Pozycjonowanie abonamentowe - NIE DAJ SIĘ NABRAĆ !

25 maj 2020
25 maj 2020 1:02 pm
Rating:
(0 votes)
3650 times

Tanie pozycjonowanie stron - Szczecin | Abonament to mina!

Jeżeli miałbym ostrzec Cię w jednym zdaniu: pozycjonowanie w abonamencie oznacza stałą płatność comiesięczną bez gwarancji efektów, które w 99% przypadków kończy się 0 efektem sprzedażowym, dlaczego? Zestawienie poniższych cech charakterystycznych 2 kontroferty uświadomi ten skutek:

 

Pozycjonowanie - abonament

  1. Płacisz stałą kwotę od 1 miesiąca pozycjonowania (nieważne, że w większości przypadków na efekty TOP10 trzeba i tak poczekać kilka miesięcy).
  2. Brak gwarancji czy cokolwiek osiągnie TOP10.
  3. Skoro płatność jest stała to właściciwe nieważne jakie słowa będą pozycjonowane, tak też podchodzą do tego konkurenci - wrzucając do jednego worka nawet i kilkaset fraz. Skoro kilkaset fraz kosztuje tylko kilkaset złotych to od razu dopada nas efekt "WOW". Co z tego, że większość a nierzadko wszystkie są nieefektywne i nawet jeśli większość osiągnie TOP10 - nic nie sprzedasz.
  4. Krótki okres umowy i wypowiedzenia - choć nie zawsze. Zupełnym nieporozumieniem jest tak niepewną umowę podejmować na rok, dwa czy 3 lata, a niejednokrotnie spotkałem się z takimi przypadkami.
  5. Ubarwianie oferty stworzenie Fanpage czy dodawaniem treści na bloga i innymi podobnymi ofertami, które nie mają większego sensu i właściwie nie powinny Cię nawet interesować, w końcu przyszedłeś tutaj po skuteczne pozycjonowanie strony, a nie szereg zbędnych usług, prawda?

 

Pozycjonowanie w rozliczeniu "za efekt"

  1. Tutaj wielokrotnie przedstawiliśmy już model rozliczania za efekt na naszej stronie, ale przypomnijmy go. Jeżeli dana fraza np. "bramy Poznań" ma zapytania w wyszukiwarce (co sprawdzamy programem Google) to wyceniamy ją np. na 50zł (cena jest tym wyższa im więcej zapytań w wyszukiwarce). 50zł zapłacisz nam dopiero w momencie, kiedy ta fraza osiągnie TOP10 - czyli rozliczamy się za efekt TOP10, a nie za ogólne, piękne bądź co bądź hasło "pozycjonowanie"! Jeżeli zleciłeś 5 takich słów po 50zł, to jeżeli wszystkie osiągną TOP10 w 4 miesiącu pozycjonowania to zapłacisz 250zł, a jeżeli w 3 miesiącu pozycjonowania tylko 2 frazy były w TOP10 - płacisz 100zł.
  2. Nasza firma gwarantuje efekt TOP10 na umowie, czyli zapis, że np 70% słów kluczowych do 6 miesiąca pozycjonowania na pewno osiągnie TOP10, inaczej możesz odstąpić od umowy natychmiast.
  3. Wyceniamy słowa tylko efektywne i za nie zapłacisz. Jeżeli fraza jest nieefektywna w wycenie podamy ją jako "za darmo".
  4. Dłuższy okres umowy i wypowiedzenia może być dla niektórych minusem, ale jeżeli my jako firma pozycjonująca inwestujemy w zlecenie już na początku dużo środków i czasu, to chcemy w perspektywie zwyczajnie liczyć na zwrot i zarobek z tej inwestycji. Nie uśmiecha nam się inwestować w coś co nie ma sensu lub ma się nie udać, dlatego warto wziąć także ten aspekt pod uwagę.
  5. Przy realizacje pozycjonowania wdrożymy inne metody promocji, które w większości są bardzo tanie, a powodują więcej odwiedzin strony internetowej, ale także z kolei także większy odzew potencjalnych klientów ze strony.

 

Porównaj te argument i przeanalizuj dokładnie, abyś uniknął inwestycji w Pozycjonowanie - Abonament, na czym "poślizgnęło się" już wielu przedsiębiorców. Decyzja należy do Ciebie.

Jesteśmy w trakcie realizacji filmu "Pozycjonowanie - abonament, czyli stała płatność comiesięczna bez gwarancji efektów" i miejmy nadzieję w czerwcu opublikujemy go na stronie oraz kanale youtube.com, wtedy jeszcze lepiej opowiemy o największym przekręcie XXI i XX wieku względem pozycjonowania, jaką jest pozycjonowanie w abonamencie.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie pozycjonowania, zabezpieczeniach oraz gwarancjach, których w większości nie uświadczysz u konkurencji: Pozycjonowanie stron.

 

Share Post:

KOWAL24.pl - Naturalne pozycjonowanie e.g. KOWAL24.pl