceniacie słowa kluczowe?

Głównym kryterium branym pod uwagę przez naszą firmą przy wycenianiu słów kluczowych jest liczba ich zapytań w skali miesiąca. Im częściej dana fraza jest wpisywana w Google tym jej cena jest wyższa.

Powinieneś to wiedzieć zanim zlecisz pozycjonowanie...

Co powinieneś wiedzieć o własnej stronie internetowej zanim zlecisz jej pozycjonowanie?

Projekt strony ma istotne znaczenie dla efektywności pozycjonowania - jaki jest Twój projekt?

Aby uzyskać jak najlepsze efekty pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google warto wiedzieć o tym, że duży wpływ na pozycje ma konstrukcja strony internetowej. Strony wykonane w kreatorach, korzystające z technologii Flash czy też darmowych usług hostingowych są o wiele trudniejsze w pozycjonowaniu. Często poprawa pozycji takich stron jest praktycznie niemożliwa. O tym jakie strony i z jakiego powodu nie nadają się do pozycjonowania przeczytają Państwo tutaj: Projektowanie stron. Jeśli chcą Państwo sprawdzić czy obecna strona nadaje się do pozycjonowania, możemy zbadać jej konstrukcję pod tym kątem. W takim przypadku zachęcamy by podać adres strony w formularzu poniżej.

Wersja mobilna strony internetowej niezbędna do udanego pozycjonowania

Wiele źródeł pokazuje, że w dzisiejszych czasach prawie połowa internautów korzysta z internetu na urządzeniach przenośnych. Bardzo ważne jest więc aby projekt strony był dostosowany do tych urządzeń. Często może się wydawać, że wszystko jest ok bo strona wyświetla się „w miarę dobrze” na komórkach, jednak ważna jest w tym wypadku ocena Google. Jeśli strona nie uzyska pozytywnej oceny, to w takim przypadku efekty pozycjonowania będą znacznie słabsze. Poprawność wyświetlania strony na urządzeniach mobilnych można sprawdzić tutaj: Test zgodności z urządzeniami mobilnymi - Google.)

 

Pozycjonowanie + projekt strony, to się bardziej opłaca

Zlecając nam pozycjonowanie strony klienci otrzymują znaczący rabat na stronę internetową, a czasem nawet możemy wykonać taki projekt nieodpłatnie! O projekcie jaki możemy dla Państwa wykonać dowiedzieć się można w artykule: Strony internetowe.

Każdy oszczędza od 1000zł rocznie na pozycjonowaniu

Niższe ceny za poszczególne słowa kluczowe oraz fakt, że proponujemy wiele efektywnych słów za darmo sprawia, że nasi klienci oszczędzają nawet do 1000zł rocznie na pozycjonowaniu ich strony w wyszukiwarce Google.

0
Stron internetowych
0
Pozycjonowanych stron
0
Lat doświadczenia
0
Wypitych kaw

NASZ ZESPÓŁ

POZNAJ NAS

Przemysław Kowalczyk
Przemysław KowalczykWłaściciel firmy, pozycjoner
Pozycjonowanie stron internetowych, koordynacja nad tworzeniem stron www.
Kamil Młynarczyk
Kamil MłynarczykWebmaster
Projektowanie i zarządzanie stronami www.
Katarzyna Szachnowska
Katarzyna SzachnowskaObsługa klienta
Wyceny, tworzenie raportów pozycji pozycjonowanych stron, fakturowanie.

Nasz adres

Sienkiewicza 29/4
74-505 Mieszkowice

Zadzwoń do nas

+48 731 331 881
+48 531 981 099

Wyślij wiadomość

biuro@kowal24.pl
sekretariat@kowal24.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 08:00 - 16:00.
Sob - Nd: zamknięte.
Google
Joomla
Wordpress
Virtuemart
PrestaShop
Hikashop