Pozycjonowanie stron - Olsztyn

Czy strona internetowa, którą ciężko znaleźć w sieci naprawdę jest Ci potrzebna?

Chciałbyś posiadać własną, profesjonalna stronę internetową? A może interesuje Cię pozycjonowanie już istniejącej strony? Możemy pomóc Ci osiągnąć obydwa cele! Od kilkunastu lat wykonujemy takie usługi jak projektowanie czy pozycjonowanie stron – skutecznie i taniej! Warto pamiętać jak duży wpływ na pozycjonowanie ma sam projekt strony – gdy strona jest nieprawidłowo zbudowana, jej pozycjonowanie może być utrudnione lub nawet niemożliwe. O przyszłym pozycjonowaniu trzeba myśleć już na samym początku prac nad nową stroną internetową, dlatego przygotowaliśmy praktyczną ofertę – decydując się na pozycjonowanie, otrzymasz projekt nowej strony internetowej taniej lub nawet za darmo!
Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron – nie chcemy, żebyś za pozycjonowanie płacił z góry lub abonamentowo. Nasi klienci rozliczają się z nami tylko za efekty TOP10, których gwarancję dajemy na umowie.
Jeśli jesteś zainteresowany, zachęcamy do wypełnienia krótkiego formularza dostępnego poniżej. W ciągu 24h od wysłania otrzymasz od nas indywidualną wycenę pozycjonowania rabat na stronę oraz wiele informacji dotyczących naszej oferty.

Wypełnij formularz!

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Poproś o wycenę

Jak wygląda rozliczenie za pozycjonowanie?

Rozliczenie za efekty TOP10 uważamy na najbardziej sprawiedliwą formę rozliczeń za pozycjonowanie stron i właśnie to proponujemy naszym klientom. Płacisz tylko za te efektywne frazy kluczowe, które w danym miesiącu znalazły się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google.

Stoi za nami doświadczenie

Robimy co trzeba, abyś naprawdę zyskał.

Pozycjonowanie stron - 8 mocnych argumentów

8 walorów ofertowych, których najprawdopodobniej nie da Ci konkurencja od strony pozycjonowania.

Rozliczanie za efekty

Naszym klientom oferujemy rozliczanie za efekty TOP10 – płacisz tylko za efektywne frazy, pod którymi Twoja strona w danym miesiącu znajduje się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google.

Gwarancja osiągnięcia efektów pozycjonowania

Gwarantujemy na umowie, że przynajmniej 60-70% pozycjonowanych przez nas fraz osiągnie TOP10 już w ciągu około 6 miesięcy. Pierwsze efekty widać jednak wcześniej.

Dodatkowe metody promocji

Wdrożymy dodatkowe metody promocji, które skutecznie zwiększą Twoją sprzedaż.

Ochrona przed banem

Gwarantujemy bezpieczne pozycjonowanie bez ryzyka bana. Nasze pozycjonowanie bazuje na legalnych i sprawdzonych metodach.
kowal-pozycjonowanie-stron-telefon.png

Obecne pozycje TOP10 taniej

Jeśli twoja strona internetowa już teraz znajduje się w TOP10 pod danymi frazami, to frazy te utrzymamy taniej lub nawet za darmo.

Płacisz tylko za efektywne frazy

Wyceniamy tylko efektywne frazy kluczowe. Czyli takie, które są często wyszukiwane w Google, a ich pozycjonowanie zwiększy ruch na Twojej stronie.

Niższe ceny

Możemy zaoferować sprawiedliwe i często niższe ceny niż ceny proponowane przez konkurencję. Nasi klienci mogą skorzystać także wielu rabatów i zniżek, które dodatkowo zmniejszą ceny naszych usług.

Gwarancja na ważne frazy kluczowe

Możemy zagwarantować, że wskazana przez Ciebie fraza, na pewno osiągnie TOP10

Nowa strona internetowa całkiem za darmo?

Teraz to możliwe – decydując się na pozycjonowanie, otrzymasz od nas rabat na stworzenie nowej strony internetowej. W przypadku odpowiednio dużych zleceń, wykonamy stronę całkiem za darmo.

Wersja mobilna strony i łatwa edycja treści

Twoją nową stronę zoptymalizujemy pod kątem urządzeń mobilnych tak, aby wyświetlały się prawidłowo i pozostały w pełni funkcjonalne.
Panel CMS jest narzędziem, które umożliwi Ci szybkie i samodzielne zarządzanie zawartością Twojej nowej strony. Edycja, dodawanie i usuwanie tekstów czy grafiki nie będzie żadnym problemem.

Strony tworzone z myślą o pozycjonowaniu

Przygotowujemy strony internetowe, aby ich pozycjonowanie było jak najbardziej skuteczne. Bardzo często zdarza się, że źle zaprojektowana strona internetowa nie jest podatna na pozycjonowanie, dlatego to takie ważne, żeby od samego początku tworzenia strony, myśleć o przyszłym pozycjonowaniu.

Indywidualny projekt graficzny strony

Na umowie dajemy możliwość sugerowania wszelkich zmian czy poprawek na stronie, aż do całkowitej satysfakcji z efekty końcowego.

Rabat na stronę internetową

Klientom, którzy decydują się na pozycjonowanie, wręczamy rabat na stworzenie nowej strony internetowej. Pozwoli to na osiągnięcie maksymalnych efektów pozycjonowania za jeszcze mniej!
strony-internetowe-szczecin-gorzow-2.jpg

Strony internetowe - CENNIK

Jeżeli oprócz pozycjonowania interesuje Państwa także nowy projekt strony internetowej, przy zleceniu pozycjonowania wykonamy go ze znacznym rabatem. Około 90% naszych Klientów wybrało projekt z pozycjonowaniem. Abyście mogli Państwo zatem poznać ostateczną cenę za projekt strony, należy wybrać - przynajmniej wstępnie - słowa kluczowe do pozycjonowania. Wtedy sumujemy niższe ceny, czyli przy cenie np. 59zł/79zł bierzemy pod uwagę cenę 59zł. Złóż zapytanie i podaj słowa kluczowe przez formularz na naszej stronie, a otrzymasz konkretną wycenę strony internetowej.
Strona www bez SEO
1500zł netto
 • Bez pozycjonowania
 • Wersja mobilna
 • Podstawowe funkcje
 • Darmowy CMS
 • Hosting 200zł /rok
 • Klasyczne kodowanie
Strona www + SEO I
900zł netto
 • SEO na 501-800zł
 • Wersja mobilna
 • Darmowy CMS
 • Podstawowe funkcje
 • Hosting za darmo
 • Kodowanie pod SEO
Strona www + SEO II
500zł netto
 • SEO na 801-1000zł
 • Wersja mobilna
 • Darmowy CMS
 • Podstawowe funkcje
 • Hosting za darmo
 • Kodowanie pod SEO
Strona www + SEO III
ZA DARMO
 • SEO od 1000zł wzwyż
 • Wersja mobilna
 • Darmowy CMS
 • Podstawowe funkcje
 • Hosting za darmo
 • Kodowanie pod SEO
*Oferta dotyczy strony, która zawiera nie więcej niż kilkanaście podstron oraz kilkaset zdjęć. Tak rozbudowane strony w wersji mobilnej oraz z systemem CMS do zarządzania treścią szacowane są na wartość około 1500zł netto, zarówno w naszej firmie (jeżeli zlecenie dotyczy wyłącznie wykonania strony) jak i u konkurencji. Strony bardziej rozbudowane wymagają indywidualnej wyceny.
0
Stron internetowych
0
Pozycjonowanych stron
0
Lat doświadczenia
0
Wypitych kaw

NASZ ZESPÓŁ

POZNAJ NAS

Przemysław Kowalczyk
Przemysław KowalczykWłaściciel firmy, pozycjoner
Pozycjonowanie stron internetowych, koordynacja nad tworzeniem stron www.
Kamil Młynarczyk
Kamil MłynarczykWebmaster
Projektowanie i zarządzanie stronami www.
Katarzyna Szachnowska
Katarzyna SzachnowskaObsługa klienta
Wyceny, tworzenie raportów pozycji pozycjonowanych stron, fakturowanie.

Nasz adres

Sienkiewicza 29/4
74-505 Mieszkowice

Zadzwoń do nas

+48 731 331 881
+48 531 981 099

Wyślij wiadomość

biuro@kowal24.pl
sekretariat@kowal24.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 08:00 - 16:00.
Sob - Nd: zamknięte.
Google
Joomla
Wordpress
Virtuemart
PrestaShop
Hikashop