Pozycjonowanie stron - Bydgoszcz

Czym właściwie jest pozycjonowanie i dlaczego jest skuteczne?

Pozycjonowanie stron w Google - skutecznie, tanio, bezpiecznie jak nigdzie

Głównym zadaniem naszej firmy jest pozycjonowanie stron internetowych, czyli to co da Państwu korzyści finansowe nieporównywalne z innymi formami reklamy w internecie. Dzięki wysokiej pozycji strony internetowej uzyskają Państwo napływ nowych klientów, którzy tą stronę znajdą.

Dobrze wykonana usługa pozycjonowania (dobrze dobrane i efektywne frazy kluczowe oraz wysoka pozycja strony w rankingu Google) jest najbardziej opłacalną i skuteczną formą reklamy w internecie. Nie piszemy tak ze względu na fakt, że właśnie pozycjonowaniem się zajmujemy. Niewielki nakład finansowy znacznie może zwiększyć ilość odwiedzin strony internetowej przez potencjalnych klientów, spośród których pewna część zakupi Państwa usługi lub produkty. Internauci odwiedzający Państwa stronę nie różnią się niczym od klientów odwiedzających zwykłe sklepy. Jedynie sposób obsługi jest inny. Są to jednak osoby mocno zainteresowane określonym produktem/usługą, który znajduje się właśnie w Państwa ofercie.

Skuteczne i dobrze wykonane pozycjonowanie to coś więcej niż oferuje większość naszej konkurencji, która często stosuje nieuczciwe praktyki lub słowo „pozycjonowanie” wpisane ma w ofertę tylko i wyłącznie po to by sprzedać swoje inne usługi. Odsetek firm, które wiedzą jak pozycjonować strony internetowe jest bardzo niski a większość firm oferujących taką usługę robi to bardzo nieudolnie.

 

Praktyczne przykłady klientów
Jak wygląda rozliczenie za pozycjonowanie?

Naszym klientom oferujemy formę rozliczania za efekt, która jest najsprawiedliwszą formą rozliczenia zarówno dla Państwa jak i dla nas. Rozliczenie to polega na tym, że ustaloną na umowie kwotę (np. 50zł netto miesięcznie za frazę „bramy Poznań”) płacą Państwo dopiero w momencie kiedy strona internetowa pod tą frazą znajdzie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Jeśli wybiorą Państwo przykładowo 5 fraz po 50zł (bramy Poznań, serwis bram Poznań itp.) i w czwartym miesiącu od rozpoczęcia pozycjonowania wszystkie frazy osiągną TOP10 to koszt wyniesie 250zł. Inaczej będzie jeśli tylko 2 frazy z pięciu uzyskają w danym miesiącu TOP10, bo wtedy już kwota do zapłaty wyniesie 100zł.

Jak długo trzeba czekać na efekty?
Co zrobić, aby podjąć z Wami współpracę?
Czy oferujecie pozycjonowanie na inne kraje?
Czy należy obawiać się zmian algorytmów Google?
Czy mogę sam podwyższyć pozycje w Google?
Nie mam czasu na tworzenie strony pod SEO.
Dlaczego właśnie ja mam być w TOP10?
Czy nie otrzymam bana?

Stoi za nami doświadczenie

Robimy co trzeba, abyś naprawdę zyskał.

Dlaczego pozycjonowanie z firmą KOWAL?

Tym, co wyróżnia naszą ofertę od konkurencji jest cena pozycjonowania, wysoka skuteczność naszych działań oraz gwarancja uzyskania efektów na umowie. Wychodzimy naprzeciw wielu firmom, które skupiają się na zysku ale nie dla klienta. Nasza oferta jest nietypowa zarówno jeśli chodzi o warunki współpracy jak i skuteczność i bezpieczeństwo. Jeśli mają już Państwo jakieś doświadczenia z pozycjonowaniem, z pewnością jasno widzą Państwo korzyści płynące ze współpracy właśnie z naszą firmą.

01

Gwarancja wyniku

Na umowie zawarta jest gwarancja osiągnięcia zamierzonego efektu, np. 70% słów kluczowych w ciągu 6 miesięcy od rozpoczęcia współpracy osiągnie TOP10. W przeciwnym wypadku klient może bez konsekwencji zerwać zawartą umowę.
02

Dobre ceny

Ceny za efektywne słowa kluczowe (takie, które mają dużą liczbę zapytań w wyszukiwarce) w naszej ofercie są niższe nawet o 40% niż w konkurencyjnych ofertach na rynku.
03

Priorytet Google

Mimo, iż skupiamy się głównie na pozycjonowaniu stron w Google, to wyniki w wyszukiwarkach takich jak Yahoo, Baidu czy Bing bardzo często się pokrywają z tymi w Google.
04

Rzetelna wycena

Nie pobieramy opłat za słowa kluczowe, które są nieefektywne. Jeśli dane słowo ma mało zapytań (poniżej 10) to dostaną je Państwo za darmo. Takie słowa nadal jednak mogą przyciągać klientów na Państwa stronę!
05

Gwarancja na frazę

Jeśli jakieś słowo kluczowe jest szczególnie ważne dla Państwa firmy, możemy dać gwarancję, że Państwa strona na pewno osiągnie pod tym słowem TOP10.
06

Brak bana

Bezpieczeństwo jest bardzo ważną kwestią a my zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dajemy gwarancję, że pozycjonowana strona nie zostanie zbanowana. Stosujemy tylko dozwolone metody pozycjonowania i przez cały okres naszej działalności żadna strona pozycjonowana przez nas nie została zbanowana.
07

Szczera porada

Nie owijamy w bawełnę. Jeśli czegoś nie da się zrobić to Państwa o tym poinformujemy i zaproponujemy inne rozwiązanie.
08

Darmowe frazy

Niektóre efektywne słowa kluczowe możemy zaoferować za darmo. W konkurencyjnych ofertach często wszystkie słowa są wyceniane a ich ceny zaczynają się od 50zł wzwyż.
09

10 lat doświadczenia

Działamy na rynku już ponad 10 lat. Taki okres czasu pozwolił nam na przetestowanie wielu technik pozycjonowania i na wyłonienie tych najlepszych.
10

Stabilizacja

Nagłe spadki w wynikach wyszukiwania są częstym skutkiem stosowania niedozwolonych technik pozycjonowania. Z nami mogą być Państwo spokojni, stosujemy jedynie te dozwolone rozwiązania dzięki czemu pozycja strony jest stabilna.
11

Wybitne wyniki

W 90% przypadków udało nam się uzyskać 100% skuteczności tym samym osiągając TOP10 pod wszystkimi pozycjonowanymi słowami kluczowymi.
12

Portfolio dowodem

Nasza skuteczność jest potwierdzona przez obszerne portfolio. Wszystkie nasze wyniki potwierdzają również raporty wysyłane do klientów na koniec każdego miesiąca.
13

Duże kampanie

Nawet w przypadku zlecenia pozycjonowania na kilkaset słów kluczowych nasza skuteczność jest nadal wysoka dzięki doświadczeniu jakie nabyliśmy w prowadzeniu dużych kampanii.
14

Jesteśmy otwarci

Jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb klienta i pójść na różne ustępstwa od w/w atutów w granicy rozsądku, sprawiedliwości oraz naszego bezpieczeństwa inwestycji.
15

RABAT na www

Jeśli zlecą nam Państwo pozycjonowanie strony, zaoferujemy rabat na projekt kompletnie nowej strony internetowej.

2 warunki powodzenia tej inwestycji

Jakie rzeczy mają wpływ na generowanie większych profitów dzięki pozycjonowaniu strony? Dwa bardzo proste warunki, które jednak jeśli nie są doprecyzowane na umowie, mogą być również powodem kłopotów a nawet kompletnego niepowodzenia inwestycji.

dobrze dobrane słowa kluczowe do pozycjonowania

Najczęstszym powodem, przez który efekty pozycjonowania są niewidoczne, są źle dobrane słowa kluczowe. Pomimo zajmowania przez stronę wysokich pozycji w wyszukiwarce odzew ze strony klientów jest znikomy. Dlaczego się tak dzieje? Z bardzo prostego powodu. Wybrane frazy kluczowe mają bardzo mało zapytań w wyszukiwarce przez co mimo wysokich pozycji mało kto trafia na taką stronę. Winny za to może być zarówno usługodawca, który wykorzystał niewiedzę klienta, jak i również sam klient, który często wybiera frazy kluczowe po omacku i podpisuje umowę „w ciemno”. Aby zweryfikować słowa kluczowe i uzyskać informację o liczbie ich zapytań w wyszukiwarce używamy specjalnego narzędzia Google. Na podstawie tych informacji jesteśmy w stanie wycenić tylko efektywne słowa kluczowe biorąc pod uwagę ich liczbę zapytań czy też konkurencyjność. Konkurencja często idzie na łatwiznę i podejmuje się pozycjonowania słów, które nie są efektywne proponując klientowi stałą kwotę miesięczną. Klient w takim wypadku ponosi koszty a efektów pozycjonowania nie widać w ogóle co przekłada się też na niskie wyniki sprzedażowe firmy.

Aby dokładniej zobrazować ten problem podamy przykład. Słowo kluczowe „okna Lublin” jest częściej wpisywane w wyszukiwarkę niż słowo „tanie okna PCV Lublin” czy też słowo, które będzie miało już bardzo niską liczbę wyszukiwań np.: „tanie i solidne okna PCV Lublin”. Ważną rolę odgrywa również region, na który strona ma być pozycjonowana. Może to być cały kraj (Polska lub inne), konkretne miasto czy tez województwo. Innym słowem jest słowo „okna Lublin”, innym „okna PCV Lublin” i w przypadku zarówno tego pierwszego jak i drugiego trzeba wykonać szereg niezależnych działań, który spowoduje uzyskanie wysokich pozycji przez stronę w Google.

osiągnięcie i utrzymanie wysokich pozycji w Google

Aby efekty pozycjonowania były zauważalne a odzew od nowych klientów odczuwalny, pozycjonowana strona musi na wspomniane wcześniej słowa kluczowe osiągnąć wysokie pozycje (TOP10) w wynikach wyszukiwania. Jeśli wybrano efektywne słowa kluczowe i strona nie osiąga pod nimi pierwszej dziesiątki, to w takim razie na pozytywne rezultaty można czekać w nieskończoność. Klienci często lekceważą tą kwestie myśląc, że jeśli słowa kluczowe zostały wybrane dobrze to napływ nowych klientów jest gwarantowany.

Efekt ten potęguje różnica w częstotliwości kliknięć pomiędzy miejscami 1-4, a 5-10. Ilość wejść na pozycjonowaną stronę warunkuje pozycja, na której się ona znajduje. Pozycja 2 a pozycja 9 to ogromna różnica w ilości odwiedzin strony.

Klienci decydujący się na pozycjonowanie mogą uświadczyć również nieregularnych efektów sprzedaży co spowodowane jest z kolei stosowaniem niedozwolonych technik pozycjonowania (Black-SEO). W takim przypadku strona jednego dnia może znajdować się na pozycji 5, a drugiego już na pozycji 15.

Podsumowując, aby pozycjonowanie przynosiło zamierzone efekty to strona internetowa musi pod wybranymi, efektywnymi słowami kluczowymi zajmować wysoką pozycję. Są pewne wyjątki od tego w postaci najmocniejszych fraz. Wtedy część internautów sprawdzi również drugą stronę wyników wyszukiwania, jest to jednak zjawisko dotyczące tylko tych najpopularniejszych słów kluczowych.

Etapy realizacji pozycjonowania

Realizacja usługi pozycjonowania Twojej strony w 6 krokach!

1. Wycena na e-mail

Po wypełnieniu formularza na naszej stronie sformułujemy wycenę skrojoną indywidualnie do potrzeb i możliwości danego klienta.

4. Wysyłamy umowę

Wyślemy umowę na pozycjonowanie oraz, jeśli klient jest zainteresowany, także na nową stronę główną. Przy zleceniu wykonania projektu strony klient wpłaca 1 ratę.

2. Wybór słów kluczowych

Po otrzymaniu od nas wyceny klient wybiera słowa kluczowe spośród wycenionych i wysyła na nasz e-mail: biuro@kowal24.pl

5. Dostępy do strony

Odsyłając podpisaną umowę klient musi przekazać nam również dane dostępowe do jego strony w celu rozpoczęcia jej optymalizacji pod pozycjonowanie. Wszystkie zmiany na stronie są oczywiście uzgadniane z klientem.

3. Rabat na nową stronę www

Zlecając nam pozycjonowanie klient otrzymuje również rabat na wykonanie projektu strony internetowej. Zainteresowanym prześlemy szczegółowe informacje.

6. Raport i faktura VAT

Pod koniec każdego miesiąca wysyłamy wszystkim klientów szczegółowe raporty dotyczące pozycji ich stron w wyszukiwarce oraz fakturę VAT.

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
Dąbrowszczaków 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 666 612 798

Poproś o wycenę

Twoje najważniejsze produkty/usługi w sprzedaży, np.: ogrodzenia, okna.
Region docelowy, czyli gdzie chcesz się promować, np. Gdańsk, Pomorskie.
Planowany budżet maksymalny w skali miesiąca, np 500zł.
Np.: www.firmaxxx.pl

CENNIK POZYCJONOWANIA

Poniżej przedstawiamy przykładowy cennik pozycjonowania, formę rozliczania oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące ceny jak i rozliczenia za usługę pozycjonowania.

Przykładowe ceny pozycjonowania

Przy poszczególnych słowach kluczowych podano dwie kwoty. Pierwsza cena dotyczy pozycji TOP10 (pozycje 5-10 w Google) w danym miesiącu. Druga cena dotyczy osiągnięcia pozycji TOP4 (pozycje 1-4 w Google) w danym miesiącu przez stronę:okna Jaworzno - 119zł/139zł
okna drewniane Jaworzno - 49zł/59zł
okna aluminiowe Jaworzno - 49zł/59zł - pozycja 7, dlatego proponujemy rozliczenie 29zł wyłącznie za pozycje 1-4 (ZNIŻKA)
okna pcv Jaworzno - 59zł/79zł

drzwi Jaworzno - 79zł/99zł
drzwi zewnętrzne Jaworzno - 59zł/79zł
drzwi antywłamaniowe Jaworzno - 59zł/79zł
drzwi wewnętrzne Jaworzno - 59zł/79zł
drzwi drewniane Jaworzno - 49zł/59zł
Jak wyceniacie słowa kluczowe?

Głównym kryterium branym przez nas pod uwagę przy wycenianiu słów kluczowych jest liczba ich wyszukiwań w skali miesiąca. Im częściej internauci wpisują daną frazę w wyszukiwarkę, tym większa jest cena jej pozycjonowania.

Kiedy słowa kluczowe są "za darmo"?
Ile mogę zlecić słów "za darmo"?
Minimalna wartość zlecenia.
Masz niektóre frazy w TOP10? Dostaniesz zniżkę!
Czy wyniki jakie mam aktualnie nie pogorszą się?
Kiedy i ile płacę?

Powinieneś to wiedzieć zanim zlecisz pozycjonowanie...

Co powinieneś wiedzieć o własnej stronie internetowej zanim zlecisz jej pozycjonowanie?

Projekt strony ma istotne znaczenie dla efektywności pozycjonowania - jaki jest Twój projekt?

Chcąc uzyskać jak najlepsze efekty pozycjonowania w wyszukiwarce Google warto wiedzieć o tym, że istotny wpływ na pozycjonowanie ma konstrukcja strony internetowej. Strony wykonane w kreatorach, korzystające z technologii Flash czy też darmowych usług hostingowych są o wiele trudniejsze w pozycjonowaniu. Często poprawa pozycji takich stron jest praktycznie niemożliwa. O tym jakie strony i dlaczego nie nadają się do pozycjonowania przeczytają Państwo tutaj: Projektowanie stron. Jeśli chcą Państwo sprawdzić czy aktualna strona nadaje się do usług pozycjonowania, możemy zbadać jej budowę pod tym kątem. W takim przypadku zachęcamy by podać adres strony w formularzu poniżej.

Wersja mobilna strony internetowej niezbędna pod pozycjonowanie

Wiele źródeł pokazuje, że w dzisiejszych czasach prawie połowa internautów korzysta z urządzeń przenośnych przy korzystaniu z internetu. Bardzo ważne jest więc aby projekt strony był przystosowany do tych urządzeń. Często może się wydawać, że wszystko jest ok bo strona wyświetla się „w miarę dobrze” na komórkach, jednak kluczowa jest tutaj ocena Google. Jeśli strona nie uzyska pozytywnej oceny, to w takim przypadku efekty pozycjonowania będą znacznie gorsze. Poprawność wyświetlania strony na urządzeniach przenośnych można sprawdzić tutaj: Test zgodności z urządzeniami mobilnymi - Google.)

 

Pozycjonowanie + strona internetowa, to się bardziej opłaca

Zlecając nam uslugę pozycjonowania otrzymują Państwo znaczący rabat na stronę internetową, a czasem nawet możemy wykonać taki projekt zupełnie za darmo! O projekcie jaki możemy dla Państwa wykonać dowiedzieć się można w artykule: Strony internetowe.

Każdy oszczędza od 1000zł rocznie na pozycjonowaniu

Niższe ceny za poszczególne frazy kluczowe oraz fakt, że proponujemy wiele efektywnych słów za darmo sprawia, ze nasi klienci mogą zaoszczędzić nawet do 1000zł rocznie na usłudze pozycjonowania ich strony w wyszukiwarce.

0
Stron internetowych
0
Pozycjonowanych stron
0
Lat doświadczenia
0
Wypitych kaw

NASZ ZESPÓŁ

POZNAJ NAS

Przemysław Kowalczyk
Przemysław KowalczykWłaściciel firmy, pozycjoner
Pozycjonowanie stron internetowych, koordynacja nad tworzeniem stron www.
Kamil Młynarczyk
Kamil MłynarczykWebmaster
Projektowanie i zarządzanie stronami www.
Katarzyna Szachnowska
Katarzyna SzachnowskaObsługa klienta
Wyceny, tworzenie raportów pozycji pozycjonowanych stron, fakturowanie.

Nasz adres

Sienkiewicza 29/4
74-505 Mieszkowice

Zadzwoń do nas

+48 731 331 881
+48 531 981 099

Wyślij wiadomość

biuro@kowal24.pl
sekretariat@kowal24.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 08:00 - 16:00.
Sob - Nd: zamknięte.
Google
Joomla
Wordpress
Virtuemart
PrestaShop
Hikashop