Pozycjonowanie stron - Gdańsk

Pozycjonowanie stron w Google - skutecznie, niedrogo i niezawodnie.

DLACZEGO AGENCJA SEO — KOWAL ?
Od 2008 r. tworzenie oraz pozycjonowanie stron (SEO) w Google (a przy tym również w innych wyszukiwarkach) stało się dla nas nie tylko pasją, ale i sposobem na życie. Pracujemy nad szeroko pojętym e-marketingiem, posługujemy się najbardziej efektywnymi kanałami dotarcia do Twoich potencjalnych interesantów w Internecie. Przez lata doświadczeń wypracowaliśmy wiele skutecznych metod promocji i sprzedaży w sieci, o których więcej dopowiemy na etapie współpracy, a w celu zwiększenia pozycji Waszej strony wykorzystamy wiele z nich.

POZYCJONOWANIE STRON - 5 NAJWAŻNIEJSZYCH ARGUMENTÓW
Pozycjonowanie strony przez naszą firmę to przede wszystkim zapewniona skuteczności, która jest zagwarantowana już na umowie!

5 znaczących powodów, aby zlecić pozycjonowanie akurat u nas:
 
1. Jeżeli nie ma efektu, nie płacisz! W odróżnieniu od najpopularniejszej oferty abonamentowej nigdy nie zapłacisz za nic, dopiero w momencie uzyskania pozycji w TOP10 naliczamy opłaty, w innym przypadku dostaniesz jedynie raport,
 
2. Gwarantujemy również, że słowa zlecone nam do pozycjonowania osiągną wynik pierwszej strony w Google, żadna z konkurencyjnych firm na rynku nie daje żadnej gwarancji,
 
3. Możesz być spokojny o stan swojej witryny! W naszej pracy korzystamy jedynie z zatwierdzonych przez Google technik pozycjonowania, co chroni twoją stronę przed zablokowaniem jej przez boty Google,
 
4. Znajdziemy twoich klientów! Dzięki wypracowanym przez lata metodom na promocję firm w internecie pomożemy przyszłym klientom w łatwy sposób znaleźć twoją stronę wraz z ofertą, a wszystko to w ramach pozycjonowania,
 
5. Jeśli twoja strona osiąga już w tej chwili wysokie pozycje, zaproponujemy adekwatną promocję! Oferujemy lepszą cenę lub utrzymamy te słowa w TOP10 nieodpłatnie z gwarancją w umowie.

To nie koniec! Zapoznaj się z wszystkimi aspektami naszej oferty, dają one pewność inwestycji, ale także ulgę dla Twojego portfela.

STRONA WWW TANIEJ PRZY ZLECENIU POZYCJONOWANIA
Jeżeli chciałbyś także wykonać nową stronę lub sklep internetowy, wraz ze złożeniem zlecenia na pozycjonowanie przysługuję Ci rabat! Serwis internetowy zawiera oczywiście: wersję responsywną strony (dostosowaną pod wszystkie urządzenia), System Zarządzania Treścią, a sam projekt strony zostanie wykonany z myślą o jej późniejszym pozycjonowaniu. Tutaj warto także zaznaczyć, że nie wszystkie strony są dostosowane do optymalizacji pod kątem pozycjonowania, co nierzadko utrudnia lub nawet uniemożliwia efektywne pozycjonowanie ze względu na budowę strony lub rozwiązania technologiczne wykorzystane do jej stworzenia.

Praktyczne przykłady klientów

4 tarcze na SEO i stronę

Jakie strony www tworzymy?

Pozycjonowanie - 8 argumentów

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Poproś o wycenę

NASZE TARCZE

1 TARCZA
1 TARCZATarcza na STRONY WWW
Dodatkowy upust na witrynę internetową: 200 zł netto.
2 TARCZA
2 TARCZATarcza na pozycjonowanie
W trakcie 3 pierwszych miesięcy nie ponosisz kosztów związanych z usługą pozycjonowania.
3 TARCZA
3 TARCZATarcza na pozycjonowanie
Każda z sum na fakturze zostanie obniżona o 10%.
4 TARCZA
4 TARCZATarcza na pozycjonowanie
Nie ma możliwości, abyś poniósł koszty wyższe niż wyznaczona maksymalna płatność.
1 TARCZA na WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ
Bonusowa ulga na wykonanie witryny internetowej w wysokości 200 zł netto. Z wyjątkiem upustów, które uznawane są przy zlecaniu nam pozycjonowania, proponujemy BONUSOWY RABAT 200 zł netto na utworzenie witryny internetowej.

2 TARCZA na POZYCJONOWANIE
Prezent aż 3 miesięcy pozycjonowania BEZPŁATNIE! Najbardziej zaoszczędzisz na 3 miesiącu korzystania z usługi pozycjonowania, gdy jak największa ilość fraz kluczowych osiągnie wynik TOP10.
 
3 TARCZA na POZYCJONOWANIE
Nawet 10% zniżki od wyceny bazowej, jaką wystosujemy na adres mailowy, to znaczy każda z kwot na fakturze będzie o 10% pomniejszona.
 
4 TARCZA na POZYCJONOWANIE
Górna granica płatności na umowie jest ustalana wcześniej. Jest to kwota, której nigdy nie przekroczysz! Aby zademonstrować jak to działa: kiedy z raportu do opłaty wynikać będzie 750 zł, a uprzednio uzgodniona kwota maksymalnej płatności będzie równa 500 zł netto, to będziesz zobligowany do wpłaty oczywiście wyłącznie 500 zł netto.
Film odnosi się do promocji wakacyjnej 2021. Dnia 1 września, w życie weszły nowe tarcze. Charakterystyka aktualnych tarcz jest zamieszczona na stronie, metamorfozie podlegają tylko wartości, objaśnione reguły zostają bez transformacji.

Nie owijamy w bawełnę.

Robimy, jak trzeba.

MOBILNE STRONY WWW

Jako agencja SEO dbamy o zmaksymalizowanie efektów pozycjonowania, jednak tworzymy także profesjonalne i tanie sklepy oraz strony internetowe zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych i z darmowym systemem zarządzania treścią.

REKLAMA ADWORDS

Nasi specjaliści do spraw e-marketingu prowadzą także skuteczne kampanie Google AdWords. Cena kampanii jest zależna od ustalonego budżetu, do którego należy doliczyć także wynagrodzenie za pracę związane z planowaniem oraz efektywnym prowadzeniem kampanii.

POZYCJONOWANIE STRON

Od 2008 r. zapewniamy naszym klientom najwyższą skuteczność pozycjonowania i niezwykłe uwarunkowania współpracy, jakie dają zapewnienie wyników oraz bezpieczeństwa. Doświadczenie pozwala nam zagwarantować wypracowanie wysokich pozycji w wyszukiwarce. Pozycjonowanie stron to nasza pasja.

SEO-NEW

Zdobądź z nami szczyt! Zaznajom się z naszym autorskim zbiorem nowoczesnych procesów i narzędzi, które przełożą się na zauważalny wzrostu wyników pozycjonowanych słów kluczowych! Nie czekaj, już dziś poznaj nasz pakiet - SEO-NEW!

Dlaczego pozycjonowanie stron z nami?

Zapoznaj się z naszymi argumentami, dlaczego to właśnie z nami powinieneś nawiązać współpracę w celu pozycjonowania Twojej strony!

Ochrona przed banem

Dostarczamy gwarancję na umowie, że Twoja strona nie zostanie zbanowana (usunięta z wyników wyszukiwania). Skąd mamy taką pewność? Ponieważ używamy tylko i wyłącznie dopuszczanych przez Google metod pozycjonowania.

Wysoka skuteczność

W większości powierzonych nam zleceń pozycjonowania, choć w przeróżnym odstępie czasu, jesteśmy w stanie uzyskać wynik ponad 90% fraz kluczowych w TOP10.

Gwarancja wyniku

Otrzymujesz gwarancję na uzyskanie wyniku pozycji w ustalonym okresie czasu. W przypadku jeżelibyśmy tego nie dokonali, to masz prawo do natychmiastowego odstąpienia od umowy.

Rzetelna wycena

Aby zrealizować wycenę, używamy danych dostarczanych nam dzięki narzędziom Google. Dzięki temu nasi Klienci mogą mieć pewność, że zapłacą jedynie za frazy kluczowe, które faktycznie są wyszukiwane w Google.

Nowa, profesjonalna strona internetowa ZA DARMO?

Gdy zlecisz nam pozycjonowanie strony (SEO), wykonamy dla Ciebie projekt nowej strony internetowej taniej. Gdy zlecenie pozycjonowania będzie odpowiednio duże, możesz stać się właścicielem takiej strony nawet ZA DARMO!

Wersja mobilna strony oraz dostęp do CMS

Strony i sklepy internetowe tworzymy tak, by ich zawartość była poprawnie wyświetlana na małych ekranach urządzeń mobilnych.
Panel CMS to darmowe narzędzie, dzięki któremu masz możliwość administrowania strony – możesz dodawać, usuwać i edytować teksty oraz zdjęcia na stronie.

Strona stworzona z myślą o pozycjonowaniu

Wykonywane przez nas projekty stron są tworzone tak, by ich pozycjonowanie było maksymalnie efektywne. Etap projektowania ma tutaj kluczowe znaczenie, ponieważ nieprawidłowa budowa strony może powodować, że pozycjonowanie będzie nieskuteczne.

Strona dopasowana do Ciebie

Umożliwiamy naszym klientom sugerowanie nam wszelkich zmian i poprawek w projekcie bez limitu. Chcemy, aby strona trafiła w Twój gust, dlatego nie uruchomimy projektu bez Twojej całkowitej aprobaty.

RABAT na nową stronę internetową

Gdy zlecisz nam pozycjonowanie (SEO), możesz liczyć niższą cenę projektu całkiem nowej, profesjonalnej strony internetowej. Dzięki temu możesz oszczędzić nawet połowę ceny, a gdy zlecenie będzie odpowiednio duże, wykonamy projekt całkiem ZA DARMO!
pozycjonowanie-stron-gdansk-04.jpg

Pozycjonowanie stron - 8 mocnych argumentów

8 walorów ofertowych, których najprawdopodobniej nie da Ci konkurencja od strony pozycjonowania.

Rozliczanie tylko za efekty TOP10

Naszym klientom oferujemy sprawiedliwy system rozliczeń za pozycjonowanie strony (SEO) – rozliczanie za efekty. Dzięki temu płacą wyłącznie za te frazy, który znalazły się w na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Gwarancja osiągnięcia wyników TOP10

Na umowie otrzymujesz gwarancję, że ok 60-70% fraz kluczowych do ok. pół roku osiągnie TOP10.

Dodatkowe metody promocji

Wdrożymy dodatkowe metody promocji, które skutecznie podniosą Twoją sprzedaż.

Ochrona przed banem

Nie stosujemy praktyk Black-SEO, lecz wyłącznie dozowlone metody pozycjonowania.
pozycjonowanie-stron-gdansk-08.jpg

Obecne pozycje TOP10 jeszcze taniej

Jeśli już teraz Twoja strona znajduje się na 1. stronie wyników wyszukiwania pod danymi frazami, to te frazy utrzymamy dla Ciebie taniej lub nawet ZA DARMO.

Płacisz tylko za efektywne frazy

Wyceniamy wyłącznie frazy, które faktycznie są wyszukiwane w Google.

Nizsze ceny

Oferujemy wiele rabatów oraz często niższe ceny za poszczególne frazy kluczowe niż profesjonalna konkurencja.

Gwarancja 100% na ważne frazy kluczowe

Jeśli na danej frazie zależy ci najbardziej to zagwarantujemy jej 100% efekt TOP10.

Strzeż się pozycjonowania w abonamencie!

Chciałbym zwrócić uwagę na pewne praktyki: bezspornie większość propozycji pozycjonowania rozliczanych w modelu abonamentowym nie daje gwarancji zdobycia żadnych wyników na skuteczne słowa kluczowe, mimo cyklicznych wydatków. Przeważnie cała operacja pozycjonowania kończy się niepowodzeniem. U Klienta następnie pojawia się rozczarowanie oraz frustracja. Zachęcamy do obejrzenia filmiku na Youtube.pl. Demonstrowana jest tam różnica między rozliczaniem abonamentowym a rachowaniem za efekty. Po zaznajomieniu się z treścią merytoryczną przedstawioną w wideo samemu można wyciągnąć właściwe konkluzje.

Dlaczego nasz model współpracy w zakresie pozycjonowania strony jest skuteczny?

Świadczona przez nas usługa pozycjonowania opiera się na modelu współpracy i Twoich zysków praktycznych, ponieważ nie ma lepszego sposobu dobrnięcia do potencjalnych Klientów szukających Cię w Internecie, jak dzięki wyszukiwarce Google. Najważniejszym aspektem naszej relacji i rozliczania się za usługę pozycjonowanie stron jest to, że płacisz nam tylko i wyłącznie za frazy kluczowe znajdujące się w TOP10, a sprawdzamy to z wykorzystaniem narzędzi Google, dzięki czemu nasi Klienci mają pewność, że płacą tylko za te frazy, które faktycznie są wyszukiwane. Nie istnieje więc możliwości, by słowa kluczowe, które się znajdują w wynikach TOP10 oraz są wpisywane przez Twoich Klientów nie przynosiły Ci nowych konsumentów. Dodatkowo na umowie nasi Klienci otrzymują gwarancję, że pozycjonowane słowa uzyskają wynik TOP10, oraz że Twoja strona będzie zabezpieczona przed banem.
Dodatkowo zrobimy coś jeszcze unikatowego, co pozytywnie wpłynie na sprzedaż - wdrożymy wiele różnych metod promocji, które umożliwią Ci generowanie Klientów także z innych źródeł i... zrobimy to bezpłatnie, gdyż nie wymaga nas to wielkiego nakładu pracy.

Dowiedz się więcej!

Co dostajesz w naszej ofercie?

Co oferujemy Ci w ramach pozycjonowania?

Rozliczamy się wyłącznie za efekt TOP10
Nasi Klienci rozliczają się z nami tylko za wyniki znajdujące się na pozycji TOP10. Opierać się to na tym, że płacisz ustaloną kwotę (np. 60 zł netto co miesiąc za frazę kluczową „bramy Gdańsk”) jedynie w momencie gdy te frazy kluczowe uzyskają TOP10 (czyli pierwsza strona wyszukiwarki Google). Dla przykładu: wybrałeś 5 fraz po 50 zł (m.in. serwis bram Gdańsk, bramy Gdańsk itp.) i w czwartym miesiącu pozycjonowania każde słowo kluczowe osiąga wynik TOP10 – regulujesz wtedy kwotę 250 zł. Jednakże jeżeli w 3 miesiącu procesu pozycjonowania TOP10 uzyskały tylko 2 frazy z pięciu – będziesz zobligowany zapłacić za ten miesiąc jedynie 100 zł. Kompletnym przeciwieństwem jest pozycjonowanie w formie abonamentu, które jest chorobą w ostatnim czasie, a charakteryzuje się stałą płatnością miesięczną bez gwarancji czy cokolwiek znajdzie się w pozycji TOP10. A co najgorsze, znaczna większość takich ofert abonamentowych powoduje zerowy efekt sprzedażowy. Dokładniej właściwości tych dwóch przeciwnych ofert zostały opisane na tej stronie: www.kowal24.pl/pozycjonowanie-w-abonamencie.

Jaki projekt strony internetowej zrealizujemy?

Wersja mobilna

Dbamy o responsywność tworzonych przez nas stron internetowych  – zapewniamy, że wyświetlają się one poprawnie nawet na urządzaniach mobilnych.

Jak wygląda płatność za pozycjonowanie?

Stosujemy najbardziej sprawiedliwy i skuteczny system rozliczeń – rozliczanie za efekty. Rozliczenie polega na tym, że klient wybiera np. 5 fraz kluczowych w cenie 50 zł za frazę. Jeśli w danym miesiącu w TOP10 znajdą się 3 frazy – płaci 150zł, jeśli dwie – 100zł itd.

Stoi za nami doświadczenie

Robimy co trzeba, abyś naprawdę zyskał.

Dlaczego pozycjonowanie z firmą KOWAL?

Aspektem wyróżniającym naszą firmę jest wycena pozycjonowania, wysoka efektywność oraz zapewnienie uzyskania zamierzonych efektów na umowie. Wychodzimy naprzeciw wielu firmom, które dbają jedynie o swój zysk, lecz nie o zysk Klienta. Nasze usługi są nietypowe jeżeli chodzi o warunki współpracy oraz efektywność procesu pozycjonowania. Jeżeli kiedykolwiek miałeś/miałaś styczność z firmą oferującą usługi pozycjonowania, to od razu zobaczysz profity płynące z wybrania akurat nas jeżeli chodzi o współpracę.

01

Gwarancja wyniku

Nasi Klienci otrzymują na umowie gwarancję osiągnięcia zamierzonego efektu, dla przykładu 70% fraz kluczowych w przeciągu 6 miesięcy od rozpoczęcia prac uzyska wynik znajdujący się w TOP10. W wypadku, gdyby jednak się to nie udało, to Klient ma możliwość bez żadnych konsekwencji zerwać umowę natychmiastowo.
02

Dobre ceny

Koszty za efektywne frazy kluczowe (posiadające dużą ilość zapytań w wyszukiwarce Google) potrafią być w oferowanej przez nas usłudze niższe nawet o około 40% niż w ofertach konkurencyjnych firm w branży.
03

Priorytet Google

Mimo tego, że skupiamy się na pozycjonowaniu stron w wyszukiwarce Google, to jednak wyniki często są w stanie pokrywać się z tymi, które można dostrzec w wyszukiwarkach Yahoo, Baidu czy Bing.
04

Rzetelna wycena

Frazy, które nie są uznawane przez nas za efektywne często są oferowane bezpłatnie. Słowa kluczowe mające małą ilość zapytań (poniżej 10) nie są przez nas wyceniane. Należy jednak pamiętać, że mimo tego, te frazy wciąż są źródłem potencjalnych Klientów!
05

Gwarancja na frazę

W przypadku gdy jakaś fraza kluczowa jest szczególnie ważna dla Klienta, to jesteśmy w stanie zagwarantować na umowie, że osiągnie ona wynik znajdujący się w TOP10!
06

Brak bana

Zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne jest bezpieczeństwo. Z tego powodu wręczamy naszym Interesantom gwarancję, że pozycjonowana witryna nie otrzyma bana. W naszej firmie stosowane są wyłącznie dozwolone metody pozycjonowania. Od kiedy oferujemy usługi pozycjonowania, to żadna ze stron naszych Klientów nie została zbanowana.
07

Szczera porada

Jesteśmy szczerzy z naszymi Klientami, w wypadku, gdy coś jest niemożliwe do wykonania, to go o tym poinformujemy oraz zasugerujemy alternatywne rozwiązanie.
08

Darmowe frazy

Część efektywnych frazy kluczowych jesteśmy w stanie zaproponować za darmo. W firmach konkurencyjnych wszystkie słowa kluczowe są wyceniane, a ich ceny rozpoczynają się od 50 zł wzwyż.
09

Działamy od 2008 r.

Jesteśmy firmą posiadającą już ponad 13 lat doświadczenia. Taka ilość czasu pozwoliła nam na przetestowanie mnóstwa technik i metod pozycjonowania oraz wyselekcjonowanie tych najlepszych.
10

Stabilizacja

Gwałtowne wahania odnośnie pozycji witryny są notorycznym skutkiem używania niedozwolonych metod pozycjonowania - technik Black-SEO. W naszej firmie używane są jedynie dozwolone przez Google techniki, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić stabilność
11

Wybitne wyniki

Aż 90% - taka ilość stron naszych klientów została wypozycjonowana pod wszystkimi wyselekcjonowanymi frazami kluczowymi do wyników znajdujących się w TOP10.
12

Portfolio dowodem

Obszerne portfolio jest dowodem naszej skuteczności. Wszystkie nasze efekty są także potwierdzone przez raporty, które są wysyłane do każdego z naszych Klientów pod koniec miesiąca.
13

Duże kampanie

Jesteśmy firmą posiadającą doświadczenie w prowadzeniu obszernych kampanii. Nawet w przypadku, gdy Klient nam zleci pozycjonowanie kilkuset słów, kluczowych, to nasza efektywność wciąż stoi na bardzo wysokim poziomie.
14

Jesteśmy otwarci

Jesteśmy elastyczną firmą, a co więc nasza firma jest w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb naszego Klienta oraz zgodzić się na różne ustępstwa od wyżej wymienionych aspektów w granicy rozsądku, sprawiedliwości oraz naszego bezpieczeństwa inwestycji.
15

RABAT na www

Jeżeli Klient zleci naszej firmie usługę pozycjonowania, to również otrzymuje upust na projekt nowej witryny internetowej.

2 warunki powodzenia tej inwestycji

Które rzeczy mają największy wpływ na pozycję strony, a co za tym idzie - na generowanie większych zysków? Należy spełnić dwa banalne warunki, które jednak w wypadku, gdy nie są doprecyzowane na umowie, są w stanie również sprawić kłopoty, a nawet być powodem kompletnego niepowodzenia inwestycji.

dobrze dobrane słowa kluczowe do pozycjonowania

Najpospolitszą przyczyną braku efektów związanych z pozycjonowania są źle dobrane frazy kluczowe. Wbrew osiągnięciu zadowalających pozycji w wyszukiwarce pod wybranymi słowami, odpowiedź ze strony Klientów jest niewielka. Co jest powodem takiego stanu rzeczy? Wybrane pod pozycjonowanie frazy kluczowe mają niewielką ilość zapytań w wyszukiwarce. Mimo górnych pozycji mało który z potencjalnych Klientów trafia wtedy na taką stronę. Winny takiego stanu rzeczy może być zarówno usługodawca, który korzysta z niewiedzy Klienta, jak i również sam Klient, który wyselekcjonował frazy kluczowe po omacku i podpisał umowę „w ciemno”. W celu weryfikacji efektywności słów kluczowych, oraz uzyskaniu tym samym informacji o liczbie ich zapytań w wyszukiwarce, używamy specjalnego oprogramowania Google. Na podstawie zebranych informacji jesteśmy w stanie wycenić tylko słowa efektywne – biorąc pod uwagę ilość ich zapytań oraz konkurencyjność. Nasza konkurencja jednak często idzie na łatwiznę, a co za tym idzie - bierze się pozycjonowania słów, które są nieskuteczne. Przy okazji Klient często otrzymuje od nich ofertę abonamentową, która zobowiązuje go do płatności wraz z pierwszym miesiącem pozycjonowania a skutków usługi przez cały okres współpracy nie widać.
W celu dokładniejszego przedstawienia problemu przedstawimy przykład. Słowo kluczowe „okna Gdańsk” jest częściej wpisywane w wyszukiwarkę Google niż fraza kluczowa „tanie okna PCV Gdańsk” lub też fraza, która będzie miała już bardzo niewielką liczbę wyszukań np.: „tanie i solidne okna PCV Gdańsk”. Kluczową rolę gra również region, na terenie którego witryna ma być pozycjonowana. Może to być cały kraj (Polska lub inny), konkretne miasto lub też województwo. Mówiąc inaczej inną frazą jest „okna Gdańska”, inną „okna PCV Gdańska” i w przypadku zarówno tej pierwszej jak i drugiej należy dokonać szeregu niezależnych od siebie prac, które doprowadzą do uzyskania wysokich pozycji strony w wyszukiwarce Google.

osiągnięcie i utrzymanie wysokich pozycji w Google

W celu uzyskania widocznych efektów pozycjonowania oraz satysfakcjonującego odzewu od nowych klientów, pozycjonowana witryna musi na nadmienionych wcześniej frazach kluczowych zajmować wysoką pozycję (być w TOP10). W wypadku, gdy wybrano efektywne frazy kluczowe oraz witryna nie zajmuje pod nimi pierwszej dziesiątki, to w takim razie na zadowalające rezultaty można czekać w nieskończoność. Przez Klientów często jest to lekceważone tę kwestię myśląc, że jeśli słowa kluczowe zostały wybrane dobrze to napływ nowych klientów jest pewny.
Efekt ten jest niezwykle często zwiększany jest przez różnicę w liczbie kliknięć pomiędzy miejscami 1-4, a 5-10. Ilość odwiedzin pozycjonowanej strony jest uwarunkowana pozycją, na której się ona znajduje. Dla przykładu pozycja 2 a pozycja 9 to znacząca różnica w ilości odwiedzin strony.
Klienci którzy zdecydowali się na usługę pozycjonowania u innych firm są w stanie zaobserwować niestabilny efekt sprzedaży, który spowodowane jest z kolei używaniem zakazanych technik pozycjonowania (tak zwane Black-SEO). W takim przypadku witryna pewnego dnia może być na pozycji 5, by nazajutrz już spaść na pozycję 15.
Reasumując, aby usługa pozycjonowania przynosiła zamierzone efekty, to witryna internetowa musi pod wybranymi, efektywnymi słowami kluczowymi zajmować wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania. Są oczywiście pewne wyjątki od tego, a mianowicie najpopularniejsze frazy. Wówczas część internautów postanowi sprawdzić również drugą stronę wyników wyszukiwania. Jednakże to zjawisko dotyczy tylko i wyłącznie najczęściej wyszukiwanych słów kluczowych.

Etapy realizacji pozycjonowania

Proces realizacji usługi pozycjonowania strony w 6 krokach!

1. Wycena na e-mail

Gdy Klient prześle nam wypełniony formularz, to sporządzamy oraz wysyłamy wycenę dopasowaną do potrzeb, oraz możliwości Interesanta.

2. Wybór słów kluczowych

Po uzyskaniu wyceny Klient selekcjonuje interesujące go frazy kluczowe, po czym wysyła je na nasz e-mail: biuro@kowal24.pl

3. Rabat na nową stronę www

Klienci, którzy zlecają naszej firmie pozycjonowanie również otrzymują rabat na wykonanie zupełnie nowej witryny internetowej. Zainteresowanym Klientom wyślemy szczegółowe informacje.

4. Wysyłamy umowę

Nasza firma wysyła umowę na pozycjonowanie, oraz w przypadku jeżeli Klient jest zainteresowany, to także na projekt witryny internetowej. Przy zleceniu wykonania strony internetowej Klient wpłaca 1 ratę.

5. Dostępy do strony

Klient odsyłając podpisaną już umowę jest zobowiązany do przesłania nam również danych dostępowych do jego strony, byśmy mogli rozpocząć proces optymalizacji pod kątem pozycjonowania. Wszystkie zmiany na stronie uzgadniane są wcześniej z Klientem.

6. Raport i faktura VAT

Pod koniec każdego miesiąca współpracy przesyłamy szczegółowe raporty odnośnie pozycji strony w wyszukiwarce wraz z fatkurą VAT.

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Poproś o wycenę

CENNIK POZYCJONOWANIA

Poniżej przedstawiony jest przykładowy cennik pozycjonowania, forma rozliczania wraz z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania obejmujące ceny jak i rozliczenia za ofertę pozycjonowania.

Przykładowe ceny pozycjonowania

Obok każdych fraz kluczowych podano dwie sumy. Mniejsza suma odnosi się do pozycji w TOP10 (pozycje 5-10 w Google) w konkretnym miesiącu. Druga natomiast suma odnosi się zajęcia pozycji w wynikach TOP4 (pozycje 1-4 w Google) w konkretnym miesiącu:

okna Gdańsk - 119zł/139zł
okna drewniane Gdańsk - 49zł/59zł
okna aluminiowe Gdańsk - 49zł/59zł - pozycja 7, dlatego proponujemy rozliczenie 29zł wyłącznie za pozycje 1-4 (ZNIŻKA)
okna pcv Gdańsk - 59zł/79zł
drzwi Gdańska - 79zł/99zł
drzwi zewnętrzne Gdańsk - 59zł/79zł
drzwi antywłamaniowe Gdańsk - 59zł/79zł
drzwi wewnętrzne Gdańsk - 59zł/79zł
drzwi drewniane Gdańsk - 49zł/59zł
Jak wyceniacie słowa kluczowe?

Fundamentalnym kryterium używanym przez naszą firmą w celu sporządzenia wyceny słów kluczowych jest liczba ich wyszukań w Google w skali miesięcznej. Im notoryczniej dana fraza jest wyszukiwana w Google, tym jej cena jest adekwatnie większa.

Powinieneś to wiedzieć zanim zlecisz pozycjonowanie...

Co powinieneś wiedzieć o własnej stronie internetowej zanim zlecisz jej pozycjonowanie?
Budowa witryny ma kluczowe znaczenie dla efektywności pozycjonowania - jaki jest Twój projekt?
W celu uzyskania jak najlepszych efektów pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google warto mieć na uwadze to, jak ogromny wpływ na pozycje ma budowa witryny internetowej. Strony sporządzone w kreatorach, wykorzystujące technologię Adobe Flash czy też utworzone z wykorzystaniem darmowych usług hostingowych są znacząco trudniejsze w pozycjonowaniu. Nierzadko optymalizacja pozycji takich witryn jest w praktyce niemożliwa. Odnośnie tego, jakie strony i z jakiego powodu nie nadają się do pozycjonowania mogą Państwo przeczytać pod tym linkiem: Projektowanie stron. Jeżeli chcą Państwo sprawdzić, czy obecna witryna nadaje się do procesu optymalizacji pozycji, możemy przebadać jej budowę pod tym kątem. W takim wypadku gorąco zachęcamy, aby wpisać adres strony w formularzu wyżej.

Responsywność strony wpływa również na pozycjonowanie!
Według przeprowadzonych badań prawie połowa Internautów korzysta z urządzeń mobilnych w celu przeglądania internetu. Bardzo ważnym aspektem jest więc aby konstrukcja strony była dostosowana do tych urządzeń. Strona może sprawiać wrażenie dobrze zoptymalizowanej pod urządzenia mobilne, bo wyświetla się „w miarę dobrze” na smartfonach, jednak niezwykle ważna jest w tym wypadku ocena Google. W wypadku, gdy strona nie uzyska pozytywnej oceny, to w takim przypadku skutki optymalizacji pozycji będą znacząco słabsze. Poprawność odnośnie kwestii wyświetlania strony na urządzeniach mobilnych można sprawdzić wykorzystując to narzędzie: Test zgodności z urządzeniami mobilnymi - Google.
 
Pozycjonowanie + projekt strony, czyli oszczędzanie dzięki rabatom
Klienci którzy postanowili zlecić nam usługę optymalizacji pozycji strony otrzymują znaczący rabat na wykonanie zupełnie nowej witryny, a czasami nawet możemy wykonać taki projekt za darmo! W celu zapoznania się z ofertą projektu, który jesteśmy w stanie wykonać polecamy odwiedzić ten artykuł: Strony internetowe.

Możliwość zaoszczędzenia nawet do 1 000 zł rocznie
Niższa wycena poszczególnych słów kluczowych oraz fakt, że oferujemy wiele skutecznych fraz kluczowych nieodpłatnie sprawia, że nasi Klienci są w stanie zaoszczędzić nawet do 1 000 zł rocznie na usłudze pozycjonowania ich witryny w wyszukiwarce Google.
0
Stron internetowych
0
Pozycjonowanych stron
0
Lat doświadczenia
0
Wypitych kaw

NASZ ZESPÓŁ

POZNAJ NAS

Przemysław Kowalczyk
Przemysław KowalczykWłaściciel firmy, pozycjoner
Pozycjonowanie stron internetowych, koordynacja nad tworzeniem stron www.
Kamil Młynarczyk
Kamil MłynarczykWebmaster
Projektowanie i zarządzanie stronami www.
Katarzyna Szachnowska
Katarzyna SzachnowskaObsługa klienta
Wyceny, tworzenie raportów pozycji pozycjonowanych stron, fakturowanie.

Nasz adres

Sienkiewicza 29/4
74-505 Mieszkowice

Zadzwoń do nas

+48 731 331 881
+48 531 981 099

Wyślij wiadomość

biuro@kowal24.pl
sekretariat@kowal24.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 08:00 - 16:00.
Sob - Nd: zamknięte.
Google
Joomla
Wordpress
Virtuemart
PrestaShop
Hikashop