Certyfikat SSL

Certyfikat SSL

 

Co to jest SSL i co daje?

Certyfikat SSL używany jest do szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem odwiedzającym Twoją stronę, a serwerem WWW. Wykorzystywany jest w szczególności do ochrony haseł, danych osobowych i numerów kart kredytowych. Wybór rodzaju certyfikatu zależy od poziomu ochrony, którą chcesz zapewnić użytkownikom swojej strony.

SSL daje następujące korzyści:

- bezpieczeństwo i zaufanie ze strony Internautów

- lepsza pozycja w Google

- szybsze wczytywanie strony

SSL jest to charakterystyczna "zielona kłódka" obok nazwy domeny, widoczna w przeglądarkach internetowych. 

 

Ceny u konkurencji 

Informacje:

https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/certyfikat-ssl-informacje-podstawowe

https://www.nazwa.pl/certyfikaty-ssl/

 

Cenniki:

https://www.nazwa.pl/cennik/cennik-certyfikatow-ssl/

https://home.pl/ssl/

 

Na pierwszy rok przy rejestracji domeny SSL jest za 0zł lub około 10zł (+ opłata instalacyjna około 100zł w przypadku HOME), ale później w obu firmach po 100zł corocznie.

 

Nasza propozycja 

49zł netto na pierwszy rok, a na kolejne lata 79zł netto / rok, gdy domena będzie utrzymywana na naszym koncie hostingowym

Z naszej strony proponujemy certyfikat SSL na Państwa domenę w cenie: 49zł netto na pierwszy rok, a na kolejne lata 79zł netto / rok , o ile domena będzie kierowała na DNS-y naszego dostawcy serwera (może zatem być to dożywotnio, o ile korzystać będzie się z serwera naszego dostawcy - nie ma przy tym problemu, aby SSL w przyszłości działał także na całkiem nowej stronie www).