Pozycjonowanie stron - Lublin

Pozycjonowanie stron w Google - skutecznie, tanio i bezpiecznie. Jak nigdzie.

DLACZEGO NASZA AGENCJA SEO?
Od 2008 roku stworzyliśmy i wypozycjonowaliśmy w Google już wiele witryn internetowych. W naszej ofercie znajduje się także e-marketing w wielu formach. Przez lata pozycjonowania stron internetowych (SEO), poznaliśmy wiele dodatkowych technik marketingowych w internecie, więc nasi Klienci cenią w nas nie tylko sumienność i efektywność, ale również wszechstronność. Dla nas zawsze najważniejsze jest zadowolenie Klientów,  dlatego też już na etapie współpracy, staramy się dobrać odpowiednie metody, które okażą się najefektywniejsze dla firmy Klienta, po czym je wdrażamy.

POZYCJONOWANIE STRON - 5 ARGUMENTÓW
Cechą charakterystyczną pozycjonowania przez nas stron jest bezpieczeństwo i skuteczność zagwarantowane odpowiednimi zapisami na umowie. O to cechy dla których to właśnie nas powinieneś/powinnaś wybrać:
  1. Jako Klient rozliczasz się z nami tylko za frazy, które trafiły do TOP10,
  2. W przeciwieństwie do konkurencji - my dajemy gwarancję osiągnięcia TOP10,
  3. Tylko dozwolone techniki pozycjonowania - z nami witryna nie zostanie zbanowana z wyszukiwarek,
  4. Wdrażamy dodatkowe metody promocji, które wspomogą pozycjonowanie oraz zwiększą ruch na Państwa stronie,
  5. Frazy kluczowe, które się znajdują już na pierwszej stronie Google zostaną przez nas utrzymane, a jeżeli mało im brakuje to zagwarantujemy im to! Udzielamy na takie frazy lepszej oferty cenowej, a czasami nawet zajmujemy się ich pozycjonowaniem nieodpłatnie.
SKORZYSTASZ NA KILKU USŁUGACH

Klienci, którzy natomiast są zainteresowani zleceniem nam zadania stworzenia strony internetowej mogą liczyć na rabat, jeżeli również zlecą nam pozycjonowanie. W skład takiego kompleksowego zlecenia wchodzi: responsywna wersja mobilna (dbamy aby projekt dobrze się wyświetlał na wszystkich urządzeniach), Content Management System (CMS) do łatwego zarządzania stroną i treściami, które się na niej znajdują oraz zaprojektowanie strony pod pozycjonowanie. Zawsze zwracamy uwagę na to, że niektóre strony mogą być uciążliwe do pozycjonowania lub niekiedy jest to w ogóle niemożliwe na wysoce konkurencyjnym rynku ze względu na budowę i użyte technologie do jej stworzenia.
 

Praktyczne przykłady klientów

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Poproś o wycenę

NASZE TARCZE

1 TARCZA
1 TARCZATarcza na STRONY WWW
Otrzymujesz rabat w wysokości aż 200 zł na stronę!
2 TARCZA
2 TARCZATarcza na pozycjonowanie
Druga tarcza to 3 miesiące pozycjonowania GRATIS!
3 TARCZA
3 TARCZATarcza na pozycjonowanie
Zniżka wynosząca aż 10% na każdą fakturę!
4 TARCZA
4 TARCZATarcza na pozycjonowanie
Kwota maksymalna ustalona z góry - więcej niż ustaliliśmy u nas nie zapłacisz!

1 TARCZA na WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ

Oprócz pozostałych obniżek oferujemy DODATKOWO 200zł rabatu na wykonanie strony internetowej.

2 TARCZA na POZYCJONOWANIE

Aż 3 pierwsze miesiące pozycjonowania ZA DARMO. W momencie rozpoczęcia pozycjonowania masz 3 darmowe miesiące - im więcej fraz osiągnie TOP10, tym więcej zaoszczędzisz.

 

3 TARCZA na POZYCJONOWANIE

Do KAŻDEJ płatności dorzucimy zniżkę o AŻ 10% od pierwotnej wyceny. Każda z kwot znajdujących się na fakturze zostanie obniżona.

 

4 TARCZA na POZYCJONOWANIE

Najwyższa płatność określana jest z góry. Jeśli umówimy się, że płacisz maksymalnie 500 zł za pozycjonowanie stron, to nawet jeśli łączna kwota za pozycjonowanie wyniesie 750 zł, zapłacisz jedynie 500 zł - jest to kwota, której nigdy nie przekroczysz.

 
Film wyjaśniający wcześniejsze tarcze. Aktualne znajdują się na stronie, jednak od 1 września zmianie uległy jedynie kwoty. Wyjaśnienie zasad promocji pozostaje bez zmian - jej ulegają jedynie liczby.

Nie owijamy w bawełnę.

Robimy, jak trzeba.

MOBILNE STRONY WWW

Nasza działalność opiera się na pozycjonowaniu istniejących już stron, jednak wykonujemy także strony i sklepy internetowe w niskiej cenie z bardzo profesjonalnym i rzetelnym podejściem do pracy. Wszystkie nasze dzieła oczywiście doskonale wyglądają również na ekranach smartfonów.

REKLAMA ADWORDS

Google AdWords nie jest nam obce i nasza oferta opiera się również na organizacji kampanii reklamowej. Wraz z klientem określamy budżet na nią i wykonujemy prace, których celem jest zwiększenie zasięgów twojej firmy.

POZYCJONOWANIE STRON

Oferujemy klientom wysoce skuteczne pozycjonowanie i świetne warunki współpracy już od 2008 roku. Pozycjonowanie stron, znane również jako SEO jest naszą flagową usługą, którą realizujemy w najlepszy możliwy sposób.

SEO-NEW

Wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia i systemy do generowania wzrostu pozycji w wyszukiwarkach. Sprawiają one, że nasza praca szybko i zauważalnie daje efekty w postaci pozycji Twojej strony internetowej na pierwszej stronie wyszukiwarek - SEO-NEW!

Dlaczego pozycjonowanie stron z nami?

Zobacz, dlaczego to właśnie my wypozycjonujemy Twoją firmę najefektywniej!

Ochrona przed banem

Nasza Agencja SEO korzysta jedynie z legalnych i dopuszczonych przez wyszukiwarki metod zwiększania pozycji. W wyniku naszych działań Twoja strona nie otrzyma bana i dajemy na to gwarancję w umowie.

Wysoka skuteczność

Ponad 90% zleconych nam fraz kluczowych dociera do pierwszej strony w Google. Zdecydowana większość naszych zleceń osiąga efekty, które zadowalają naszych Interesantów.

Gwarancja wyniku

Dajemy gwarancję na osiągnięcie wyniku w określonym czasie. Jeśli nie dopniemy celu w wyznaczonym terminie masz pełne prawo na odstąpienie od umowy

Rzetelna wycena

W przeciwieństwie do naszej konkurencji nie zajmujemy się pozycjonowaniem pod nieefektywne frazy. Wycenę robimy na podstawie narzędzi wyszukiwarek i zapłacisz, a my wdrożymy tylko te frazy kluczowe, które ludzie rzeczywiście wpisują w wyszukiwarkę.

Nowa strona internetowa za darmo?

Gdy zlecisz nam pozycjonowanie, otrzymasz od nas rabat na stworzenie nowej, profesjonalnej strony internetowej. Możesz obniżyć koszty nawet o połowę, a w przypadku odpowiednio dużych zleceń pozycjonowania, stronę wykonamy za 0zł.

Wersja mobilna oraz panel CMS

Twoja nowa strona będzie zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, takich jak telefony czy tablety. Będzie ona wygodna, przejrzysta i pozostanie w pełni funkcjonalna.
Panel CMS daje Ci możliwość samodzielnego zarządzania tym, co znajduje się na Twojej stronie. Możesz na przykład dodawać, usuwać czy edytować teksty i grafikę.

Strony internetowe tworzone z myślą o skutecznym pozycjonowaniu

Gdy zaczynamy pracę nad stroną, zawsze dbamy, aby jej pozycjonowanie w przyszłości było maksymalnie skuteczne i szybkie. To podejście ma duże znaczenie, ponieważ nierzadko zdarza się, że nieprawidłowa budowa strony utrudnia lub nawet całkowicie blokuje efektywne pozycjonowanie.

Indywidualny projekt graficzny strony

Na umowie gwarantujemy naszym klientom możliwość wnoszenia poprawek i zmian w projekcie strony bez limitu, aż do uzyskania całkowitej satysfakcji z efektu końcowego.

Rabat na nową stronę internetową

Jeśli zdecydujesz się na usługę pozycjonowania, otrzymasz także rabat na stworzenie nowej strony internetowej, która wpłynie pozytywnie na pozycjonowanie. Możesz osiągnąć maksymalne efekty pozycjonowania, a jednocześnie oszczędzić.
pozycjonowanie-stron-lublin-04.jpg

Pozycjonowanie stron - 8 mocnych argumentów

8 cech, które nas wyróżniają na tle naszej konkurencji!

Rozliczanie za efekty TOP10

Nasi klienci płacą nam za efekty naszej pracy, więc tylko za te efektywne frazy kluczowe, które w danym miesiącu znalazły się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google.

Gwarancja skuteczności

Na umowie dajemy gwarancję, że przynajmniej 60-70% pozycjonowanych przez nas fraz osiągnie TOP10 już do połowy roku, od rozpoczęcia procesu pozycjonowania.

Wdrożymy dodatkowe metody promocji

Nasze dodatkowe metody promocji sprawią, że odnotujesz jeszcze większe wyniki sprzedażowe.

Ochrona przed banem

Pozycjonowanie z nami to brak ryzyka otrzymania bana na stronę. Metody pozycjonowania, które wykorzystujemy są całkowicie zgodne z wytycznymi Google.
pozycjonowanie-stron-lublin-08.jpg

Obecne pozycje TOP10 jeszcze taniej

Jeśli Twoja strona już teraz znajduje się w TOP10 pod danymi frazami kluczowymi, to frazy te utrzymamy dla Ciebie taniej lub nawet za darmo!

Możesz liczyć na rzetelną wycenę

Wyceniamy tylko efektywne frazy, czyli takie, które faktycznie są wyszukiwane w Google, i których pozycjonowanie zwiększy ruch na Twojej stronie.

Niższe ceny

Wyceny, które są przez nas sporządzane, są sprawiedliwe, często niższe od cen fraz kluczowych proponowanych przez konkurencję.

Gwarancja na ważne frazy

Wskaż frazę, która jest dla Ciebie szczególnie ważna, a zagwarantujemy, że na pewno znajdzie się w TOP10.

Strzeż się pozycjonowania w abonamencie!

Większa część naszej konkurencji oferuje pozycjonowanie z systemem płatności w formie abonamentu. Jest to zdecydowanie zła praktyka dla klienta, jako że nie daje absolutnie żadnej gwarancji efektów usługi pomimo wydawania pieniędzy co miesiąc. Dodatkowo często kończy się to porażką. W filmie obok pokazuję różnice pomiędzy systemem abonamentowym, a systemem rozliczania się za rzeczywistą pozycję w wyszukiwarkach. Polecam obejrzeć i samemu wyciągnąć wnioski.

Dlaczego nasz model współpracy w zakresie pozycjonowania strony jest skuteczny?

Nasza oferta opiera się na modelu wzajemnego zysku. Rozliczamy się dopiero po osiągnięciu wyniku w postaci dotarcia twojej strony internetowej do pierwszej strony w Google. Płacisz dopiero, jak masz z tego praktyczne korzyści. A korzyści ze strony z wysoką pozycją w wyszukiwarkach są duże, ponieważ jest to pierwsze miejsce, gdzie potencjalny klient będzie szukał produktów i usług. Najważniejsze frazy, jakie twoi klienci mogą wyszukiwać, sprawdzimy i wycenimy przy użyciu odpowiednich narzędzi Google. Dodatkowo przed opóźnieniami i spadkiem pozycji w wyniku bana chronić Cię będą nie tylko nasze zapewnienia o wykorzystywaniu jedynie legalnych metod pozycjonowania, ale także odpowiednie zapisy w umowie. A ponadto wypromujemy twoją stronę internetową na wiele innych sposobów. I zrobimy to gratisowo, ponieważ nie wymaga do od nas wiele pracy. Natomiast efekty w postaci znaczącego wzrostu ilości klientów są bardzo widoczne

Dowiedz się więcej!

Co dostajesz w naszej ofercie?

Co oferujemy Ci w ramach pozycjonowania?

Rozliczamy się wyłącznie za efekt TOP10
Rozliczanie w systemie TOP10 - czyli współpraca generująca zyski. Polega to na tym, że opłacasz wcześniej ustaloną z nami kwotę (dla przykładu 50 zł netto miesięcznie za frazę kluczową „bramy Lublin”) tylko w wypadku gdy te słowa osiągną pozycję TOP10 (prościej mówiąc - jest pierwsza strona wyszukiwarki). Dla przykładu załóżmy następująco: jako Klient dokonałeś wyboru 5 fraz kluczowych w kwocie 50 zł (m.in. serwis bram lublin, bramy lublin itp.) i w trakcie trwania czwartego miesiąca pozycjonowania każda z fraz znalazła się w TOP10 – zapłacisz wtedy 250 zł. Tymczasem gdyby miesiąc wcześniej, czyli w trzecim miesiącu TOP10 uzyskały tylko 2 frazy z wybranych pięciu – zapłacisz za ten miesiąc jedynie 100 zł. Zupełnie odwrotnie wygląda usługa pozycjonowania w abonamencie, która okazała się zarazą w ostatnim okresie. Jej cecha charakterystyczna to stała płatność comiesięczna bez zaręczenia tego czy którekolwiek z słów kluczowych uzyska pozycję w TOP10. To nie wszystko, 99% takich ofert abonamentowych kończy się praktycznie zerowym efektem sprzedażowym, mimo comiesięcznej opłaty. Bardziej szczegółowo właściwości tych dwóch odmiennych sposobów rozliczania się opisałem tutaj: www.kowal24.pl/pozycjonowanie-w-abonamencie.

Jaki projekt strony internetowej zrealizujemy?

Wersja mobilna

W dzisiejszych czasach bardzo ważna jest tak zwana responsywność strony, to jest nic innego jak poprawne wyświetlanie się witryny bez względu na rozmiar ekranu. Nasze strony są od początku projektowane i tworzone z pomocą narzędzi, które gwarantują odpowiednie skalowanie się strony i dopasowany układ elementów między innymi na urządzeniach mobilnych.

Jak wygląda rozliczenie za pozycjonowanie?
Nasi klienci rozliczają się z nami wyłącznie za efekty naszej pracy, czyli za wyniki TOP10. Płacą tylko za efektywne frazy, które w danym miesiącu znalazły się na pierwszej w stronie wyników wyszukiwania.

Stoi za nami doświadczenie

Robimy co trzeba, abyś naprawdę zyskał.

Dlaczego pozycjonowanie akurat z nami - firmą KOWAL?

Jako firma możemy pochwalić się między innymi konkurencyjnymi cenami pozycjonowania (SEO), wysoką skutecznością oraz deklaracją uzyskania efektów opisanych w umowie. Nasze warunki współpracy są niezwykle korzystne dla Klientów - w końcu zapłacisz nam tylko jeżeli zyskasz na naszym pozycjonowaniu. Jeżeli kiedykolwiek korzystałeś/korzystałaś z usług pozycjonowania, to natychmiast zobaczy, o ile lepsze są warunki naszej umowy.

01

Gwarancja wyniku

Umowa skonstruowana jest w taki sposób, że jeżeli pozycjonowana strona nie osiągnie wyniku np. 70% fraz kluczowych w TOP10 w przeciągu 6 miesięcy od rozpoczęcia przez nas procesu pozycjonowania, to nasi Klienci mają możliwość zakończenia współpracy bez żadnych konsekwencji.
02

Dobre ceny

Nasze wyceny słów kluczowych często potrafią być niższe nawet o 40% w porównaniu z wyceną konkurencji! Nie dość, że jesteśmy skuteczniejsi, to jeszcze współpracujemy z Państwem na konkurencyjnych warunkach cenowych!
03

Priorytet Google

Mimo tego, że nasza firma skupia się głównie na zwiększaniu pozycji stron w Google, to korzyści z efektywnego pozycjonowania często również otrzymują inne wyszukiwarki, takie jak Yahoo, Baidu czy Bing.
04

Rzetelna wycena

Nieefektywne słowa kluczowe nasi Klienci otrzymują nieodpłatnie. Nie wyceniamy fraz, które posiadają niewielką ilość zapytań (ich ilość jest mniejsza niż 10). Warto jednak mieć na uwadze, że takie słowa jednak nadal są źródłem potencjalnych klientów!
05

Gwarancja na frazę

W przypadku, gdy Klientowi bardzo zależy na jakiejś frazie kluczowej, to możemy dać gwarancję na umowie, że strona internetowa pod to hasło osiągnie wynik będący w TOP10.
06

Brak bana

Bezpieczeństwo jest jedną z najistotniejszych kwestii związanych z pozycjonowaniem. W związku z czym udzielamy naszym Klientom gwarancji, że pozycjonowana przez nas strona nie otrzyma bana od Google. Dowodem tych słów może być to, że przez cały okres świadczenia przez nas usług żadna ze stron naszych klientów nie została zbanowana.
07

Szczera porada

Jeżeli podczas pracy napotkamy jakiś problem, to kontaktujemy go z Klientem, w celu znalezienia alternatywnego rozwiązania.
08

Darmowe frazy

Nasza firma jest w stanie zaoferować niektóre frazy kluczowe nieodpłatnie. Tymczasem w konkurencyjnych ofertach dotyczących usługi pozycjonowania stron wszystkie frazy są wyceniane, a ich kwota zaczyna się od 50 zł wzwyż.
09

10 lat doświadczenia

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy co się sprawdza, a co nie. Działamy od 2008 roku, a taki okres czasu pozwolił nam na sprawdzenie dużej ilości technik pozycjonowania i wdrażanie tylko tych najskuteczniejszych.
10

Stabilizacja

Wahania pozycji strony, którego mogą doświadczyć Klienci korzystający z konkurencyjnych firm najprawdopodobniej są spowodowane przez zastosowanie niedozwolonych metod zwiększania pozycji. Nasza firma ma zasadę stosowania jedynie dozwolonych metod, dzięki czemu pozycje stron internetowych naszych klientów są stabilne.
11

Wybitne wyniki

Jesteśmy niesamowicie skuteczni, aż 90% stron korzystających z naszych usług znajduje się w TOP10 pod wszystkimi wybranymi frazami.
12

Portfolio dowodem

Jeżeli Państwo nie wierzą w naszą skuteczność, to zachęcamy sprawdzenia naszego portfolio. Nasze wyniki są oczywiście potwierdzone przez raporty, które są wysyłane do każdego Klienta pod koniec miesiąca.
13

Duże kampanie

Kilkaset słów kluczowych do wypozycjonowania strony? Dla na to nie problem, ponieważ mamy doświadczenie w prowadzeniu obszernych kampanii.
14

Jesteśmy otwarci

Z nami zawsze się dogadasz. Dostosowujemy się do potrzeb Klienta, w związku z czym jesteśmy w stanie pójść na różne ustępstwa w kwestii wymienionych aspektów, ale oczywiście w granicy bezpieczeństwa inwestycji, rozsądku oraz sprawiedliwości.
15

RABAT na www

Jeżeli Klient zleca nam usługę pozycjonowania strony, to otrzymuje rabat na projekt zupełnie nowej strony!

2 warunki powodzenia tej inwestycji

Jakie są dwie najważniejsze rzeczy, aby sprawnie, a co najważniejsze skutecznie poprawić pozycjonowanie strony? Należy spełnić bardzo proste warunki. Zwracamy jednak uwagę na to jak bardzo one są ważne, ponieważ jeśli nie zostały doprecyzowane na umowie, mogą okazać się powodem kłopotów całego procesu pozycjonowania, a czasami kompletnego niepowodzenia inwestycji.

dobrze dobrane słowa kluczowe do pozycjonowania

Źle dobrane słowa kluczowe - to jest najczęstszą przyczyną braku efektów. Pomimo zdobycia wysokich pozycji w wyszukiwarce pod takimi frazami kluczowymi, odpowiedź ze strony Klientów jest bardzo mała. Pojawia się teraz pytanie, dlaczego tak jest, skoro słowa kluczowe są bardzo wysoko? Z banalnego powodu. Wybrane frazy, które zostały wypozycjonowane mają mało zapytań w wyszukiwarce Google - pomimo pozycji w TOP10 mało kto wtedy trafia na taką stronę. Winny temu może być zarówno wykonawca usługi, który korzysta z niewiedzy Klienta, jak i również sam Klient, który wybrał frazy kluczowe bez zaznajomienia z tematem i podpisał umowę „w ciemno”. W celu weryfikacji efektywności fraz kluczowych oraz uzyskaniu tym samym informacje o liczbie ich zapytań w wyszukiwarce Google, używamy wyspecjalizowanego narzędzia Google. Przy użyciu tych danych jesteśmy w stanie wycenić tylko słowa efektywne – biorąc pod uwagę liczbę ich zapytań oraz też ich konkurencyjność. Konkurencja często chce być wygodna i podejmuje się usługi pozycjonowania słów, które są nieskuteczne. Co najgorsze przy tym często Klient podpisuje ofertę abonamentową, co tym samym zmusza go do płatności od pierwszego miesiąca pozycjonowania za efekty, które niekoniecznie będą widoczne.
W celu dokładniejszego przedstawienia problemu podamy przykład. Fraza kluczowa „okna Lublin” jest częściej wyszukiwana niż słowo kluczowe „tanie okna PCV Lublin” czy też fraza, która będzie dysponowała już bardzo niewielką liczbę zapytań dla przykładu: „tanie i solidne okna PCV Lublin”. Znaczenie w tym procesie ma również region, w którym fraza będzie pozycjonowana. Może to dotyczyć całego kraju (Polski lub innego), konkretnego miasta lub też województwa. Czyli innym słowem jest „okna Lublin”, innym „okna PCV Lublin” i w wypadku zarówno tego pierwszego jak i drugiego należy wykonać wiele niezależnych prac, które przyczynią się do osiągnięcia wysokich pozycji przez stronę w Google.

osiągnięcie i utrzymanie wysokich pozycji w Google

Żeby efekt całej inwestycji był zauważalny i wzrastała sprzedaż, to strona, która jest pozycjonowana musi zajmować wysoką pozycję w wyszukiwarce, czyli być docelowo przynajmniej w TOP10. Jeśli faktycznie wyselekcjonowano skutecznie frazy kluczowe, ale strona nie zajmuje pod nimi pierwszej dziesiątki, to w takim razie na efekty zadowalające Klienta można oczekiwać w nieskończoność. Aspekt ten jest często lekceważony przez Zleceniodawców, którzy myślą, że jeśli słowa kluczowe zostały wybrane dobrze to, napływ nowych klientów jest gwarantowany.
Efekt ten jest potęgowany różnicą w ilości kliknięć pomiędzy miejscami 1-4, a 5-10. Odwiedzin pozycjonowanej strony jest uwarunkowana pozycją, na której się ona znajduje. Różnica między pozycją 2 a 9, to ogromna ilość wejść na stronę.
Klienci, którzy zgadzają się na współpracę w kwestii pozycjonowania strony, mogą doznać również małostabilnych efektów sprzedaży. Spowodowane jest to prawdopodobnie z kolei stosowaniem zabronionych metod pozycjonowania tak zwanym - Black-SEO. W tym przypadku pozycjonowana witryna jednego dnia może znajdować się na pozycji 5, a natomiast drugiego już spaść na pozycję 16.
Jeżeli wszystko podsumujemy, to okaże się, że aby pozycjonowanie przynosiło oczekiwane efekty, to strona internetowa musi pod wybranymi, skutecznymi słowami kluczowymi zajmować wysoką pozycję (być w TOP10). Oczywiście są pewne wyjątki od tego w postaci fraz cieszących się największą popularnością. Wtedy naturalnie część internautów sprawdzi również drugą stronę wyników wyszukiwania Google. Jednak trzeba mieć na uwadze, że jest to zjawisko dotyczące tylko i wyłącznie tych najczęściej wpisywanych słów kluczowych.

Etapy realizacji pozycjonowania

Realizacja usługi pozycjonowania Twojej strony w 6 krokach!

1. Wycena na e-mail

Po otrzymaniu przez nas formularza od Państwa wysyłamy wycenę przystosowaną do potrzeb oraz możliwości klienta.

2. Wybór słów kluczowych

Klient po zapoznaniu się z wyceną wybiera interesujące go frazy kluczowe i wysyła na nasz firmowy e-mail: biuro@kowal24.pl

3. Rabat na nową stronę www

Klienci po zlecaniu nam pozycjonowanie ich strony internetowej, otrzymują również otrzymują rabat na całkiem nowy projekt. Zainteresowanym wyślemy informacje szczegółowe.

4. Wysyłamy umowę

Wysyłamy Klientowi umowę na pozycjonowanie, oraz jeżeli Klient wyraził zainteresowanie, to także na projekt strony internetowej. Przy zleceniu nam usługi wykonania strony internetowej klient wpłaca 1 ratę.

5. Dostępy do strony

Klient, odsyłając już nam podpisaną umowę, jest zobowiązany również dostarczyć nam dane dostępowe do jego strony, których użyjemy w celu rozpoczęcia prac nad optymalizacją zleconej strony internetowej. Wszelkie zmiany na stronie są przez nas uzgadniane wcześniej z Klientem.

6. Raport i faktura VAT

Fakturę VAT oraz raporty dotyczące osiągniętych pozycji strony wysyłamy zawsze pod koniec każdego miesiąca.

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Poproś o wycenę

CENNIK POZYCJONOWANIA

Poniżej jest przedstawiony orientacyjny cennik pozycjonowania, forma rozliczania oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące ceny jak i rozliczenia za usługę pozycjonowania.

Przykładowe ceny pozycjonowania

Przy wszystkich słowach kluczowych podano dwie kwoty. Pierwsza kwota określa cenę do pozycji w TOP10 (pozycje 5-10 w Google) w danym miesiącu. Druga cena natomiast dotyczy zajęcia pozycji TOP4 (pozycje 1-4 w Google) w danym miesiącu przez pozycjonowaną stronę internetową:

okna Lublin - 119zł/139zł
okna drewniane Lublin - 49zł/59zł
okna aluminiowe Lublin - 49zł/59zł - pozycja 7, dlatego proponujemy rozliczenie 29zł wyłącznie za pozycje 1-4 (ZNIŻKA)
okna pcv Lublin- 59zł/79zł
drzwi Lublin- 79zł/99zł
drzwi zewnętrzne Lublin - 59zł/79zł
drzwi antywłamaniowe Lublin - 59zł/79zł
drzwi wewnętrzne Lublin - 59zł/79zł
drzwi drewniane Lublin- 49zł/59zł
Jak wyceniacie słowa kluczowe?

Znajdują się również słowa, które określamy jako nieefektywne, ich liczba wyszukiwań w wyszukiwarce Google w skali miesiąca jest mniejsza niż 10. Takie słowa kluczowe w naszej wycenie są bezpłatne, np.: rolety w kasecie Lublin – za darmo. Warto mieć na uwadze, że mimo tego, że mają one mało zapytań, nadal są pewnym źródłem klientów.

Powinieneś to wiedzieć zanim zlecisz pozycjonowanie...

Co powinieneś wiedzieć o własnej stronie internetowej zanim zlecisz jej pozycjonowanie?
Projekt strony ma istotne znaczenie dla efektywności pozycjonowania - jaki jest Twój projekt?
Szczególną uwagę podczas procesu pozycjonowania strony internetowej zwracamy na jej konstrukcję. Strony które zostały wykonane w kreatorach, korzystające z technologii Flash czy też będące utworzone z wykorzystaniem darmowych usług hostingowych są znacząco trudniejsze w pozycjonowaniu. Bywa nawet tak, że poprawa pozycji takich stron jest praktycznie niemożliwa. Odnośnie tego, jakie strony i z jakiego powodu nie nadają się do pozycjonowania przeczytają Państwo tutaj: Projektowanie stron. Jeśli zechcą Państwo sprawdzić, czy aktualna strona nadaje się do pozycjonowania, możemy przebadać jej budowę pod tym kątem. W takim przypadku zachęcamy, by podać adres strony w formularzu poniżej.

Wersja mobilna strony internetowej niezbędna do udanego pozycjonowania
Aktualne źródła mówią o tym, że w dzisiejszych czasach prawie połowa internautów korzysta z internetu na urządzeniach mobilnych, takich jak np. smartfony. Istotnie ważne jest więc to, aby projekt oraz wykonanie strony internetowej było dostosowane do tych urządzeń. Przeważnie można mieć wrażenie, że wszystko jest w porządku, bo strona wyświetla się „w miarę dobrze” na urządzeniach przenośnych, jednak ważna jest w tym wypadku ocena firmy Google. Jeśli strona otrzymała negatywną ocenę z testu zgodności z urządzeniami mobilnymi, to w takim przypadku efekty pozycjonowania będą znacznie słabsze. Poprawność wyświetlania strony na urządzeniach mobilnych można sprawdzić wykonując test tutaj: Test zgodności z urządzeniami mobilnymi - Google.
 
Pozycjonowanie + projekt strony, to się bardziej opłaca
Jeżeli Klient zleci nam pozycjonowanie strony internetowej, to otrzymuje od naszej firmy spory upust odnośnie usługi stworzenia nowej strony internetowej, a czasami nawet nie pobieramy żadnej opłaty za jej wykonanie! O projekcie strony, jaki jesteśmy w stanie dla Państwa wykonać, można dowiedzieć się w następującym artykule: Strony internetowe.

Każdy oszczędza do 1 000 zł rocznie na pozycjonowaniu
Jeżeli zsumujemy wszystkie profity odnośnie rozszerzonej współpracy z nami, wychodzi na to, że nasi Klienci potrafią zaoszczędzić nawet do 1 000 zł rocznie na usłudze pozycjonowania ich strony w wyszukiwarce Google.
0
Stron internetowych
0
Pozycjonowanych stron
0
Lat doświadczenia
0
Wypitych kaw

NASZ ZESPÓŁ

POZNAJ NAS

Przemysław Kowalczyk
Przemysław KowalczykWłaściciel firmy, pozycjoner
Pozycjonowanie stron internetowych, koordynacja nad tworzeniem stron www.
Kamil Młynarczyk
Kamil MłynarczykWebmaster
Projektowanie i zarządzanie stronami www.
Katarzyna Szachnowska
Katarzyna SzachnowskaObsługa klienta
Wyceny, tworzenie raportów pozycji pozycjonowanych stron, fakturowanie.

Nasz adres

Sienkiewicza 29/4
74-505 Mieszkowice

Zadzwoń do nas

+48 731 331 881
+48 531 981 099

Wyślij wiadomość

biuro@kowal24.pl
sekretariat@kowal24.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 08:00 - 16:00.
Sob - Nd: zamknięte.
Google
Joomla
Wordpress
Virtuemart
PrestaShop
Hikashop