E-PRO

E-PRO - dodatkowa promocja w Sieci

 E-PRO - dodatkowa promocja w Sieci  

 Dzięki E-PRO będziesz w Sieci wszędzie tam, 
 gdzie poszukują Twoich produktów/usług Twoi potencjalni klienci. 

 

Tylko sprawdzone kanały marketingowe!

E-PRO to dodatkowe działania promocyjne Państwa firmy wszędzie tam, gdzie praktycznie poszukują Państwa produktów i usług potencjalni klienci. W przypadku każdego zlecenia na E-PRO opracowujemy i wdrażamy nieco odmienną strategię, dopasowaną do samej firmy, jej oferty, a także branży (nie jest to działanie szablonowe). Zapewniamy, że dotrzemy wszędzie tam, gdzie naprawdę warto się znaleźć, aby generować więcej praktycznych Klientów.

 

Optymalizacja reklam to klucz do sukcesu

Lata praktyki wobec wielu Klientów we wdrażaniu tych metod, daje szeroki pogląd na możliwości i efektywną strategię przy minimalizacji kosztów, a także skuteczną optymalizację tychże działań marketingowych (ukierunkowanie, kategoryzowanie, promowanie w zależności od wybranego pakietu).

 

2 podstawowe korzyści

  • większy odzew potencjalnych Klientów, a więc i więcej zleceń. Odzew powinien być większy niż same odwiedziny strony, ponieważ w reklamach będzie podawany Państwa firmowy nr telefonu do kontaktu. 
  • więcej odwiedzin strony przekłada się bezpośrednio na lepsze pozycje w wyszukiwarce Google. To właśnie na tym nieprzerwanie bazuje algorytm Google - jako jednym z ważniejszych czynników pozycjonowania. W reklamach będzie zawierała się nazwa Państwa strony internetowej, zarówno na początku jej treści, jak i na końcu. 

 

 

 Cennik E - PRO 

 E-PRO MINI 

oznacza najczęściej 10-30% więcej odwiedzin strony

Jednorazowa opłata za opracowanie i wdrożenie strategii reklam: 249zł netto

Kolejne miesiące: 299zł netto miesięcznie.

 

 E-PRO STANDARD 

oznacza najczęściej do 15-50% więcej odwiedzin strony

Jednorazowa opłata za opracowanie i wdrożenie strategii reklam: 299zł netto

Kolejne miesiące: 399zł netto miesięcznie.

 

 E-PRO MAX 

oznacza najczęściej 25-150% więcej odwiedzin strony

Jednorazowa opłata za opracowanie i wdrożenie strategii reklam: 399zł netto

Kolejne miesiące: 499zł netto miesięcznie.

  

Jesteś zainteresowany?

Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy podanie wybranego pakietu E-PRO na nasz adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.