Pozycjonowanie stron - Bydgoszcz

Po co strona internetowa, którą ciężko znaleźć w wyszukiwarce Google?

Chciałbyś być właścicielem profesjonalnie zaprojektowanej, ale też skutecznie pozycjonowanej strony internetowej? Z naszą firmą to możliwe! Od 12 lat oferujemy projektowanie i pozycjonowanie stron. Należy pamiętać, że projekt strony ma kluczowe znaczenie w procesie pozycjonowania – jeśli strona została zbudowana niewłaściwie, jej pozycjonowanie może być znacznie utrudnione lub nawet niemożliwe! Aby temu zapobiec należy od samego początku pracy nad nową stroną myśleć o jej wysokiej pozycji w Google.
Jeśli zlecisz nam pozycjonowanie, możesz skorzystać z rabatu na wykonanie projektu nowej strony internetowej. W przypadku dużych zleceń pozycjonowania możemy wykonać projekt całkiem ZA DARMO!
Nie chcemy, żeby nasi klienci płacili nam za coś, czego nie są pewni, dlatego oferujemy sprawiedliwy system rozliczeń – płatność za efekty TOP10. Rozliczasz się tylko za te frazy, które w danym miesiącu znalazły się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.
Poświęć około 90 sekund na wypełnienie krótkiego formularza, a indywidualną wycenę oraz rabat na stronę otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Wypełnij formularz!

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Poproś o wycenę

Twoje najważniejsze produkty/usługi w sprzedaży, np.: ogrodzenia, okna.
Region docelowy, czyli gdzie chcesz się promować, np. Gdańsk, Pomorskie.
Planowany budżet maksymalny w skali miesiąca, np 500zł.
Np.: www.firmaxxx.pl

Pozycjonowanie stron ma sens?

Czym właściwie jest pozycjonowanie i dlaczego jest skuteczne?

Pozycjonowanie stron w Google - skutecznie, tanio, bezpiecznie jak nigdzie

Głównym zadaniem naszej firmy jest pozycjonowanie stron internetowych, czyli to co da Państwu korzyści finansowe nieporównywalne z innymi formami reklamy w internecie. Dzięki wysokiej pozycji strony internetowej uzyskają Państwo napływ nowych klientów, którzy tą stronę znajdą.

Dobrze wykonana usługa pozycjonowania (dobrze dobrane i efektywne frazy kluczowe oraz wysoka pozycja strony w rankingu Google) jest najbardziej opłacalną i skuteczną formą reklamy w internecie. Nie piszemy tak ze względu na fakt, że właśnie pozycjonowaniem się zajmujemy. Niewielki nakład finansowy znacznie może zwiększyć ilość odwiedzin strony internetowej przez potencjalnych klientów, spośród których pewna część zakupi Państwa usługi lub produkty. Internauci odwiedzający Państwa stronę nie różnią się niczym od klientów odwiedzających zwykłe sklepy. Jedynie sposób obsługi jest inny. Są to jednak osoby mocno zainteresowane określonym produktem/usługą, który znajduje się właśnie w Państwa ofercie.

Skuteczne i dobrze wykonane pozycjonowanie to coś więcej niż oferuje większość naszej konkurencji, która często stosuje nieuczciwe praktyki lub słowo „pozycjonowanie” wpisane ma w ofertę tylko i wyłącznie po to by sprzedać swoje inne usługi. Odsetek firm, które wiedzą jak pozycjonować strony internetowe jest bardzo niski a większość firm oferujących taką usługę robi to bardzo nieudolnie.

 

Praktyczne przykłady klientów

CZĘSTE PYTANIA

Jak wygląda rozliczenie za pozycjonowanie?
Pozycjonowanie za efekt to najbardziej sprawiedliwa forma współpracy dla obu stron. Rozliczenie polega na tym, że płacisz ustaloną kwotę (np. 50zł netto miesięcznie za słowo kluczowe „bramy Poznań”) dopiero w momencie kiedy to fraza osiągnie TOP10 (pierwsza strona wyszukiwarki Google). Przykład: wybrałeś 5 fraz po 50zł (m.in. bramy poznań, serwis bram poznań, itp.) i w czwartym miesięcu pozycjonowania wszystkie słowa osiągają TOP10 – płacisz wtedy 250zł. Natomiast jeżeli w 3 miesiącu pozycjonowania TOP10 osiągnęły tylko 2 frazy z pięciu – zapłacisz za ten miesiąc 100zł.

Stoi za nami doświadczenie

Robimy co trzeba, abyś naprawdę zyskał.

Nowa strona internetowa nawet za darmo?

W przypadku, gdy zlecisz nam pozycjonowanie, otrzymasz także rabat na stworzenie nowej, profesjonalnej strony internetowej. Rabat może spowodować obniżenie ceny nawet o połowę, a w przypadku gdy zlecenie jest odpowiednio duże, możesz otrzymać stronę za darmo!

Wersja mobilna strony wraz z panelem CMS

Nasza firma projektuje strony tak, aby bez problemów wyświetlały się na małych ekranach urządzeń mobilnych.
Panel CMS to narzędzie umożliwiające prosta i samodzielna edycje tekstów i grafiki na Twojej nowej stronie.

Strona tworzona od początku z myślą o pozycjonowaniu

Strony internetowe od samego początku tworzymy tak, aby ich pozycjonowanie było jak najszybsze i jak najbardziej skuteczne. Budowa strony ma kluczowe znaczenie w procesie pozycjonowania – gdy jest nieprawidłowa, pozycjonowanie może być utrudnione lub nawet niemożliwe.

Indywidualny projekt graficzny strony

Naszym klientom pozwalamy na sugerowanie wszelkich zmian i poprawek w projekcie strony bez limitu. To daje pewność, że efekt końcowy spełni Twoje oczekiwania.

Rabat na projekt nowej strony

Jeśli zlecisz nam pozycjonowanie strony to otrzymasz rabat także na stworzenie nowej, profesjonalnej strony internetowej. Osiągniesz maksymalne efekty pozycjonowania za jeszcze mniejsza cenę!
strony-internetowe-szczecin-gorzow-2.jpg

Pozycjonowanie stron - 8 mocnych argumentów

8 walorów ofertowych, których najprawdopodobniej nie da Ci konkurencja od strony pozycjonowania.

Rozliczanie tylko za efekty TOP10

Nasi klienci rozliczają się z nami tylko za te frazy, które znalazły się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w danym miesiącu.

Gwarancja efektu TOP10

Na umowie dajemy gwarancję, że ponad połowa pozycjonowanych fraz osiągnie TOP10 w ciągu 6 miesięcy.

Dodatkowe metody promocji

Wdrożymy dodatkowe metody promocji, które jeszcze bardziej podniosą Twoją sprzedaż.

Ochrona przed banem

Nie stosujemy podejrzanych praktyk Black-OES, a jedynie sprawdzone i legalne metody pozycjonowania, więc nie ma ryzyka bana na stronę.
kowal-pozycjonowanie-stron-telefon.png

Obecne pozycje TOP10 taniej

Jeśli Twoja strona internetowa już teraz znajduje się w TOP10 pod danymi frazami, to frazy te utrzymamy dla Ciebie taniej lub za darmo.

Płacisz tylko za efektywne frazy

Wyceniamy tylko efektywne słowa, czyli takie, które mają zapytania w wyszukiwarce Google.

Niższe ceny

Oferujemy sprawiedliwe i często niższe ceny słów kluczowych niż ceny proponowane przez konkurencję. Ponadto nasi klienci mogą skorzystać z wielu praktycznych ofert promocyjnych.

Gwarancja na najważniejsze frazy

Możemy zaoferować gwarancję wyniku TOP10 na konkretne słowo kluczowe, które uznasz za najważniejsze.

2 warunki powodzenia tej inwestycji

Jakie rzeczy mają wpływ na generowanie większych profitów dzięki pozycjonowaniu strony? Dwa bardzo proste warunki, które jednak jeśli nie są doprecyzowane na umowie, mogą być również powodem kłopotów a nawet kompletnego niepowodzenia inwestycji.

dobrze dobrane słowa kluczowe do pozycjonowania

Najczęstszym powodem, przez który efekty pozycjonowania są niewidoczne, są źle dobrane słowa kluczowe. Pomimo zajmowania przez stronę wysokich pozycji w wyszukiwarce odzew ze strony klientów jest znikomy. Dlaczego się tak dzieje? Z bardzo prostego powodu. Wybrane frazy kluczowe mają bardzo mało zapytań w wyszukiwarce przez co mimo wysokich pozycji mało kto trafia na taką stronę. Winny za to może być zarówno usługodawca, który wykorzystał niewiedzę klienta, jak i również sam klient, który często wybiera frazy kluczowe po omacku i podpisuje umowę „w ciemno”. Aby zweryfikować słowa kluczowe i uzyskać informację o liczbie ich zapytań w wyszukiwarce używamy specjalnego narzędzia Google. Na podstawie tych informacji jesteśmy w stanie wycenić tylko efektywne słowa kluczowe biorąc pod uwagę ich liczbę zapytań czy też konkurencyjność. Konkurencja często idzie na łatwiznę i podejmuje się pozycjonowania słów, które nie są efektywne proponując klientowi stałą kwotę miesięczną. Klient w takim wypadku ponosi koszty a efektów pozycjonowania nie widać w ogóle co przekłada się też na niskie wyniki sprzedażowe firmy.

Aby dokładniej zobrazować ten problem podamy przykład. Słowo kluczowe „okna Lublin” jest częściej wpisywane w wyszukiwarkę niż słowo „tanie okna PCV Lublin” czy też słowo, które będzie miało już bardzo niską liczbę wyszukiwań np.: „tanie i solidne okna PCV Lublin”. Ważną rolę odgrywa również region, na który strona ma być pozycjonowana. Może to być cały kraj (Polska lub inne), konkretne miasto czy tez województwo. Innym słowem jest słowo „okna Lublin”, innym „okna PCV Lublin” i w przypadku zarówno tego pierwszego jak i drugiego trzeba wykonać szereg niezależnych działań, który spowoduje uzyskanie wysokich pozycji przez stronę w Google.

osiągnięcie i utrzymanie wysokich pozycji w Google

Aby efekty pozycjonowania były zauważalne a odzew od nowych klientów odczuwalny, pozycjonowana strona musi na wspomniane wcześniej słowa kluczowe osiągnąć wysokie pozycje (TOP10) w wynikach wyszukiwania. Jeśli wybrano efektywne słowa kluczowe i strona nie osiąga pod nimi pierwszej dziesiątki, to w takim razie na pozytywne rezultaty można czekać w nieskończoność. Klienci często lekceważą tą kwestie myśląc, że jeśli słowa kluczowe zostały wybrane dobrze to napływ nowych klientów jest gwarantowany.

Efekt ten potęguje różnica w częstotliwości kliknięć pomiędzy miejscami 1-4, a 5-10. Ilość wejść na pozycjonowaną stronę warunkuje pozycja, na której się ona znajduje. Pozycja 2 a pozycja 9 to ogromna różnica w ilości odwiedzin strony.

Klienci decydujący się na pozycjonowanie mogą uświadczyć również nieregularnych efektów sprzedaży co spowodowane jest z kolei stosowaniem niedozwolonych technik pozycjonowania (Black-SEO). W takim przypadku strona jednego dnia może znajdować się na pozycji 5, a drugiego już na pozycji 15.

Podsumowując, aby pozycjonowanie przynosiło zamierzone efekty to strona internetowa musi pod wybranymi, efektywnymi słowami kluczowymi zajmować wysoką pozycję. Są pewne wyjątki od tego w postaci najmocniejszych fraz. Wtedy część internautów sprawdzi również drugą stronę wyników wyszukiwania, jest to jednak zjawisko dotyczące tylko tych najpopularniejszych słów kluczowych.

Etapy realizacji pozycjonowania

Realizacja usługi pozycjonowania Twojej strony w 6 krokach!

1. Wycena na e-mail

Po wypełnieniu formularza, który znajduje się na naszej stronie sformułujemy wycenę dostosowaną do potrzeb i możliwości klienta.

2. Wybór słów kluczowych

Po otrzymaniu od nas wyceny klient może wybrać słowa kluczowe, które go interesują spośród wycenionych i odesłać nam na adres: biuro@kowal24.pl

3. Rabat na nową stronę www

Przy zleceniu pozycjonowania klient otrzymuje rabat na projekt strony internetowej. Zainteresowanym wysyłamy szczegółowe informacje.

4. Wysyłamy umowę

Wyślemy Państwu umowę na pozycjonowanie oraz, jeśli będą Państwo zainteresowani, także na projekt strony internetowej. W przypadku zlecenia wykonania projektu strony klient musi wpłacić pierwszą ratę.

5. Dostępy do strony

Przy odsyłaniu podpisanej umowy klient musi nam przekazać dane dostępowe do strony byśmy mogli rozpocząć jej optymalizację w celu pozycjonowania. Wszelkie zmiany, które wprowadzimy wcześniej uzgodnimy z klientem.

6. Raport i faktura VAT

Na koniec każdego miesiąca klient otrzymuje od nas szczegółowy raport pozycji strony w wyszukiwarce wraz z fakturą VAT.

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Poproś o wycenę

Twoje najważniejsze produkty/usługi w sprzedaży, np.: ogrodzenia, okna.
Region docelowy, czyli gdzie chcesz się promować, np. Gdańsk, Pomorskie.
Planowany budżet maksymalny w skali miesiąca, np 500zł.
Np.: www.firmaxxx.pl

CENNIK POZYCJONOWANIA

Poniżej znajduje się przykładowy cennik pozycjonowania, forma rozliczania oraz najczęstsze pytania zadawane nam odnośnie ceny i rozliczenia za pozycjonowanie.

Przykładowe ceny pozycjonowania

Pierwsza kwota dotyczy osiągnięcia pozycji 5-10 w wyszukiwarce (TOP10) w określonym miesiącu, druga kwota dotyczy osiągnięcia pozycji 1-4 (TOP4) w danym miesiącu:okna Jaworzno - 119zł/139zł
okna drewniane Jaworzno - 49zł/59zł
okna aluminiowe Jaworzno - 49zł/59zł - pozycja 7, dlatego proponujemy rozliczenie 29zł wyłącznie za pozycje 1-4 (ZNIŻKA)
okna pcv Jaworzno - 59zł/79zł

drzwi Jaworzno - 79zł/99zł
drzwi zewnętrzne Jaworzno - 59zł/79zł
drzwi antywłamaniowe Jaworzno - 59zł/79zł
drzwi wewnętrzne Jaworzno - 59zł/79zł
drzwi drewniane Jaworzno - 49zł/59zł
Jak wyceniacie słowa kluczowe?

Przy wycenianiu słów kluczowych skupiamy się na ich liczbie wyszukiwań w skali miesiąca. Jest to główne kryterium mające wpływ na cenę poszczególnych fraz kluczowych. Im częściej dana fraza jest wpisywana w wyszukiwarkę, tym większa jest cena jej pozycjonowania.

Powinieneś to wiedzieć zanim zlecisz pozycjonowanie...

Co powinieneś wiedzieć o własnej stronie internetowej zanim zlecisz jej pozycjonowanie?

Projekt strony ma istotne znaczenie dla efektywności pozycjonowania - jaki jest Twój projekt?

By uzyskać jak najlepsze efekty pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google, strona musi mieć odpowiednią konstrukcję. Projekty wykonane w kreatorach, korzystające z technologii Flash czy też darmowych usług hostingowych są bardzo trudne bądź nawet niemożliwe do wypozycjonowania. O rodzajach stron i powodach, przez które nie nadają się do pozycjonowania przeczytają Państwo tutaj: Projektowanie stron. Nasza firma może sprawdzić czy aktualna strona internetowa nadaje się do pozycjonowania i zbadać jej budowę pod tym kątem. W takim przypadku zachęcamy do zostawienia adresu strony w formularzu poniżej.Wersja mobilna strony internetowej niezbędna pod pozycjonowanie

W dzisiejszych czasach coraz większą rolę w korzystaniu z internetu odgrywają urządzenia przenośne. Wiele źródeł pokazuje, że już prawie połowa internautów korzysta z nich do szukania informacji w sieci. Ważne jest więc aby strona internetowa była przystosowana do obsługi takich urządzeń. Bardzo często możemy mieć wrażenie, że wszystko jest ok bo strona na urządzeniach mobilnych wyświetla się „w miarę dobrze”, jednak kluczowa jest w tym wypadku ocena strony przez Google. Jeśli strona nie uzyska pozytywnej oceny, efekty pozycjonowania będą znacznie gorsze. Poprawność wyświetlania strony na urządzeniach mobilnych można sprawdzić w tym miejscu: Test zgodności z urządzeniami mobilnymi - Google.

 

Pozycjonowanie + strona internetowa, to się bardziej opłaca

Klient zlecając nam usługę pozycjonowania otrzymuje również znaczący rabat na stronę internetową. Czasem możemy wykonać taki projekt nawet za darmo! O projektach stron jakie wykonuje nasza firma dowiedzieć się można w tym artykule: Strony internetowe.

Każdy oszczędza od 1000zł rocznie na pozycjonowaniu

Wynikiem wszystkich powyżej wymienionych kwestii (niskie ceny za poszczególne frazy oraz wiele efektywnych słów za darmo) jest fakt, że nasi klienci mogą zaoszczędzić nawet do 1000zł rocznie na usłudze pozycjonowania ich strony w wyszukiwarce.

0
Stron internetowych
0
Pozycjonowanych stron
0
Lat doświadczenia
0
Wypitych kaw

NASZ ZESPÓŁ

POZNAJ NAS

Przemysław Kowalczyk
Przemysław KowalczykWłaściciel firmy, pozycjoner
Pozycjonowanie stron internetowych, koordynacja nad tworzeniem stron www.
Kamil Młynarczyk
Kamil MłynarczykWebmaster
Projektowanie i zarządzanie stronami www.
Katarzyna Szachnowska
Katarzyna SzachnowskaObsługa klienta
Wyceny, tworzenie raportów pozycji pozycjonowanych stron, fakturowanie.

Nasz adres

Sienkiewicza 29/4
74-505 Mieszkowice

Zadzwoń do nas

+48 731 331 881
+48 531 981 099

Wyślij wiadomość

biuro@kowal24.pl
sekretariat@kowal24.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 08:00 - 16:00.
Sob - Nd: zamknięte.
Google
Joomla
Wordpress
Virtuemart
PrestaShop
Hikashop