Pozycjonowanie stron - Wrocław

Czym właściwie jest pozycjonowania i czemu jest skuteczne?

Pozycjonowanie stron w Google – skutecznie, tanio i bezpiecznie.

Główną działalnością firmy KOWAL jest pozycjonowanie stron internetowych, czyli coś co da Państwu korzyści finansowe nieporównywalne z innymi formami reklamy w internecie. Dzięki wysokim pozycjom strony nasi klienci zyskują wielu nowych klientów, którzy znajdują tą stronę w wyszukiwarce Google.

Prawidłowo wykonane pozycjonowanie (dobrze dobrane, efektywne frazy kluczowe oraz wysoka pozycja strony w Google) jest najbardziej opłacalną i najskuteczniejszą formą reklamy w internecie. Nie piszemy tego by sprzedać Państwu naszą usługę. Niewielki nakład finansowy może mocno wpłynąć na większą ilość klientów odwiedzających pozycjonowaną stronę. Pewna część spośród odwiedzających zakupi Państwa usługi lub produkty. Internauci wchodzący na Państwa stronę nie różnią się niczym od klientów odwiedzających zwykłe sklepy, jedynie sposób obsługi jest inny. Są to osoby mocno zainteresowane daną usługą/produktem z Państwa oferty. Trzeba tylko do nich dotrzeć z własną ofertą a pozycjonowanie to umożliwia.

Poprawnie wykonane i skuteczne pozycjonowanie to coś czego ciężko szukać w większości konkurencyjnych ofert. Wiele firm często stosuje nieuczciwe praktyki a słowo „pozycjonowanie” mają wpisane w swoją ofertę tylko i wyłącznie po to, by sprzedać przy okazji inne usługi. Ilość firm, które potrafią pozycjonować strony internetowe i mają do tego niezbędne doświadczenie jest bardzo niski – większość z nich robi to bardzo nieudolnie.

 

Praktyczne przykłady klientów
Jak wygląda rozliczenie za pozycjonowanie?

Oferujemy naszym klientom formę rozliczana za efekt. Jest to najsprawiedliwsza forma rozliczenia zarówno dla klienta jak i dla nas. Rozliczenie to polega na tym, że ustaloną na umowie kwotę (np. 50zł netto miesięcznie za frazę „bramy Poznań”) klient płaci w momencie kiedy jego strona internetowa pod tą frazą osiągnie pozycję w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Jeśli wybranych zostanie 5 fraz po 50zł każda (bramy Poznań, serwis bram Poznań itp.) i w czwartym miesiącu od rozpoczęcia współpracy wszystkie frazy osiągną TOP10 – koszt wyniesie 250zł netto. Inaczej jednak będzie w wypadku gdy tylko 2 frazy z pięciu osiągną w wybranym miesiącu TOP10 – wtedy kwota wyniesie już tylko 100zł netto.

Stoi za nami doświadczenie

Robimy co trzeba, abyś naprawdę zyskał.

Dlaczego pozycjonowanie z firmą KOWAL?

Oferta naszej firmy wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert przede wszystkim ceną i ofertą pozycjonowania. Cechuje nas wysoka skuteczność oraz gwarancja uzyskania zamierzonych efektów zawarta na umowie. Wychodzimy naprzeciw firmom, które nieudolnie pozycjonują strony z nastawieniem jedynie na zysk płynący z oferowania takiej usługi. Nasza oferta jest nietypowa zarówno pod kątem skuteczności jak i oszczędności. Jeśli mają Państwo jakieś doświadczenia z pozycjonowaniem, z pewnością zauważą Państwo korzyści ze współpracy właśnie z nami.

01

Gwarancja wyniku

Na umowie umieszczona jest pisemna gwarancja osiągnięcia zamierzonego efektu pozycjonowania, np. 70% fraz kluczowych w ciągu 6 miesięcy od rozpoczęcia współpracy osiągnie pozycję w TOP10. Jeśli jednak się to nie uda, klient może bez żadnych konsekwencji zerwać umowę w trybie natychmiastowym.
02

Dobre ceny

Ceny za efektywne słowa kluczowe (posiadające dużą liczbę zapytań w wyszukiwarce) są w naszej ofercie niższe o około 40% niż w ofertach konkurencyjnych firm na rynku.
03

Priorytet Google

Nasza firma ukierunkowana jest na pozycjonowanie stron w Google jednak wyniki często pokrywają się z tymi, które strona osiąga w innych wyszukiwarkach jak np.: Yahoo, Baidu czy Bing.
04

Rzetelna wycena

Nieefektywne słowa kluczowe oferujemy klientom za darmo. Nie wyceniamy fraz, które mają małą liczbę wyszukiwań (poniżej 10). Takie słowa jednak nadal są źródłem wielu potencjalnych klientów!
05

Gwarancja na frazę

Jeśli jakaś fraza kluczowa jest bardzo ważna dla klienta, damy gwarancję na umowie, że pozycjonowana strona internetowa pod tą frazą osiągnie pozycje TOP10.
06

Brak bana

Bezpieczeństwo jest bardzo ważną kwestią z czego nasza firma zdaje sobie sprawę. Dlatego oferujemy naszym klientom gwarancję, że ich strona internetowa nie zostanie zbanowana. Nasza firma stosuje wyłącznie dozwolone metody pozycjonowania. Przez cały okres naszej działalności żadna strona naszego klienta nie została zbanowana.
07

Szczera porada

Nie owijamy w bawełnę i jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, to o tym Cię poinformujemy i zaproponujemy inne rozwiązanie.
08

Darmowe frazy

Niektóre efektywne frazy kluczowe możemy zaproponować za darmo. W konkurencyjnych ofertach wszystkie frazy są wyceniane a ich ceny zaczynają się od 50zł wzwyż.
09

10 lat doświadczenia

Nasza firma posiada ponad 10 lat doświadczenia w pozycjonowaniu stron. Taki okres czasu pozwolił nam na wypróbowanie wielu technik pozycjonowania i wybranie tych najlepszych.
10

Stabilizacja

Nagłe wahania w pozycji strony są częstym skutkiem stosowania niedozwolonych praktyk pozycjonowania (Black-SEO). Nasza firma stosuje jedynie dozwolone techniki dzięki czemu pozycje stron naszych klientów są stabilne.
11

Wybitne wyniki

90% stron które pozycjonujemy osiągneło pod wszystkimi wybranymi słowami kluczowymi pozycję TOP10.
12

Portfolio dowodem

Naszą skuteczność potwierdza obszerne portfolio. Wszystkie nasze wyniki są również potwierdzone przez raporty, które wysyłamy do każdego klienta pod koniec miesiąca.
13

Duże kampanie

Mamy doświadczenie w prowadzeniu dużych kampanii reklamowych. Nawet przy zleceniu pozycjonowania kilkuset fraz kluczowych utrzymujemy wysoką skuteczność.
14

Jesteśmy otwarci

Potrafimy dostosować ofertę do potrzeb klienta i pójść na różne ustępstwa od wyżej wymienionych aspektów w granicy rozsądku, sprawiedliwości oraz naszego bezpieczeństwa inwestycji.
15

RABAT na www

Przy zleceniu nam usługi pozycjonowania strony klient otrzymuje również zniżkę na projekt zupełnie nowej strony.

2 warunki powodzenia inwestycji

Jakie rzeczy mają wpływ na generowanie większych profitów dzięki pozycjonowaniu strony? Dwa bardzo proste warunki, które jednak jeśli nie są doprecyzowane na umowie, mogą być również powodem kłopotów a nawet kompletnego niepowodzenia inwestycji.

dobrze dobrane frazy kluczowe do pozycjonowania

Istotną kwestią przy pozycjonowaniu są dobrze dobrane słowa kluczowe. Często pomimo osiągnięcia wysokich pozycji przez stronę w wyszukiwarce pod wybranymi frazami, odzew ze strony klientów jest bardzo mały. Dlaczego się tak dzieje? Z bardzo prostego powodu. Wybrane do pozycjonowania słowa mają małą liczbe wyszukiwań w wyszukiwarce. Pomimo pozycji w TOP10 mało kto wtedy trafia na taką stronę. Winny temu może być zarówno usługodawca, który wykorzystuje niewiedzę klienta, jak i również sam klient, który wybrał frazy kluczowe po omacku i podpisał umowę „w ciemno”. Aby sprawdzić efektywność fraz kluczowych i uzyskać tym samym wiedzę o liczbie ich wyszukiwań w Google, używamy specjalnego narzędzia. Na podstawie tych informacji możemy wycenić tylko frazy efektywne – biorąc pod uwagę liczbę ich wyszukiwań czy też konkurencyjność. Konkurencja często idzie na łatwiznę i podejmuje się pozycjonowania fraz, które są nieefektywne. Przy tym często klient otrzymuje ofertę abonamentową, która wymusza na nim płatności od pierwszego miesiąca współpracy a efektów pozycjonowania nie widać.

Aby dokładniej zobrazować ten problem podamy przykład. Słowo kluczowe „okna Wrocław” ma większą liczbę zapytań w wyszukiwarce niż fraza „tanie okna PCV Wrocław” czy też fraza, która będzie miała już bardzo małą liczbę zapytań np.: „tanie i solidne okna PCV Wrocław”. Ważną rolę odgrywa również region, w którym strona ma być pozycjonowana. Może to być obszar całego kraju (Polska lub inne), konkretne miasto czy tez województwo. Innym słowem jest słowo „okna Wrocław”, innym „okna PCV Wrocław” i w przypadku zarówno tego pierwszego jak i drugiego trzeba wykonać szereg niezależnych prac, które spowodują osiągnięcie wysokich pozycji przez stronę w Google.

osiągnięcie i utrzymanie wysokich pozycji w Google

Aby efekty pozycjonowania były odczuwalne a odzew od nowych klientów jak największy, pozycjonowana strona musi na wspomnianych wcześniej, efektywnych frazach kluczowych zajmować wysokie pozycje (TOP10). Jeśli wybrano efektywne słowa kluczowe i strona nie zajmuje pod nimi pozycji w TOP10, to w takim razie na pozytywne rezultaty można czekać w nieskończoność. Klienci często lekceważą tą kwestie myśląc, że jeśli słowa kluczowe zostały wybrane dobrze to napływ nowych klientów jest gwarantowany.

Efekt ten potęguje różnica w liczbie kliknięć pomiędzy miejscami 1-4, a 5-10. Ilość wejść na pozycjonowaną stronę jest zależna od pozycji, na której się ona znajduje. Pozycja 2 a pozycja 9 to bardzo duża różnica w ilości odwiedzin.

Klienci decydujący się na pozycjonowanie mogą doświadczyć również niestabilnych efektów sprzedaży co wywołane jest z kolei stosowaniem zabronionych metod pozycjonowania (Black-SEO). W takim przypadku strona jednego dnia może znajdować się na pozycji 5, a drugiego już spaść na pozycję 15.

Podsumowując, aby pozycjonowanie przynosiło widoczne efekty to strona internetowa musi pod efektywnymi słowami kluczowymi zajmować wysoką pozycję (TOP10). Są pewne wyjątki od tego w postaci najpopularniejszych fraz. Wtedy część internautów sprawdzi również drugą stronę wyników wyszukiwania. Jest to jednak zjawisko dotyczące tylko tych najczęściej wpisywanych słów kluczowych.

Etapy realizacji pozycjonowania

Realizacja usługi pozycjonowania Twojej strony w 6 krokach!

1. Wycena na e-mail

Po wypełnieniu formularza na naszej stronie wysyłamy wycenę skrojoną pod potrzeby każdego klienta.

4. Wysyłamy umowę

Wyślemy umowę na pozycjonowanie, oraz jeśli klient jest zainteresowany, także na projekt strony internetowej. Przy zleceniu wykonania strony internetowej klient wpłaca 1 ratę.

2. Wybór słów kluczowych

Po otrzymaniu wyceny klient może wybrać interesujące go frazy i wysłać na nasz e-mail: biuro@kowal24.pl

5. Dostępy do strony

Odsyłając podpisaną umowę klient musi nam podać dane dostępowe do jego strony aby nasza firma mogła rozpocząć jej optymalizację pod pozycjonowanie. Wszystkie zmiany na stronie uzgadniamy z klientem.

3. Rabat na nową stronę www

Zlecając nam pozycjonowanie klienci otrzymują również rabat na projekt nowej strony internetowej. Zainteresowanym wyślemy szczegółowe informacje.

6. Raport i faktura VAT

Pod koniec każdego miesiąca pozycjonowania wysyłamy raporty dotyczące pozycji strony w wyszukiwarce oraz fakturę VAT.

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Poproś o wycenę

Twoje najważniejsze produkty/usługi w sprzedaży, np.: ogrodzenia, okna.
Region docelowy, czyli gdzie chcesz się promować, np. Gdańsk, Pomorskie.
Planowany budżet maksymalny w skali miesiąca, np 500zł.
Np.: www.firmaxxx.pl

CENNIK POZYCJONOWANIA

Poniżej przedstawiamy przykładowy cennik pozycjonowania, formę rozliczania oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące ceny jak i rozliczenia za usługę pozycjonowania.

Przykładowe ceny pozycjonowania

Przy wszystkich słowach kluczowych podano dwie kwoty. Pierwsza cena odnosi się do pozycji w TOP10 (pozycje 5-10 w Google) w danym miesiącu. Druga cena dotyczy zajęcia pozycji TOP4 (pozycje 1-4 w Google) w danym miesiącu przez pozycjonowaną stronę:okna Wrocław - 119zł/139zł
okna drewniane Wrocław - 49zł/59zł
okna aluminiowe Wrocław - 49zł/59zł - pozycja 7, dlatego proponujemy rozliczenie 29zł wyłącznie za pozycje 1-4 (ZNIŻKA)
okna pcv Wrocław - 59zł/79zł

drzwi Wrocław - 79zł/99zł
drzwi zewnętrzne Wrocław - 59zł/79zł
drzwi antywłamaniowe Wrocław - 59zł/79zł
drzwi wewnętrzne Wrocław - 59zł/79zł
drzwi drewniane Wrocław - 49zł/59zł
Jak wyceniacie słowa kluczowe?

Głównym aspektem branym pod uwagę przez naszą firmą przy wycenianiu fraz kluczowych jest liczba ich wyszukiwań w skali miesiąca. Im częściej dana fraza jest wpisywana w Google tym jej cena jest wyższa.

Powinieneś to wiedzieć zanim zlecisz pozycjonowanie...

Co powinieneś wiedzieć o własnej stronie internetowej zanim zlecisz jej pozycjonowanie?

Projekt strony ma istotne znaczenie dla efektywności pozycjonowania - jaki jest Twój projekt?

Aby uzyskać jak najlepsze efekty pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google warto wiedzieć o tym, że duży wpływ na pozycje ma budowa strony internetowej. Strony wykonane w darmowych kreatorach, korzystające z technologii Flash czy też darmowych usług hostingowych są o wiele trudniejsze w pozycjonowaniu. Często poprawa pozycji takich stron jest praktycznie niemożliwa. O tym jakie strony i z jakiego powodu nie nadają się do pozycjonowania przeczytają Państwo tutaj: Projektowanie stron. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się czy obecna strona nadaje się do pozycjonowania, możemy sprawdzić jej budowę pod tym kątem. W takim przypadku zachęcamy by podać adres strony w formularzu poniżej.

Wersja mobilna strony internetowej niezbędna do udanego pozycjonowania

Wiele źródeł pokazuje, że w dzisiejszych czasach prawie połowa internautów korzysta z internetu na urządzeniach przenośnych. Bardzo ważne jest więc aby projekt strony był dostosowany do tych urządzeń. Często może się wydawać, że wszystko jest ok bo strona wyświetla się „w miarę dobrze” na komórkach, jednak ważna jest w tym wypadku ocena Google. Jeśli strona nie uzyska pozytywnej oceny, to w takim przypadku efekty pozycjonowania będą znacznie słabsze. Poprawność wyświetlania strony na urządzeniach mobilnych można sprawdzić tutaj: Test zgodności z urządzeniami mobilnymi - Google.)

 

Pozycjonowanie + projekt strony, to się bardziej opłaca

Zlecając nam pozycjonowanie strony klienci otrzymują znaczący rabat na stronę internetową, a czasem nawet możemy wykonać taki projekt nieodpłatnie! O projekcie jaki możemy dla Państwa wykonać dowiedzieć się można w artykule: Strony internetowe.

Każdy oszczędza od 1000zł rocznie na pozycjonowaniu

Niższe ceny za poszczególne słowa kluczowe oraz fakt, że proponujemy wiele efektywnych słów za darmo sprawia, że nasi klienci oszczędzają nawet do 1000zł rocznie na pozycjonowaniu ich strony w wyszukiwarce Google.

0
Stron internetowych
0
Pozycjonowanych stron
0
Lat doświadczenia
0
Wypitych kaw

NASZ ZESPÓŁ

POZNAJ NAS

Przemysław Kowalczyk
Przemysław KowalczykWłaściciel firmy, pozycjoner
Pozycjonowanie stron internetowych, koordynacja nad tworzeniem stron www.
Kamil Młynarczyk
Kamil MłynarczykWebmaster
Projektowanie i zarządzanie stronami www.
Katarzyna Szachnowska
Katarzyna SzachnowskaObsługa klienta
Wyceny, tworzenie raportów pozycji pozycjonowanych stron, fakturowanie.

Nasz adres

Sienkiewicza 29/4
74-505 Mieszkowice

Zadzwoń do nas

+48 731 331 881
+48 531 981 099

Wyślij wiadomość

biuro@kowal24.pl
sekretariat@kowal24.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 08:00 - 16:00.
Sob - Nd: zamknięte.
Google
Joomla
Wordpress
Virtuemart
PrestaShop
Hikashop