1 TARCZA na WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ
Dodatkowy rabat na stronę internetową w wysokości 200zł netto. Oprócz rabatów, które przyznawane są przy zleceniu pozycjonowania, oferujemy DODATKOWY RABAT 200zł NETTO na wykonanie strony internetowej. 

2 TARCZA na POZYCJONOWANIE
3 miesice pozycjonowania GRATIS ! Najwięcej oszczędzisz na 3 miesiącu pozycjonowania, kiedy większość słów osiągnie TOP10.
 
3 TARCZA na POZYCJONOWANIE
10% rabatu od standardowej wyceny, którą prześlemy na maila, czyli każda kwota na fakturze zostanie pomniejszona o 10%.
 
4 TARCZA na POZYCJONOWANIE
Ustalamy maksymalną płatność na umowie, której nigdy nie przekroczysz. Przykładowo jeżeli z raportu do zapłaty wyjdzie 750zł, a ustalona max płatność wynosi 500zł netto, to zapłacisz właśnie tyle.
Nagrany filmik odnosi się do starej promocji wakacyjnej, a od 1 września obowiązują nowe tarcze, opisane na naszej stronie. Zmieniają się jedynie liczby, omówione zasady pozostają bez zmian.

1. TARCZA na WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ

Każdy Klient zlecając pozycjonowanie strony otrzymuje dodatkowy rabat na wykonanie strony internetowej, ale teraz dodatkowo ten rabat powiększymy o upust 200zł netto. Nawet jeśli posiadamy już kilkuletnią stronę internetową, być może warto wykonać w okazyjnej cenie nową, przygotowaną od samego początku pod pozycjonowanie?

 

 

2. TARCZA na POZYCJONOWANIE

Przez pierwsze 3 miesice pozycjonowania nie płacisz nic. Z jednej strony warto zaznaczyć to, że jeżeli Twoja strona nigdy nie była pozycjonowana i zajmuje dalekie pozycje w wyszukiwarce, to niezbędny czas zanim zacznie pojawiać się w TOP10 zajmie 2-3 miesiące pozycjonowania, ale w momencie kiedy większość lub wszystkie frazy osiągną TOP10 w 3 miesiącu - najwięcej zaoszczędzisz właśnie na tym miesiącu.
Niektóre firmy proponują 1 lub 3 miesiące pozycjonowania, ale co z tego skoro w tym czasie i tak strona nie osiągnie TOP10 (przynajmniej w większości przypadków)?

3. TARCZA na POZYCJONOWANIE

Kolejna tarcza na pozycjonowanie powoduje, iż każdą kwotę, który wynika z otrzymanego raportu (zawsze raport z pozycji otrzymujesz wraz z fakturą Vat), zostanie pomniejsza o 10% od kwoty netto.

 

 

 

 

4. TARCZA na POZYCJONOWANIE

Ustalamy maksymalną płatność na umowie. Podajmy przykład: jeżeli z raportu słów kluczowych po 5 miesiącu pozycjonowania do zapłaty wychodzi 780zł netto, a ustalona maksymalna płatność będzie wynosiła 630zł netto - to właśnie tyle zapłacisz i nigdy nie przekroczysz płatności maksymalnej ustalonej na umowie.