Pozycjonowanie stron - Bydgoszcz

Czym właściwie jest pozycjonowanie i dlaczego jest skuteczne?

Pozycjonowanie stron w Google - skutecznie, tanio, bezpiecznie jak nigdzie

Głównym zadaniem naszej firmy jest pozycjonowanie stron internetowych, czyli to co da Państwu korzyści finansowe nieporównywalne z innymi formami reklamy w internecie. Dzięki wysokiej pozycji strony internetowej uzyskają Państwo napływ nowych klientów, którzy tą stronę znajdą.
Dobrze wykonana usługa pozycjonowania (dobrze dobrane i efektywne frazy kluczowe oraz wysoka pozycja strony w rankingu Google) jest najbardziej opłacalną i skuteczną formą reklamy w internecie. Nie piszemy tak ze względu na fakt, że właśnie pozycjonowaniem się zajmujemy. Niewielki nakład finansowy znacznie może zwiększyć ilość odwiedzin strony internetowej przez potencjalnych klientów, spośród których pewna część zakupi Państwa usługi lub produkty. Internauci odwiedzający Państwa stronę nie różnią się niczym od klientów odwiedzających zwykłe sklepy. Jedynie sposób obsługi jest inny. Są to jednak osoby mocno zainteresowane określonym produktem/usługą, który znajduje się właśnie w Państwa ofercie.
Skuteczne i dobrze wykonane pozycjonowanie to coś więcej niż oferta większości naszej konkurencji, która często stosuje nieuczciwe praktyki lub słowo „pozycjonowanie” wpisane ma w ofertę tylko i wyłącznie po to by sprzedać swoje inne usługi. Odsetek firm, które wiedzą jak pozycjonować strony internetowe jest bardzo niski a większość firm oferujących taką usługę robi to bardzo nieudolnie.
 

Praktyczne przykłady klientów

4 tarcze na SEO i stronę

Jakie strony www tworzymy?

Pozycjonowanie - 8 argumentów

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Poproś o wycenę

NASZE TARCZE

1 TARCZA
1 TARCZATarcza na STRONY WWW
200 zł netto rabatu na stronę internetową.
2 TARCZA
2 TARCZATarcza na pozycjonowanie
Usługa pozycjonowana przez pierwsze 3 miesiące za darmo.
3 TARCZA
3 TARCZATarcza na pozycjonowanie
Pomniejszenie o 10% każdej kwoty na fakturze.
4 TARCZA
4 TARCZATarcza na pozycjonowanie
Koszty nigdy nie będą większe niż ustalona maksymalna płatność.
1 TARCZA na WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ
Otrzymasz obniżkę na stworzenie strony internetowej w wysokości 200 zł netto. Oprócz upustów, które zostały przypisane przy zlecaniu naszej firmie pozycjonowania, oferujemy obniżkę w wysokości 200 zł netto na stworzenie witryny internetowej.

2 TARCZA na POZYCJONOWANIE
Druga tarcza to aż 3 miesiące pozycjonowania BEZPŁATNIE! Najwięcej dzięki niej zaoszczędzisz na 3 miesiącu pozycjonowania strony, gdy największa ilość słów znajdzie się w TOP10 wyników wyszukiwania.
 
3 TARCZA na POZYCJONOWANIE
10% rabatu od wyceny wyjściowej, którą przesyłamy mailowo, czyli każda z kwot na fakturze będzie pomniejszona o 10%.
 
4 TARCZA na POZYCJONOWANIE
Określamy najwyższą płatność na umowie. Kwoty tej w ramach tarczy w żadnym wypadku nie przekroczysz. Dla przykładu gdy z raportu do zapłaty wyniesie suma 950 zł, a wcześniej ustalona najwyższa kwota płatności będzie wynosić 700 zł netto, to będziesz zobowiązany do zapłaty tylko i wyłącznie 700 zł netto.
Filmik odnosi się do promocji, która miała miejsce w wakacje. Od 1 września, w życie wchodzą modyfikacje odnośnie tarcz. Opis nowych tarcz znajduje się na stronie, modyfikacją uległy tylko liczby, objaśnione reguły zostają bez zmian.

Nie owijamy w bawełnę.

Robimy, jak trzeba.

MOBILNE STRONY WWW

Jesteśmy znani z naszej dbałą pracę odnośnie zwiększenia pozycjonowania witryny, jednak również świadczymy profesjonalne i tanie sklepy oraz strony internetowe w klasie mobilnej, oraz nieodpłatnym System do Zarządzania Treścią!

REKLAMA ADWORDS

Oferujemy organizowanie i prowadzenie kampanii Google AdWords. W skład tejże kampanii wchodzi opłata za kliknięcie reklamy (określana jako miesięczny budżet kampanii) wraz z wynagrodzeniem dla nas za obowiązki związane z zaplanowaniem kampanii oraz jej bieżącym prowadzeniem.

POZYCJONOWANIE STRON

Od 13 lat działamy na rynku oraz dostarczamy naszym Klientom konkurencyjną skuteczność wraz z niespotykanymi uwarunkowaniami współpracy, które cechują się efektywnością oraz bezpieczeństwem. Pozycjonowanie stron jest czymś, na czym się po prostu znamy.

SEO-NEW

Z nami zajdziesz naprawdę wysoko! Zapoznaj się z naszym własnym i  nowatorskim zbiorem systemów i narzędzi, które przyczyniają się do zauważalnego zwiększenia wydajności pozycjonowanych słów kluczowych, nazwaliśmy je SEO-NEW!

Dlaczego pozycjonowanie stron z nami?

Zapoznaj się z naszymi największymi argumentami, które odpowiedzą Ci na pytanie, dlaczego akurat to z nami warto rozpocząć współpracę, w ramach usługi pozycjonowanie strony!

Ochrona przed banem

W pracy jaką jest pozycjonowanie strony wykorzystujemy jedynie dopuszczalne przez firmę Google mechaniki pozycjonowania. Sprawia to, że udzielamy gwarancji na umowie, odnośnie tego, że Twoja strona nie zostanie zbanowana (usunięta z wyszukiwarek internetowych).

Wysoka skuteczność

Ponad 90% słów kluczowych w TOP10 - taki wynik uzyskujemy w znacznej większości powierzonych nam zleceń.

Gwarancja wyniku

Przysługuje Ci prawo do natychmiastowego odstąpienia od umowy jeżeli wynik nie zostanie zrealizowany w określonym okresie czasu.

Rzetelna wycena

Korzystamy z narzędzi Google w celu stworzenia wyceny fraz kluczowych, a ich liczba zapytań w wyszukiwarce jest głównym wyznacznikiem do wyceny. Zapłacisz tylko i wyłącznie za te słowa kluczowe, które na 100% są wpisywane.

CZĘSTE PYTANIA

Jak wygląda rozliczenie za pozycjonowanie?
Pozycjonowanie za efekt to najbardziej sprawiedliwa forma współpracy dla obu stron. Rozliczenie polega na tym, że płacisz ustaloną kwotę (np. 50 zł netto miesięcznie za słowo kluczowe „bramy Bydgoszcz”) dopiero w momencie kiedy to fraza osiągnie TOP10 (pierwsza strona wyszukiwarki Google). Przykład: wybrałeś 5 fraz po 50 zł (m.in. bramy Bydgoszcz, serwis bram Bydgoszcz, itp.) i w czwartym miesięcu pozycjonowania wszystkie słowa osiągają TOP10 – płacisz wtedy 250 zł. Natomiast jeżeli w 3 miesiącu pozycjonowania TOP10 osiągnęły tylko 2 frazy z pięciu – zapłacisz za ten miesiąc 100 zł.

Stoi za nami doświadczenie

Robimy co trzeba, abyś naprawdę zyskał.

Nowa strona internetowa nawet za darmo?

W przypadku, gdy zlecisz nam pozycjonowanie, otrzymasz także rabat na stworzenie nowej, profesjonalnej strony internetowej. Rabat może spowodować obniżenie ceny nawet o połowę, a w przypadku gdy zlecenie jest odpowiednio duże, możesz otrzymać stronę za darmo!

Wersja mobilna strony wraz z panelem CMS

Nasza Agencja SEO projektuje strony tak, aby bez problemów wyświetlały się na małych ekranach urządzeń mobilnych.
Panel CMS to narzędzie umożliwiające prosta i samodzielna edycje tekstów i grafiki na Twojej nowej stronie.

Strona tworzona od początku z myślą o pozycjonowaniu

Strony internetowe od samego początku tworzymy tak, aby ich pozycjonowanie było jak najszybsze i jak najbardziej skuteczne. Budowa strony ma kluczowe znaczenie w procesie pozycjonowania – gdy jest nieprawidłowa, pozycjonowanie może być utrudnione lub nawet niemożliwe.

Indywidualny projekt graficzny strony

Naszym klientom pozwalamy na sugerowanie wszelkich zmian i poprawek w projekcie strony bez limitu. To daje pewność, że efekt końcowy spełni Twoje oczekiwania.

Rabat na projekt nowej strony

Jeśli zlecisz nam pozycjonowanie strony to otrzymasz rabat także na stworzenie nowej, profesjonalnej strony internetowej. Osiągniesz maksymalne efekty pozycjonowania za jeszcze mniejsza cenę!
strony-internetowe-szczecin-gorzow-2.jpg

Pozycjonowanie stron - 8 mocnych argumentów

8 walorów ofertowych, których najprawdopodobniej nie da Ci konkurencja od strony pozycjonowania.

Rozliczanie tylko za efekty TOP10

Nasi klienci rozliczają się z nami tylko za te frazy, które znalazły się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w danym miesiącu.

Gwarancja efektu TOP10

Na umowie dajemy gwarancję, że ponad połowa pozycjonowanych fraz osiągnie TOP10 w ciągu 6 miesięcy.

Dodatkowe metody promocji

Wdrożymy dodatkowe metody promocji, które jeszcze bardziej podniosą Twoją sprzedaż.

Ochrona przed banem

Nie stosujemy podejrzanych praktyk Black-OES, a jedynie sprawdzone i legalne metody pozycjonowania, więc nie ma ryzyka bana na stronę.
kowal-pozycjonowanie-stron-telefon.png

Obecne pozycje TOP10 taniej

Jeśli Twoja strona internetowa już teraz znajduje się w TOP10 pod danymi frazami, to frazy te utrzymamy dla Ciebie taniej lub za darmo.

Płacisz tylko za efektywne frazy

Wyceniamy tylko efektywne słowa, czyli takie, które mają zapytania w wyszukiwarce Google.

Niższe ceny

Oferujemy sprawiedliwe i często niższe ceny słów kluczowych niż ceny proponowane przez konkurencję. Ponadto nasi klienci mogą skorzystać z wielu praktycznych ofert promocyjnych.

Gwarancja na najważniejsze frazy

Możemy zaoferować gwarancję wyniku TOP10 na konkretne słowo kluczowe, które uznasz za najważniejsze.

Strzeż się pozycjonowania w abonamencie!

Chcę podzielić się pewną przestrogą: zdecydowana większość ofert u naszej konkurencji odnośnie pozycjonowania jest rozliczanych w systemie abonamentowym, co nie daje gwarancji uzyskania żadnych wyników na efektywne słowa kluczowe, mimo comiesięcznych wydatków. Zazwyczaj cała czynność pozycjonowania kończy się brakiem sukcesu. Klient jest wtedy niezadowolony i sfrustrowany. Zachęcam do obejrzenia wideo na Youtube.pl, na którym ukazana jest różnica pomiędzy rozliczaniem abonamentowym a rozliczaniem, które my praktykujemy - za efekty. Zapoznaj się z argumentami przedstawionymi w filmie i wyciągnij właściwe wnioski.

Dlaczego nasz model współpracy w zakresie pozycjonowania strony jest skuteczny?

Model współpracy znajdujący się u nas w ofercie wraz z Twoimi zyskami praktycznymi opiera się na pozycjonowaniu. Możesz pytać dlaczego? Albowiem nie ma efektywniejszej metody dobrnięcia do ewentualnych Klientów poszukujących Cię w Internecie, jak wprost dzięki wyszukiwarce Google. Najważniejsze w naszej relacji i rozrachunku za pozycjonowanie stron jest to, że wynagradzasz nas wyłącznie za wynik TOP10 tych słów kluczowych, które na pewno wpisują Twoi ewentualni Klienci - sprawdzamy to narzędziami dostarczanymi przez Google. Niemożliwym jest więc, aby fraza kluczowa, która się znajduje w TOP10 i jest wyszukiwana przez Twoich przyszłych Klientów nie dostarczała Ci zwrotu w postaci nowych Klientów. Dodatkowo na umowie dostajesz gwarancję, że pozycjonowane słowa nie tylko uzyskają TOP10, ale również Twoja strona nigdy nie zostanie zbanowana.
Do tego, zdziałamy coś jeszcze unikatowego, co wpłynie na większą i pewną sprzedaż - wdrożymy wiele różnorodnych metod promocji, które zwiększą Ci możliwości generowania klientów także z innych źródeł i... zrobimy to za bezpłatnie, ze względu na to, że nie wymaga nas to wiele pracy.

Dowiedz się więcej!

Co dostajesz w naszej ofercie?

Co oferujemy Ci w ramach pozycjonowania?

Rozliczamy się wyłącznie za efekt TOP10
Rozliczeniu ulegają tylko i wyłącznie frazy, które znalazły się w TOP10. Na czym to polega? Opłacasz ustaloną kwotę (np. 50 zł netto miesięcznie za frazę kluczową „bramy Bydgoszcz, płoty Bydgoszcz” itp.) tylko w momencie gdy te frazy kluczowe znajdą się w TOP10 (pierwsza strona wyszukiwarki Google). Na przykład: wyselekcjonowałeś 5 fraz po 50 zł (m.in. serwis bram bydgoszcz, bramy bydgoszcz itp.) i w piątym miesiącu pozycjonowania każda fraza osiąga TOP10 – płacisz wtedy 250 zł. Tymczasem gdyby w czwartym miesiącu pozycjonowania TOP10 uzyskały tylko dwa słowa kluczowe z pięciu – zapłacisz za ten miesiąc 100 zł. Na zupełnie innej zasadzie działa oferta pozycjonowania w abonamencie, która jest zarazą w ostatnim czasie. Charakteryzuje się płatnością comiesięczną, która jest stała - bez zapewnienia tego czy którekolwiek z opłacanych haseł znajdzie się w TOP10. Na domiar złego, 99% takich ofert abonamentowych potrafi wpływać w zerowym stopniu efekty sprzedażowe. Dokładniej cechy tych dwóch przeciwnych ofert opisałem tutaj: www.kowal24.pl/pozycjonowanie-w-abonamencie.

Jaki projekt strony internetowej zrealizujemy?

Wersja mobilna

Tworzone przez nas witryny internetowe są projektowane również do obsługi urządzeń przenośnych – wyświetlają się i działają poprawnie na smartfonach, komórkowych i tabletach.

2 warunki powodzenia tej inwestycji

Jakie rzeczy mają wpływ na generowanie większych profitów dzięki pozycjonowaniu strony (SEO)? Dwa bardzo proste warunki, które jednak jeśli nie są doprecyzowane na umowie, mogą być również powodem kłopotów a nawet kompletnego niepowodzenia inwestycji.

dobrze dobrane słowa kluczowe do pozycjonowania

Najczęstszym powodem, przez który efekty pozycjonowania są niewidoczne, są źle dobrane słowa kluczowe. Pomimo zajmowania przez stronę wysokich pozycji w wyszukiwarce odzew ze strony klientów jest znikomy. Dlaczego się tak dzieje? Z bardzo prostego powodu. Wybrane frazy kluczowe mają bardzo mało zapytań w wyszukiwarce przez co mimo wysokich pozycji mało kto trafia na taką stronę. Winny za to może być zarówno usługodawca, który wykorzystał niewiedzę klienta, jak i również sam klient, który często wybiera frazy kluczowe po omacku i podpisuje umowę „w ciemno”. Aby zweryfikować słowa kluczowe i uzyskać informację o liczbie ich zapytań w wyszukiwarce używamy specjalnego narzędzia Google. Na podstawie tych informacji jesteśmy w stanie wycenić tylko efektywne słowa kluczowe biorąc pod uwagę ich liczbę zapytań czy też konkurencyjność. Konkurencja często idzie na łatwiznę i podejmuje się pozycjonowania słów, które nie są efektywne proponując klientowi stałą kwotę miesięczną. Klient w takim wypadku ponosi koszty a efektów pozycjonowania nie widać w ogóle co przekłada się też na niskie wyniki sprzedażowe firmy.
Aby dokładniej zobrazować ten problem podamy przykład. Słowo kluczowe „okna Lublin” jest częściej wpisywane w wyszukiwarkę niż słowo „tanie okna PCV Lublin” czy też słowo, które będzie miało już bardzo niską liczbę wyszukiwań np.: „tanie i solidne okna PCV Lublin”. Ważną rolę odgrywa również region, na który strona ma być pozycjonowana. Może to być cały kraj (Polska lub inne), konkretne miasto czy tez województwo. Innym słowem jest słowo „okna Lublin”, innym „okna PCV Lublin” i w przypadku zarówno tego pierwszego jak i drugiego trzeba wykonać szereg niezależnych działań, który spowoduje uzyskanie wysokich pozycji przez stronę w Google.

osiągnięcie i utrzymanie wysokich pozycji w Google

Aby efekty pozycjonowania były zauważalne a odzew od nowych klientów odczuwalny, pozycjonowana strona musi na wspomniane wcześniej słowa kluczowe osiągnąć wysokie pozycje (TOP10) w wynikach wyszukiwania. Jeśli wybrano efektywne słowa kluczowe i strona nie osiąga pod nimi pierwszej dziesiątki, to w takim razie na pozytywne rezultaty można czekać w nieskończoność. Klienci często lekceważą tą kwestie myśląc, że jeśli słowa kluczowe zostały wybrane dobrze to napływ nowych klientów jest gwarantowany.
Efekt ten potęguje różnica w częstotliwości kliknięć pomiędzy miejscami 1-4, a 5-10. Ilość wejść na pozycjonowaną stronę warunkuje pozycja, na której się ona znajduje. Pozycja 2 a pozycja 9 to ogromna różnica w ilości odwiedzin strony.
Klienci decydujący się na pozycjonowanie mogą uświadczyć również nieregularnych efektów sprzedaży co spowodowane jest z kolei stosowaniem niedozwolonych technik pozycjonowania (Black-SEO). W takim przypadku strona jednego dnia może znajdować się na pozycji 5, a drugiego już na pozycji 15.
Podsumowując, aby pozycjonowanie (znane również jako SEO) przynosiło zamierzone efekty to strona internetowa musi pod wybranymi, efektywnymi słowami kluczowymi zajmować wysoką pozycję. Są pewne wyjątki od tego w postaci najmocniejszych fraz. Wtedy część internautów sprawdzi również drugą stronę wyników wyszukiwania, jest to jednak zjawisko dotyczące tylko tych najpopularniejszych słów kluczowych.

Etapy realizacji pozycjonowania

Realizacja usługi pozycjonowania Twojej strony w 6 krokach!

1. Wycena na e-mail

Po wypełnieniu formularza, który znajduje się na naszej stronie sformułujemy wycenę dostosowaną do potrzeb i możliwości klienta.

2. Wybór słów kluczowych

Po otrzymaniu od nas wyceny klient może wybrać słowa kluczowe, które go interesują spośród wycenionych i odesłać nam na adres: biuro@kowal24.pl

3. Rabat na nową stronę www

Przy zleceniu pozycjonowania klient otrzymuje rabat na projekt strony internetowej. Zainteresowanym wysyłamy szczegółowe informacje.

4. Wysyłamy umowę

Wyślemy Państwu umowę na pozycjonowanie oraz, jeśli będą Państwo zainteresowani, także na projekt strony internetowej. W przypadku zlecenia wykonania projektu strony klient musi wpłacić pierwszą ratę.

5. Dostępy do strony

Przy odsyłaniu podpisanej umowy klient musi nam przekazać dane dostępowe do strony byśmy mogli rozpocząć jej optymalizację w celu pozycjonowania. Wszelkie zmiany, które wprowadzimy wcześniej uzgodnimy z klientem.

6. Raport i faktura VAT

Na koniec każdego miesiąca klient otrzymuje od nas szczegółowy raport pozycji strony w wyszukiwarce wraz z fakturą VAT.

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Poproś o wycenę

CENNIK POZYCJONOWANIA

Poniżej znajduje się przykładowy cennik pozycjonowania, forma rozliczania oraz najczęstsze pytania zadawane nam odnośnie ceny i rozliczenia za pozycjonowanie.

Przykładowe ceny pozycjonowania

Pierwsza kwota dotyczy osiągnięcia pozycji 5-10 w wyszukiwarce (TOP10) w określonym miesiącu, druga kwota dotyczy osiągnięcia pozycji 1-4 (TOP4) w danym miesiącu:okna Jaworzno - 119zł/139zł
okna drewniane Jaworzno - 49zł/59zł
okna aluminiowe Jaworzno - 49zł/59zł - pozycja 7, dlatego proponujemy rozliczenie 29zł wyłącznie za pozycje 1-4 (ZNIŻKA)
okna pcv Jaworzno - 59zł/79zł

drzwi Jaworzno - 79zł/99zł
drzwi zewnętrzne Jaworzno - 59zł/79zł
drzwi antywłamaniowe Jaworzno - 59zł/79zł
drzwi wewnętrzne Jaworzno - 59zł/79zł
drzwi drewniane Jaworzno - 49zł/59zł
Jak wyceniacie słowa kluczowe?

Przy wycenianiu słów kluczowych skupiamy się na ich liczbie wyszukiwań w skali miesiąca. Jest to główne kryterium mające wpływ na cenę poszczególnych fraz kluczowych. Im częściej dana fraza jest wpisywana w wyszukiwarkę, tym większa jest cena jej pozycjonowania.

Powinieneś to wiedzieć zanim zlecisz pozycjonowanie...

Co powinieneś wiedzieć o własnej stronie internetowej zanim zlecisz nam pozycjonowanie (SEO)?

Projekt strony ma istotne znaczenie dla efektywności pozycjonowania - jaki jest Twój projekt?

By uzyskać jak najlepsze efekty pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google, strona musi mieć odpowiednią konstrukcję. Projekty wykonane w kreatorach, korzystające z technologii Flash czy też darmowych usług hostingowych są bardzo trudne bądź nawet niemożliwe do wypozycjonowania. O rodzajach stron i powodach, przez które nie nadają się do pozycjonowania przeczytają Państwo tutaj: Projektowanie stron. Nasza firma może sprawdzić czy aktualna strona internetowa nadaje się do pozycjonowania i zbadać jej budowę pod tym kątem. W takim przypadku zachęcamy do zostawienia adresu strony w formularzu poniżej.Wersja mobilna strony internetowej niezbędna pod pozycjonowanie

W dzisiejszych czasach coraz większą rolę w korzystaniu z internetu odgrywają urządzenia przenośne. Wiele źródeł pokazuje, że już prawie połowa internautów korzysta z nich do szukania informacji w sieci. Ważne jest więc aby strona internetowa była przystosowana do obsługi takich urządzeń. Bardzo często możemy mieć wrażenie, że wszystko jest ok bo strona na urządzeniach mobilnych wyświetla się „w miarę dobrze”, jednak kluczowa jest w tym wypadku ocena strony przez Google. Jeśli strona nie uzyska pozytywnej oceny, efekty pozycjonowania będą znacznie gorsze. Poprawność wyświetlania strony na urządzeniach mobilnych można sprawdzić w tym miejscu: Test zgodności z urządzeniami mobilnymi - Google.

 

Pozycjonowanie + strona internetowa, to się bardziej opłaca

Klient zlecając nam usługę pozycjonowania otrzymuje również znaczący rabat na stronę internetową. Czasem możemy wykonać taki projekt nawet za darmo! O projektach stron jakie wykonuje nasza firma dowiedzieć się można w tym artykule: Strony internetowe.

Każdy oszczędza od 1000zł rocznie na pozycjonowaniu

Wynikiem wszystkich powyżej wymienionych kwestii (niskie ceny za poszczególne frazy oraz wiele efektywnych słów za darmo) jest fakt, że nasi klienci mogą zaoszczędzić nawet do 1000zł rocznie na usłudze pozycjonowania ich strony w wyszukiwarce.

0
Stron internetowych
0
Pozycjonowanych stron
0
Lat doświadczenia
0
Wypitych kaw

NASZ ZESPÓŁ

POZNAJ NAS

Przemysław Kowalczyk
Przemysław KowalczykWłaściciel firmy, pozycjoner
Pozycjonowanie stron internetowych, koordynacja nad tworzeniem stron www.
Kamil Młynarczyk
Kamil MłynarczykWebmaster
Projektowanie i zarządzanie stronami www.
Katarzyna Szachnowska
Katarzyna SzachnowskaObsługa klienta
Wyceny, tworzenie raportów pozycji pozycjonowanych stron, fakturowanie.

Nasz adres

Sienkiewicza 29/4
74-505 Mieszkowice

Zadzwoń do nas

+48 731 331 881
+48 531 981 099

Wyślij wiadomość

biuro@kowal24.pl
sekretariat@kowal24.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 08:00 - 16:00.
Sob - Nd: zamknięte.
Google
Joomla
Wordpress
Virtuemart
PrestaShop
Hikashop