E-PRO

E-PRO - dodatkowa promocja w Sieci

E-PRO - dodatkowa promocja w Sieci

 

Dzięki E-PRO będziesz w Sieci wszędzie,

gdzie poszukują Twoich produktów/usług Twoi potencjalni klienci.

Tylko sprawdzone kanały marketingowe!

 

E-PRO to dodatkowe działania promocyjne Państwa firmy wszędzie tam, gdzie praktycznie wyszukują Państwa produktów potencjalni klienci. Każda firma to przypadek, gdzie wdraża się nieco odmienne rozwiązania, trzeba przygotować unikalną strategię (dlatego nie jest to działanie szablonowe), jednakże zapewniamy, że dotrzemy wszędzie tam, gdzie naprawdę warto się znaleźć, aby generować więcej Klientów z Sieci.

Posiadamy zbiór kilkudziesięciu efektywnych miejsc w Sieci, skąd można pozyskiwać Klientów. Jednakże w tychże miejscach nie należy tylko poinformować skutecznie o Państwa ofercie, ale ów działania także odpowiednio zoptymalizować, aby były skuteczne.

Będziemy na bieżąco monitorowali i odnawiali usługę w tychże kanałach, aby reklama działała tak długo jak opłacacie Państwo stały miesięczny abonament. W niektórych kanałach informacje o Państwa firmie pozostają na dłużej niż miesiąc, więc po rezygnacji z usługi, ów działania jakiś jeszcze czas będą przynosiły niżej opisane korzyści.

 

Dlaczego E-PRO?

Po 1 - po prostu większy odzew potencjalnych Klientów z różnych miejsc w Sieci (tylko tych naprawdę sprawdzonych).

Po 2 - więcej odwiedzin Państwa strony ponieważ, w tychże kanałach, będziemy mocno promowali Państwa stronę internetową poprzez wytłuszczenie nazwy domeny i zachęcali do odwiedzin strony, co przełoży się na lepsze pozycjonowanie zleconych słów kluczowych. Naocznie będzie można w 90% przypadków zauważyć progres pozycji w Google na pozycjonowane frazy.

 

Cennik

Opracowanie i wdrożenie strategii: 299zł netto - jednorazowa opłata.

Kolejne miesiące: 199zł netto / miesiąc.

Za pierwszy miesiąc zatem opłata: 299zł netto + 199zł netto.

 

Gwarancja skuteczności

W przypadku niezadowolenia z tych działań, gwarantujemy zwrot pieniędzy do 15 dni od zakończenia danego miesięcznego okresu.

Usługa skierowana jest wyłącznie do naszych Klientów. 

 

Szukaj

Klienci - Strony pozycjonowane dłużej niż 6 miesięcy