Pozycjonowanie stron - Warszawa

Pozycjonowanie stron w Google - skutecznie, tanio i bezpiecznie. Jak nigdzie.

DLACZEGO NASZA AGENCJA SEO?
Świadczymy tworzenie oraz pozycjonowanie (SEO) witryn internetowych w Google już od 2008 roku. Ponadto w naszej ofercie można znaleźć działania związane z e-marketingiem oraz różne skuteczne sposoby dotarcia do Twoich potencjalnych Klientów w Internecie. Przez lata poznaliśmy wiele dodatkowych metod promocji i sprzedaży w Internecie, które służą uzyskiwaniu jak najwyższych pozycji stron naszych Klientów w wyszukiwarkach. Wszelkie szczegóły jesteśmy w stanie udzielić na etapie praktycznej współpracy.

POZYCJONOWANIE STRON - 5 ARGUMENTÓW
Bezpieczeństwo i skuteczność, to cechy, które wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji, a jednocześnie gwarantujemy je zapisem na umowie.
Dlaczego warto zlecić nam pozycjonowanie:
  1. rozliczasz się z nami jedynie za efekty, czyli tylko w wypadku, gdy wybrane przez Ciebie frazy kluczowe uzyskały TOP10,
  2. gwarancja osiągnięcia wyników znajdujących się w TOP10 (czego próżno szukać w ofertach konkurencji),
  3. wykorzystujemy jedynie dozwolone techniki pozycjonowania - strona nie zostanie zbanowana, ukarana i zdegradowana w wynikach Google, 
  4. wdrożymy wiele dodatkowych i opcjonalnych działań w celu promowania Państwa firmy w Internecie,
  5. w wypadku, gdy Twoja witryna internetowa już osiąga pozycję znajdującą się w wynikach TOP10, to wówczas zaproponujmy korzystniejszą cenę za tą frazę, lub nawet będziemy ją pozycjonować nieodpłatnie - a to wszystko z deklaracją zapisaną na umowie.
To nie wszystko! Polecamy zapoznać się z kolejnymi argumentami, które znajdują się poniżej, a mają one wpływ na pewność inwestycji, oraz są w stanie generować oszczędności!

ZLECASZ POZYCJONOWANIE? STRONA WWW TANIEJ
Zajmujemy się także tworzeniem stron lub sklepów www. Zrobimy to z rabatem przy zleceniu pozycjonowania, jeśli jesteś zainteresowany. Usługa ta obejmuje oczywiście: wersję na telefony i tablety, CMS do zarządzania witryną, zaprojektowanie strony pod pozycjonowanie. Zawsze się staramy zaznaczyć naszym Klientom, że niektóre strony ze względu na wykorzystane technologie przy ich konstrukcji utrudniają skuteczne pozycjonowanie, a w niektórych przypadkach są w stanie całkiem uniemożliwić poprawianie pozycji w wynikach wyszukiwania.

Praktyczne przykłady klientów

4 tarcze na SEO i stronę

Jakie strony www tworzymy?

Pozycjonowanie - 8 argumentów

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Poproś o wycenę

NASZE TARCZE

1 TARCZA
1 TARCZATarcza na STRONY WWW
Specjalny rabat na stronę internetową: 200 zł netto.
2 TARCZA
2 TARCZATarcza na pozycjonowanie
Przez 3 pierwsze miesiące nie opłacasz usługi pozycjonowania.
3 TARCZA
3 TARCZATarcza na pozycjonowanie
Każda z kwot na fakturze zostanie obniżona o 10%.
4 TARCZA
4 TARCZATarcza na pozycjonowanie
Nie ma szansy, abyś zapłacił więcej niż ustalona maksymalna kwota.
1 TARCZA na WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ
200 zł netto rabatu, przy tworzeniu nowej witryny internetowej. Oprócz upustu ceny oferowanej przy zlecaniu pozycjonowania udzielamy DODATKOWEGO RABATU w wysokości 200 zł.

2 TARCZA na POZYCJONOWANIE
3 miesiące NIEODPŁATNEGO pozycjonowania! Gdy największa liczba fraz kluczowych uzyska TOP10, najbardziej zaoszczędzisz na 3 miesiącu pozycjonowania.

3 TARCZA na POZYCJONOWANIE
Aż 10% obniżki od wyceny wyjściowej, którą przekażemy na adres mailowy, oznacza to, że każda z kwot na fakturze będzie mniejsza o 10%.

4 TARCZA na POZYCJONOWANIE
Z góry określona kwota maksymalna, której nie przekroczysz. Na przykład, gdy wcześniej określona najwyższa kwota płatności za pozycjonwanie strony będzie wynosić 500 zł netto, a ze sprawozdania wyniesie suma 750 zł, to będziesz zobowiązany do zapłacenia właśnie tylko 500 zł netto.
Z dniem 1 września, w życie wchodzą nowe tarcze, filmik zwraca się do wcześniejszej promocji wakacyjnej, zmianie ulegają tylko liczby, naświetlone reguły zostają bez zmian, wyjaśnienie nowych tarcz znajduje się na stronie.

Nie owijamy w bawełnę.

Robimy, jak trzeba.

MOBILNE STRONY WWW

Naszą główną usługą jest zmaksymalizowanie efektów usługi pozycjonowania, ale także poza tym świadczymy profesjonalne i tanie sklepy oraz strony internetowe w wariancie mobilnym, oraz bezpłatnym CMS!
 

REKLAMA ADWORDS

Organizujemy kampanie Google AdWords. W jej skład wchodzi opłata za kliknięcie reklamy (miesięczny budżet kampanii) wraz z zapłatą dla nas za działania związane z ułożeniem planu kampanii oraz jej kierowaniem.
 

POZYCJONOWANIE STRON

Jako agencja SEO działamy od 2008 roku, przynosząc od tego czasu świetne efekty, doskonałe warunki i bezpieczeństwo współpracy naszym klientom. Pozycjonowanie stron to nasza specjalizacja.

SEO-NEW

Z nami znajdziesz się na szczycie! Poznaj nasz własny nowatorski zbiór systemów i narzędzi, który przyczyni się do zauważalnego progresu pozycjonowanych słów kluczowych - SEO-NEW, a co za tym idzie polepszy pozycjonowanie strony!

Dlaczego pozycjonowanie stron z nami?

Poznaj nasze najważniejsze argumenty i sprawdź, dlaczego pozycjonowanie, również znane jako SEO witryny warto zlecić nam!

Ochrona przed banem

Dajemy gwarancję na umowie, iż Twoja witryna nie dostanie bana (zostanie usunięta z wyszukiwarek). Wykorzystujemy jedynie dopuszczone przez Google techniki pozycjonowania.

Wysoka skuteczność

W zdecydowanej większości powierzonych nam zadań uzyskujemy następujący efekt: ponad 90% fraz kluczowych w TOP10.

Gwarancja wyniku

Na dojście do wyniku w ustalonym czasie dajemy Ci gwarancję, a wypadku, gdy nie uda nam się zrealizować celu - masz możliwość  aby natychmiastowo odstąpić od umowy.

Rzetelna wycena

Naszą wycenę tworzymy na podstawie narzędzi Google, a  ilość zapytań jest główną miarą do wyceny. Zapłacisz jedynie za słowa, które są rzeczywiście wpisywane w wyszukiwarkach.

Nowa strona internetowa nawet ZA DARMO?

W przypadku zlecenia naszej firmie również pozycjonowania, otrzymujesz rabat na stronę www! To nietypowy bonus, który często powoduje obniżkę ceny o połowę! Przy odpowiednio dobranym zleceniu pozycjonowania, możemy zrealizować projekt strony internetowej za darmo!

Wersja mobilna strony oraz panel CMS

Projektujemy strony oraz sklepy internetowe zoptymalizowane pod kątem urządzeń przenośnych – telefonów czy tabletów. Panel CMS to darmowe narzędzie pozwalające na szybką i łatwą edycję teksów oraz grafiki na stronie.

Strona tworzona pod pozycjonowanie

Wykonywane przez nas projekty stron od podstaw tworzymy z myślą o jak najbardziej skutecznym pozycjonowaniu. Zdarza się, że źle zaprojektowana strona utrudnia lub nawet uniemożliwia efektywne pozycjonowanie.

Indywidualny projekt graficzny strony

Gwarantujemy naszym klientom możliwość sugerowania poprawek i zmian dotyczących wyglądu i treści strony bez limitu. Masz więc pewność że strona trafi w Twój gust.

Rabat na nową stronę internetową!

Gdy zlecisz nam pozycjonowanie, otrzymasz nową, profesjonalnie zaprojektowaną stronę internetową taniej lub nawet ZA DARMO! Pozwoli to podnieść skuteczność pozycjonowania, a jednocześnie zaoszczędzić nawet połowę kwoty. W przypadku odpowiednio dużych zleceń pozycjonowania, stronę internetową możemy wykonać za darmo.

pozycjonowanie-stron-warszawa-04.jpg

Pozycjonowanie stron - 8 mocnych argumentów

8 walorów ofertowych, których najprawdopodobniej nie da Ci konkurencja od pozycjonowania stron.

Rozliczanie tylko za efekty TOP10

Naszym klientom oferujemy sprawiedliwy system rozliczeń – płatność za efekty. Rozliczamy się dopiero, gdy dana fraza osiągnie TOP10, czyli znajdzie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Gwarancja osiągnięcia wyników TOP10

Gwarantujemy na umowie, że większość słów kluczowych osiągnie TOP10 już w ciągu około 6 miesięcy od rozpoczęcia pozycjonowania.

Dodatkowe metody promocji

Wdrożymy dodatkowe metody promocji, które przełożą się na Twoje większe wyniki sprzedażowe.

Ochrona przed banem

Nie stosujemy podejrzanych praktyk SEO, a jedynie sprawdzone metody pozycjonowanie. To zapewnia ochronę przed zbanowaniem strony.
pozycjonowanie-stron-warszawa-08.jpg

Obecne pozycje TOP10 taniej

Jeśli Twoja strona już znajduje się w TOP10 pod danymi frazami, to utrzymanie tych fraz będzie tańsze lub nawet darmowe!

Płacisz tylko za efektywne frazy

Nie wyceniamy fraz, których nikt nie wyszukuje w Google.

Niższe ceny

Oferujemy sprawiedliwy system rozliczeń, a także często niższe ceny poszczególnych słów kluczowych oraz rabaty. Tworzy to naprawdę atrakcyjną ofertę.

Gwarancja 100% na ważne frazy

Jeśli chcesz mieć pewność, że dana fraza na pewno znajdzie się w TOP10 - możemy to zagwarantować.

Strzeż się pozycjonowania w abonamencie!

Pragnę was ostrzec przed pewnymi praktykami: bezsprzecznie większość ofert nie daje gwarancji uzyskania żadnych efektów na pozycje fraz, mimo comiesięcznych kosztów pozycjonowania rozliczanych w systemie abonamentowym. Na ogół cała usługa pozycjonowania kończy się porażką. Powoduje to zawód i frustrację u klienta. Na filmie obok demonstruję różnice między rozliczaniem za efekty a rozliczaniem w formie abonamentu. Zapoznaj się z argumentami pokazanymi w filmie i wyciągnij adekwatne wnioski.

Dlaczego nasz model współpracy w zakresie pozycjonowania strony jest skuteczny?

Oferujemy model współpracy polegający na zwiększeniu pozycji w Google, czyli najlepszym sposobie dotarcia do klienta. Płacisz tylko za frazy, które uzyskały TOP10, co sprawdzamy przy użyciu narzędzi Google. Sprawia to, że inwestycja w pozycjonowanie stron w naszej firmie zawsze się zwraca. Ponadto zapis w umowie chroni twoją witrynę internetową przed banem i zapewnia wykorzystanie jedynie dozwolonych przez Google technik pozycjonowania.
Do tego, dokonamy coś jeszcze unikalnego, co spowoduje częstszą i znaczniejszą sprzedaż - zrealizujemy wiele różnych metod promowania, które dadzą Ci możliwość znalezienia wielu klientów także z innych źródeł i... zrobimy to za darmo, ponieważ nie wymaga to od nas to wiele pracy.

Dowiedz się więcej!

Co dostajesz w naszej ofercie?

Co oferujemy Ci w ramach pozycjonowania?

Rozliczamy się wyłącznie za efekt TOP10
Rozliczamy się jedynie za frazy osiągające TOP10.  Uiszczasz ustaloną kwotę (np. 50 zł netto co miesiąc za słowo kluczowe „bramy garażowe Warszawa”) dopiero gdy te słowa będą na pierwszej stronie wyszukiwarki Google. Przykładowo: wybrałeś 5 fraz po 50 zł (m.in. serwis bram Warszawa, bramy Warszawa itp.) i w czwartym miesiącu pozycjonowania każde słowo uzyskuje TOP10 – płacisz wtedy 250 zł. Natomiast, jeśli na przykład w 3 miesiącu efekt osiągneły jedynie 2 frazy kluczowe - wówczas zapłacisz 100zł. Jest to zupełnie odmienne podejście od oferty abonamentowej, która wymaga stałej płatności co miesiąc, bez gwarancji jakichkolwiek efektów. Co gorsza, 99% takich ofert w formie abonamentu kończy się zerowym efektem pozycjonowania. Dokładniej cechy tych dwóch różnych ofert opisałem tutaj: www.kowal24.pl/pozycjonowanie-w-abonamencie.

Jaki projekt strony internetowej zrealizujemy?

Wersja mobilna

Tworzymy strony internetowe tak, aby wyświetlały się poprawnie nie tylko na komputerach, ale także na urządzeniach przenośnych, takich jak smartfony czy tablety.

Jak wygląda rozliczenie za pozycjonowanie?

Wiele ofert pozycjonowania na rynku opiera się na płatności abonamentowej. My rozliczamy się z klientami za efekty naszej pracy. Ustaloną kwotę za frazę kluczową (np. 50 zł) płacisz dopiero gdy znajdzie się ona w TOP10, czyli na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Jeśli w TOP10 znalazły się dwa słowa - płacisz 100 zł, jeśli 5 - płacisz 250 zł itd.

Stoi za nami doświadczenie

Robimy co trzeba, abyś naprawdę zyskał.

Dlaczego pozycjonowanie z firmą KOWAL?

Aspektem wyróżniającym naszą ofertę optymalizacji pozycji strony w wynikach wyszukiwania jest przede wszystkim przystępna cena, wysoka efektywność, czy chociażby deklaracja na umowie uzyskania zamierzonych efektów. Wychodzimy naprzeciw wielu firmom pracującym w tej branży, które skupiają się na swoim zysku, nie dbając przy tym o zysk Klientów. Oferowana przez nas usługa optymalizacji pozycji strony jest nietypowa jeżeli chodzi o aspekty współpracy oraz efektywność pozycjonowania. Jeżeli masz lub miałeś jakiekolwiek doświadczenia z usługą pozycjonowania, to "od ręki" zauważysz profity współpracy z nami w porównaniu z konkurencją.

01

Gwarancja wyniku

Jako nasz Klient otrzymujesz deklarację na umowie osiągnięcia zamierzonego efektu optymalizacji strony pod kątem pozycji, dla przykładu 70% fraz kluczowych w przeciągu 6 miesięcy od rozpoczęcia prac znajdzie się na pozycji TOP10. W przypadku jednak gdyby nam się nie udało, to nasi Klienci mają możliwość bez żadnych konsekwencji zerwać umowę w trybie bezzwłocznym.
02

Dobre ceny

Ceny fraz kluczowych (takich, które posiadają sporą liczbę zapytań w wyszukiwarce) są w naszej ofercie mniejsze średnio o 40% w porównaniu z ofertami konkurencyjnych firm.
03

Priorytet Google

Skupiamy się na optymalizacji pozycji stron w wyszukiwarce Google, jednak wyniki naszych działać często zwiększają równolegle pozycjonowanie w wyszukiwarkach DuckDuckGo, Yahoo, Baidu oraz Bing.
04

Rzetelna wycena

Bezpłatnie pozycjonujemy frazy kluczowe naszych Klientów, które są nieefektywne. Frazy, które mają małą liczbę zapytań w wyszukiwarce (mniej niż 10) nie są przez nas wyceniane! Należy jednak pamiętać, że mimo małej ilości wyszukań danego słowa kluczowego, dalej jest to potencjalne źródło nowych Klientów.
05

Gwarancja na frazę

Jeżeli dla naszych Klientów jakieś słowo kluczowe jest szczególnie ważne, to możemy udzielić gwarancji, że na 100% wybrana fraza uzyska wynika na pierwszej stronie Google (TOP10)!
06

Brak bana

Nic nie jest dla nas tak ważne jak bezpieczeństwo. Dlatego też udzielamy naszym Klientom gwarancji na to, że w wyniku procesu optymalizacji strony pod pozycjonowanie witryna nie zostanie zbanowana. Skąd mamy taką pewność? Ponieważ korzystamy tylko i wyłącznie z dozwolonych przez Google technik zwiększania pozycji stron internetowych. Dowodem naszej gwarancji może być to, że od 2008 roku, czyli od początku naszej działalności żadna ze stron naszych Klientów nie została zbanowana!
07

Szczera porada

Kontakty z naszymi Klientami są szczere, jeżeli napotkaliśmy problem, który jest przez nas nie do rozwiązania, to w takim przypadku kontaktujemy się z Klientem, przedstawiamy alternatywne rozwiązanie oraz razem pracujemy nad rozwiązaniem problemu.
08

Darmowe frazy

Część efektywnych fraz kluczowych jesteśmy w stanie zaproponować nieodpłatnie. W ofertach naszej branżowej konkurencji każda z fraz jest wyceniana, a ich ceny zaczynają się już od 50 zł wzwyż.
09

Od 2008 r. w branży

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie stosować tylko te techniki pozycjonowania, które naprawdę są skuteczne i przynoszą zamierzone efekty.
10

Stabilizacja

Dzięki naszej optymalizacji Twoja strona będzie stabilnie trzymać pozycję, niestabilna pozycja witryny w przypadku usług konkurencyjnych firmy może być związania ze stosowaniem niedozwolonych technik zwiększania pozycji - tak zwane Black-SEO. My natomiast stosujemy tylko i wyłącznie dozwolone techniki, dzięki temu jesteśmy pewni, że pozycje stron naszych Klientów będą całkowicie stabilne.
11

Wybitne wyniki

90% w TOP10 - tyle % stron zostało wypozycjonowanych pod wszystkimi frazami kluczowymi do pozycji TOP10 lub wyższej.
12

Portfolio dowodem

Posiadamy naprawdę obszerne portfolio, które jest dowodem naszej skuteczności. Wszystkie z naszych wyników także są potwierdzone przez szczegółowe raporty, które co miesiąc otrzymują nasi Klienci.
13

Duże kampanie

Jesteśmy doświadczeni w prowadzeniu naprawdę dużych kampanii. Klienci nawet zlecając nam kilkaset fraz kluczowych mogą być pewni naszej skuteczności!
14

Jesteśmy otwarci

Nasza firma jest elastyczna oraz zależy nam na jak najlepszej współpracy, dlatego też jesteśmy w stanie czasami pójść na jakieś ustępstwa względem ustalanych reguł - oczywiście tylko jeżeli nie naruszają one bezpieczeństwa inwestycji.
15

RABAT na www

Klienci zlecając nam pozycjonowanie strony www otrzymują również rabat na stworzenie zupełnie nowej witryny internetowej!

2 warunki powodzenia tej inwestycji

Pozycjonowanie strony, a zwiększone generowanie profitów - czyli dwa banalnie proste warunki, które niemniej jednak jeśli nie będą uszczegółowione na umowie, mogą być powodem kłopotów, a nawet kompletną klęską inwestycji.

dobrze dobrane słowa kluczowe do pozycjonowania

Zazwyczaj przyczyną braku zadowalających efektów pozycjonowania są nieodpowiednio dobrane frazy kluczowe. Mimo zdobycia wysokich pozycji w wyszukiwarce Google pod takimi hasłami kluczowymi odzew ze strony Klientów jest niewielki. Co jest tego powodem? Otóż wyselekcjonowane do pozycjonowania frazy kluczowe mają małą ilość zapytań w wyszukiwarce Google. Mimo wysokich pozycji ruch na stronie się znacząco nie zwiększa. Winny takiego stanu rzeczy może być zarówno firma przeprowadzająca proces pozycjonowania, która korzysta z niewiedzy Zleceniodawcy, jak i również sam Klient, który wybrał nieodpowiednio frazy kluczowe. W celu weryfikacji efektywności fraz kluczowych oraz uzyskaniu tym samym danych odnoszących się do liczby zapytań w wyszukiwarce używamy wyspecjalizowanego narzędzia Google. Na podstawie zebranych danych jesteśmy w stanie dokonać wyceny tylko tych słów, które będą skuteczne. Konkurencyjne firmy często idą na łatwiznę i podejmują się pozycjonowania słów, które są zwyczajnie nieskuteczne. Przy tym zazwyczaj Klient podpisuje umowę abonamentową, która przymusza go do płatności od pierwszego miesiąca pozycjonowania, a efekty pracy przez cały okres współpracy są dla Klienta niewidoczne.
W celu łatwiejszego zobrazowania problemu posłużę się przykładem. Fraza kluczowa „okna Warszawa” jest częściej wpisywana w wyszukiwarkę od frazy „tanie okna PCV Warszawa” lub też od frazy, która będzie miała już bardzo niewielką liczbę wyszukań np.: „tanie i solidne okna PCV Warszawa”. Istotną rolę odgrywa także region, na który witryna ma być pozycjonowana. Może to być cały kraj (Polska lub inny), wybrane miasto czy też województwo. Innym hasłem pozycjonującym jest słowo „okna Warszawa”, innym „okna PCV Warszawa”. W przypadku zarówno tego pierwszego jak i drugiego należy wykonać szereg niezależnych czynności, które doprowadzą do osiągnięcia wysokich pozycji przez stronę w wyszukiwarkach.

osiągnięcie i utrzymanie wysokich pozycji w Google

Żeby efekty optymalizacji pozycji strony był widoczny a odzew od nowych klientów wyczuwalny, pozycjonowana witryna musi na wspomnianych wcześniej frazach kluczowych znajdować się na wysokich pozycjach (TOP10). W przypadku, gdy wybrano efektywne słowa kluczowe oraz strona nie zajmuje pod nimi pierwszej dziesiątki, to w takim wypadku na zadowalające wyniki można czekać w nieskończoność. Interesanci często podchodzą lekceważąco do tej kwestii myśląc, że jeśli hasła kluczowe zostały wybrane dobrze to napływ nowych Klientów mają już w kieszeni.
Efekt ten jest potęgowany poprzez różnicę w liczbie kliknięć pomiędzy miejscami 1-4, a 5-10. Wielkość ruchu na pozycjonowanej stronie jest uzależniona pozycją, na której się ona znajduje. Pozycja 2 a pozycja 9 to zaskakująco duża różnica w ilości wejść na witrynę.
Klienci decydujący się na usługę pozycjonowania są w stanie doświadczyć także niestabilnych wyników sprzedaży, co spowodowane jest z kolei stosowaniem niedozwolonych metod pozycjonowania (Black-SEO). W związku z czym strona jednego dnia może znajdować się na pozycji 4, a drugiego już spaść na pozycję 13.
Podsumowując, żeby proces pozycjonowania przynosił efekty, to strona internetowa musi pod wybranymi, skutecznymi słowami kluczowymi zajmować wysoką pozycję w wynikach. Są natomiast wyjątki od tego w postaci najpopularniejszych fraz. Wtedy również część internautów odwiedzi drugą stronę wyników wyszukiwania (TOP20). Jednak jest to fenomen dotyczący wyłącznie tych najczęściej wpisywanych słów kluczowych.

Etapy realizacji pozycjonowania

Realizacja usługi pozycjonowania Twojej strony w 6 krokach!

1. Wycena na e-mail

Po otrzymaniu przesłanego formularza sporządzamy wycenę, która jest dostosowana do możliwości i potrzeb Klienta.

2. Wybór słów kluczowych

Po tym jak Klient zapozna się z otrzymaną wyceną, to wybiera interesujące go frazy kluczowe i przesyła na nasz mail: biuro@kowal24.pl

3. Rabat na nową stronę www

Klienci zlecając nam optymalizację pozycji strony w internecie otrzymują również upust na projekt zupełnie nowej strony. Klientom, którzy są zainteresowani prześlemy szczegółowe informacje.

4. Wysyłamy umowę

Wysyłamy umowę na usługę pozycjonowania strony, oraz jeżeli Klient jest zainteresowany, to także na projekt witryny internetowej. Przy zleceniu wykonania strony internetowej Klient zobowiązany jest wpłacić 1 ratę.

5. Dostępy do strony

Klient kiedy odsyła nam podpisaną już umowę, musi również dostarczyć dane dostępowe do swojej strony, które są niezbędne do przeprowadzenia procesu optymalizacji pozycji. Wszystkie planowane zmiany są wcześniej konsultowane z Klientem.

6. Raport i faktura VAT

Pod koniec miesiąca nasi Klienci otrzymują od nas fakturę VAT wraz ze szczegółowym raportem dotyczącym pozycji witryny w wyszukiwarce.

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Poproś o wycenę

CENNIK POZYCJONOWANIA

Przedstawiony poniżej jest przykładowy cennik pozycjonowania, formę rachowania oraz odpowiedzi na często zadawane przez Klientów pytania dotyczące cen, oraz rozliczenia za pozycjonowanie.

Przykładowe ceny pozycjonowania

Do wszystkich fraz kluczowych przypisano dwie kwoty. Pierwsza kwota zwraca się do pozycji w TOP10 (pozycje 5-10 w wyszukiwarce) w danym miesiącu. Druga (wyższa) kwota natomiast dotyczy pozycji TOP4 (pozycje 1-4 w Google) w danym miesiącu przez pozycjonowaną stronę:

okna Warszawa - 119 zł/139 zł
okna drewniane Warszawa - 49 zł/ 59zł
okna aluminiowe Warszawa - 49 zł/59 zł - pozycja 7, dlatego proponujemy rozliczenie 29 zł wyłącznie za pozycje 1-4 (ZNIŻKA)
okna pcv Warszawa - 59 zł/79 zł
drzwi Warszawa - 79 zł/99 zł
drzwi zewnętrzne Warszawa - 59 zł/79 zł
drzwi antywłamaniowe Warszawa - 59 zł/79 zł
drzwi wewnętrzne Warszawa - 59 zł/79 zł
drzwi drewniane Warszawa - 49 zł/59 zł
Jak wyceniacie słowa kluczowe?

Fundamentalnym wyznacznikiem branym pod uwagę przez nas przy sporządzaniu wyceny fraz kluczowych jest ilość ich zapytań w skali miesiąca. Wraz z częstotliwością wpisywania frazy w Google, rośnie również jej cena.

Powinieneś to wiedzieć zanim zlecisz pozycjonowanie...

Z czego powinieneś zdawać sobie sprawę odnośnie własnej witryny internetowej, zanim zlecisz pozycjonowanie?
Projekt strony ma fundamentalne znaczenie dla skuteczności optymalizacji pozycji witryny
W celu uzyskanie jak największych profitów podczas procesu pozycjonowania strony, należy pamiętać, że fundamentalne znacznie w tym aspekcie ma konstrukcja strony. Witryny utworzone w kreatorach, wykorzystujące technologię Adobe Flash czy też utworzone z pomocą bezpłatnych usług hostingowych są dużo cięższe w pozycjonowaniu. Często optymalizacja pozycji w wynikach wyszukiwania takich witryn bywa praktycznie niemożliwa. Odnośnie tego, jakie witryny oraz z jakiego powodu nie nadają się do pozycjonowania mogą przeczytać Państwo tutaj: Projektowanie stron. W wypadku gdyby Państwo chcieli sprawdzić, czy obecna witryna nadaje się do procesu optymalizacji pozycji w wynikach wyszukiwania, możemy przeanalizować jej konstrukcję pod tym kątem. W takim wypadku proponujemy, aby wpisać adres strony w formularzu powyżej.

Responsywność strony oraz poprawne wyświetlanie wersji mobilnej
Według informacji z wielu źródeł blisko połowa internautów korzysta z internetu przy użyciu urządzeń mobilnych. Bardzo istotne jest więc aby konstrukcja wraz z projektem strony była dostosowana do tych urządzeń. Należy mieć na uwadze, że nie tylko ocena użytkownika czy strona wygląda dobrze na urządzeniach mobilnych jest ważna, ale również ocena Google. W wypadku gdyby strona nie uzyskała pozytywnej oceny, to wtedy efekt optymalizacji pozycji będzie znacznie słabszy. Testy Google związane z wersją mobilną strony internetowej można przeprowadzić tutaj: Test zgodności z urządzeniami mobilnymi - Google.
 
Projekt strony wraz z pozycjonowaniem, czyli razem wyjdzie taniej
Klienci, którzy zlecają nam usługę optymalizacji pozycji strony otrzymują wówczas pokaźny rabat na stworzenie strony internetowej, a czasem nawet możemy wykonać taki projekt za darmo! W celu sprawdzenie jaki projekt jesteśmy w stanie dla Państwa przygotować zachęcamy odwiedzić stronę: Strony internetowe.

Nasi Klienci są w stanie oszczędzić do 1 000 zł rocznie na usłudze pozycjonowania
Mniejsze ceny za poszczególne frazy kluczowe wraz z faktem, że w ofercie naszej usługi wiele efektywnych słów nasi Klienci otrzymują bezpłatnie sprawie, że są Państwo w stanie oszczędzić nawet do 1 000 zł rocznie na pozycjonowaniu witryny w wyszukiwarce Google.
0
Stron internetowych
0
Pozycjonowanych stron
0
Lat doświadczenia
0
Wypitych kaw

NASZ ZESPÓŁ

POZNAJ NAS

Przemysław Kowalczyk
Przemysław KowalczykWłaściciel firmy, pozycjoner
Pozycjonowanie stron internetowych, koordynacja nad tworzeniem stron www.
Kamil Młynarczyk
Kamil MłynarczykWebmaster
Projektowanie i zarządzanie stronami www.
Katarzyna Szachnowska
Katarzyna SzachnowskaObsługa klienta
Wyceny, tworzenie raportów pozycji pozycjonowanych stron, fakturowanie.

Nasz adres

Sienkiewicza 29/4
74-505 Mieszkowice

Zadzwoń do nas

+48 731 331 881
+48 531 981 099

Wyślij wiadomość

biuro@kowal24.pl
sekretariat@kowal24.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 08:00 - 16:00.
Sob - Nd: zamknięte.
Google
Joomla
Wordpress
Virtuemart
PrestaShop
Hikashop