Pozycjonowanie stron - Kraków

Pozycjonowanie stron w Google - skutecznie, niedrogo i niezawodnie.

DLACZEGO SEO OD FIRMY KOWAL?

W 2008 r. rozpoczęliśmy świadczenie usług promocyjnych oraz marketingowych, takich jak tworzenie oraz pozycjonowanie stron w Google. Od tamtej pory rozszerzyliśmy swoją działalność oferując również inne usługi kojarzone z szeroko pojętym e-marketingiem. Doświadczenie w branży pomaga nam wybrać, ale też skutecznie wykorzystać wiele wydajnych kanałów dotarcia do potencjalnych klientów w sieci. Pracując nad osiągnięciem jak najwyższych pozycji stron naszych klientów, odkryliśmy wiele znakomitych sposobów promocji oraz sprzedaży w internecie. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, a na pewno omówimy możliwość wdrożenia wielu z nich.

5 ARGUMENTÓW ZA POZYCJONOWANIEM U NAS

Usługi pozycjonowania oferowane przez naszą firmę cechuje przede wszystkim bezpieczeństwo i gwarancja skuteczności.
Najważniejszymi argumentami, które charakteryzują naszą ofertę pozycjonowania są:

1. Płatność jedynie za skuteczne wypozycjonowanie (wybrane słowa kluczowe znalazły się w TOP10),
2. Gwarancja sięgnięcia wyników TOP10 (ani jedna z firm będących naszą konkurencją, nie daje klientom żadnej gwarancji),
3. Wykorzystujemy tylko legalne techniki SEO, dzięki czemu mamy pewność, że twoja strona nigdy nie zostanie zablokowana przez wyszukiwarkę Google,
4. Dodatkowo do każdego zlecenia pozycjonowania stosujemy wypracowywane od lat techniki marketingu internetowego, co przełoży się na zwiększenie ruchu na stronie,
5. Twoja witryna znajduję się już na pierwszej stronie wyników wyszukiwania? Zaoferujemy upust na dane słowa kluczowe, lub nawet wzmocnimy je nieodpłatnie i z poręką na umowie.

To nie koniec! Zachęcamy aby sprawdzić pozostałe argumentamy przemawiające za naszą ofertą poniżej, a każdy z nich to Twoja oszczędność!

STRONA WWW TANIEJ Z POZYCJONOWANIEM

Przy zleceniu pozycjonowania otrzymasz także rabat na wykonanie strony lub sklepu internetowego. Wszystkie witryny tworzone przez nas cechuje przede wszystkim: wersja responsywna (dostosowana do wyświetlania na każdym urządzeniu), system zarządzania treścią, projekt oraz konstrukcja strony pod pozycjonowanie. Zależy nam też na zaznaczeniu, że niektóre strony pozycjonuje się trudno, a nawet czasami nie jest to w ogóle możliwe ze względu na budowę i zastosowane technologie do ich skonstruowania.

Praktyczne przykłady klientów

4 tarcze na SEO i stronę

Jakie strony www tworzymy?

Pozycjonowanie - 8 argumentów

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Poproś o wycenę

NASZE TARCZE

Tarcza 1
Tarcza 1Tarcza na witryny
Bonusowy upust na witrynę internetową: 200 zł netto.
Tarcza 2
Tarcza 2Tarcza na pozycjonowanie
Przez 3 pierwsze miesiące nie płacisz za usługę odnośnie pozycjonowania.
Tarcza 3
Tarcza 3Tarcza na pozycjonowanie
Wszelka kwota na fakturze zostanie pomniejszona o 10%.
Tarcza 4
Tarcza 4Tarcza na pozycjonowanie
Nie ma szans, abyś poniósł koszty wyższe niż sprecyzowana maksymalna płatność.
Filmik dotyczy wcześniejszej promocji wakacyjnej. Dnia 1 września, w życie weszły nowe tarcze. Omówienie oraz wyjaśnienie nowych tarcz znajduje się na stronie, zmianie ulegają tylko i wyłącznie wartości, ogólne cechy przedstawionych zasad pozostają bez zmian.
1 TARCZA NA WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ
Dodatkowy rabat w ramach skonstruowania strony internetowej w wysokości 200 zł netto. Nie wliczając rabatów, które uznawane są przy zlecaniu pozycjonowania, proponujemy BONUSOWY UPUST 200 zł netto na napisanie witryny internetowej.

2 TARCZA NA POZYCJONOWANIE
Otrzymujesz aż 3 miesiące na pozycjonwanie strony ZA DARMO! Najbardziej zaoszczędzisz na 3 miesiącu pozycjonowania w wypadku, gdy ilość słów kluczowych osiągnie wyniki znajdujące się w TOP10.

3 TARCZA NA POZYCJONOWANIE
Aż 10% rabatu od wyceny podstawowej, którą skierujemy na adres mailowy, to znaczy, że jakakolwiek z sum na fakturze będzie pomniejszona o 10%.

4 TARCZA NA POZYCJONOWANIE
Wartość kwoty maksymalnej możliwej do zapłaty na umowie jest definiowana na początku. Jako nasz klient nigdy nie przekroczysz tej płatności. W celu zilustrowania podamy przykład - gdy z raportu suma do wpłaty wyniesie 750 zł, a wcześniej ustalona maksymalna wielkość płatności będzie wynosić 500 zł netto, to będziesz zobligowany do opłaty naturalnie jedynie 500 zł netto.
STRONY WWW - MOBILNE
Naszą główną usługą w ofercie jest troska o zmaksymalizowanie efektów pozycjonowania, niemniej jednak również tworzymy profesjonalne i tanie sklepy oraz strony internetowe, dbając przy tym o to, aby układ strony był responsywny (dobrze się wyświetlał na urządzeniach mobilnych).

REKLAMA ADWORDS

Nasza oferta obejmuje również usługę prowadzenia kampanii Google AdWords. W skład kampanii wchodzi opłata za kliknięcie reklamy (miesięczny budżet kampanii) z wynagrodzeniem dla nas za wykonywanie czynności związanych z opracowaniem kampanii oraz jej ciągłym prowadzeniem.

POZYCJONOWANIE STRON

Pozycjonowanie stron to nasza specjalność - od 2008 roku dostarczamy naszym klientom szczytową efektywność oraz nieprzeciętne warunki współpracy, które są deklaracją efektów, oraz również bezpieczeństwa. 

SEO-NEW

Uzyskaj skuteczne pozycjonowanie (SEO) swojej strony! Zapoznaj się z naszym własnym pakietem systemów i narzędzi, który przełoży się na dostrzegalny rozwój pozycjonowanych fraz kluczowych - SEO-NEW!

Nie owijamy w bawełnę.

Robimy, jak trzeba.

Dlaczego pozycjonowanie stron z KOWAL?

Nasza agencja SEO gwarantuje konkurencyjne warunki współpracy - dowiedz się, jakie profity odnośnie pozycjonowania otrzymasz zlecając wykonywanie usługi właśnie nam!

Ochrona przed banem

Pracujemy, posługując się tylko przyjętymi przez Google metodami pozycjonowania. Za sprawą czego jesteśmy w stanie zadeklarować na umowie, że Twoja witryna nie zostanie zbanowana (zablokowana w wynikach wyszukiwarek).

Wysoka skuteczność

Znaczna większość zleconych nam zleceń, mimo iż w różnym okresie czasu, generuje znakomity rezultat: blisko 90% fraz kluczowych znajduje się w TOP10.

Gwarancja wyniku

Na uzyskanie wyniku we wskazanym terminie zapewniamy Ci gwarancję, a przypadku kiedy nie uda nam się osiągnąć celu - otrzymujesz możliwość zerwania umowy ze skutkiem natychmiastowym.

Rzetelna wycena

Wycena w naszej firmie jest konstruowana z wykorzystaniem danych z zebranych dzięki narzędziom Google, a ilość zapytań w wyszukiwarce jest głównym kryterium do wyceny. Zapłacisz jedynie za takie frazy kluczowe, które na pewno są wpisywane.

Strona internetowa nawet ZA DARMO!

Zlecając nam pozycjonowanie (SEO), uzyskasz upust na wykonanie profesjonalnej witryny internetowej w promocyjnej cenie. To da Ci możliwość na obniżenie kosztów wykonania strony nawet o połowę. W wypadku znacząco dużego zlecenia pozycjonowania skonstruujemy stronę w pełni za darmo.

Wersja responsywna strony oraz CMS

Realizujemy projekty stron i sklepów internetowych, które są zoptymalizowane pod poprawne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych – telefonach i tabletach. Dzięki temu nowa strona będzie poprawnie wyświetlana zarówno na dużych jak i mniejszych ekranach.
Dostęp do darmowego panelu zaplecza strony pozwoli Ci na własnoręczną, a przy tym szybkie i nieskomplikowane dodanie lub korektę treści i zdjęć na portalu.

Tworzona z myślą o pozycjonowaniu

Realizowane przez nas projekty stron, są konstruowane w taki sposób, aby ich pozycjonowanie, zwane także jako SEO było skuteczne do granic możliwości. Faza projektowania ma fundamentalne znaczenie w sprawie pozycjonowania, ponieważ nieprawidłowa konstrukcja strony jest w stanie znacząco komplikować lub uniemożliwić osiągnięcie wystarczająco wysokiej pozycji w Google.

Spersonalizowany wzór graficzny

Nasi klienci mają możliwość sugerowanie korekt oraz modyfikacji projektu strony, aż do uzyskania zadowalającego efektu. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że witryna będzie taka, jakiej oczekują.

Cena niższa nawet o POŁOWE!

Jeżeli zlecisz nam także pozycjonowanie, otrzymasz dodatkowo rabat na nową witrynę internetową. Możesz oszczędzić nawet 50% wartości, a w wypadku zlecenia dużych usług pozycjonowania realizujemy projekty portali za darmo.

pozycjonowanie-stron-krakow-04.jpg

Pozycjonowanie stron - 8 mocnych argumentów

8 argumentów oferty, których najprawdopodobniej nie znajdziesz u naszej konkurencji.

Rozliczanie tylko za efekt TOP10

Naszym klientom gwarantujemy sprawiedliwy system rozliczeń – płatność za efekty TOP10. Płacisz tylko za widoczne wyniki naszej pracy.

Gwarancja wyników na umowie

Na umowie gwarantujemy naszym klientom, że 60-70% słów kluczowych w przeciągu połowy roku znajdzie się w TOP10.

Dodatkowe metody promocji

Wdrożymy dodatkowe metody promocji, które przełożą się na zwiększenie Twoich wyników sprzedażowych.

Ochrona przed banem

Oferujemy całkowitą ochronę przed zbanowaniem strony. Korzystamy tylko z dozwolonych metod pozycjonowania.
pozycjonowanie-stron-krakow-08.jpg

Obecne pozycje TOP10 taniej

Jeśli Twoja strona już teraz znajduje się w TOP10 pod danymi frazami, frazy te utrzymamy taniej lub nawet ZA DARMO!

Płacisz tylko za efektywne frazy

Wyceniamy tylko frazy efektywne czyli takie, które faktycznie są wyszukiwane w Google.

Nizsze ceny

Oferujemy sprawiedliwe i często niższe ceny słów kluczowych niż profesjonalna konkurencja.

Gwarancja na ważne frazy kluczowe

Jeśli na danej frazie kluczowej zależy Ci najbardziej, możemy zagwarantować efekt TOP10 wybranej frazy.

Strzeż się abonamentów!

Pragnę udzielić przestrogi przed pewnymi praktykami: bezspornie większość propozycji pozycjonowania rozliczanych w systemie abonamentowym nie zapewnia gwarancji uzyskania żadnych rezultatów na wydajne frazy, pomimo comiesięcznych kosztów. Przeważnie pełna akcja pozycjonowania kończy się klęską. U klientów wówczas pojawia się rozczarowanie oraz złość. Obejrzyj wideo na Youtube.pl, na którym ukazuję różnicę między systemem abonamentowym a rozliczaniem za efekty. Zapoznaj się z faktami zaprezentowanymi w filmie i wysuń adekwatne wnioski.

Po co strona internetowa, którą ciężko znaleźć w Google?

Interesuje Cię projekt strony internetowej, ale także jej skuteczne pozycjonowanie w Google? Nasza firma od 12 lat projektuje i pozycjonuje strony internetowe – skutecznie, kompleksowo i tanio. Źle zaprojektowane strony mogą utrudniać lub nawet uniemożliwiać skuteczne pozycjonowanie, dlatego to ważne by od samego początku tworzenia strony myśleć o jej wysokiej pozycji w wyszukiwarce.
Profesjonalnie zaprojektowane strony internetowe możemy zaoferować w niższej cenie, lub nawet za darmo, jeśli dodatkowo zlecisz pozycjonowanie strony.
Nie chcemy, żebyś za usługę pozycjonowania płacił nam z góry, nie będąc pewnym efektów. Z nami rozliczasz się tylko za te frazy, które osiągnęły TOP10, czyli znalazły się na 1. stronie wyników wyszukiwania w Google.
Poświęć ok. 90 sekund na wypełnienie formularza dostępnego poniżej. Pozwoli Ci on otrzymać wycenę na pozycjonowanie oraz poznać wysokość rabatu na nową stronę internetową już w ciągu 24h.

Wypełnij formularz!

Co dostajesz w naszej ofercie?

Co oferujemy Ci w ramach pozycjonowania?

Rozliczamy się wyłącznie za TOP10
Rozrachunkowi ulegają jedynie wyniki TOP10. Opiera się to na tym, że regulujesz uściśloną sumę (np. 50 zł netto miesięcznie za frazę kluczową „okna Kraków”) dopiero w chwili kiedy te wyrażenia osiągną TOP10 (pierwsza strona wyszukiwarki Google). Na przykład: wyselekcjonowałeś 5 fraz po 50 zł (m.in. serwis drzwi Kraków, drzwi Kraków itp.) i w czwartym miesiącu pozycjonowania każda z fraz zdobywa TOP10 – płacisz wówczas 250 zł. Podczas gdy jeśli w 3 miesiącu pozycjonowania wynik TOP10 uzyskały jedynie 2 frazy z pięciu – zapłacisz na koniec tego miesiąca 100 zł. Absolutną odwrotnością jest pozycjonowanie w abonamencie, które jest utrapieniem w aktualnym czasie i cechuje się ciągłą opłatą comiesięczną bez deklaracji tego, że cokolwiek znajdzie się w TOP10. Co najgorsze, 99% propozycji abonamentowych charakteryzuje się zerowym wynikiem sprzedażowym. Ściślej cechy podanych dwóch metod rozliczanie się scharakteryzowałem tutaj: www.kowal24.pl/pozycjonowanie-w-abonamencie.

Jaki projekt strony internetowej zrealizujemy?

Wersja responsywna

Tworzone przez nas serwisy internetowe są zoptymalizowane pod kątem użytkowników korzystających z urządzeń przenośnych, co oznacza, iż wyświetlają się poprawnie na smartfonach i tabletach.

Jak wygląda rozliczenie za pozycjonowanie?

Nasi klienci rozliczają się z nami za efekt naszej pracy, czyli dopiero wtedy, gdy dana fraza znajdzie się w TOP10, a więc na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Jeśli wybrałeś np. 4 frazy w cenie 50 zł za frazę, to gdy 2 z nich w danym miesiącu osiągną TOP10 - płacisz 100 zł, gdy 3 – 150 zł itd. Uważamy to za najbardziej sprawiedliwą formę rozliczeń.

Stoi za nami doświadczenie

Robimy co trzeba, abyś naprawdę zyskał.

Dlaczego pozycjonowanie z firmą KOWAL?

Naszymi największymi atutami względem ofert konkurencji są: ceny pozycjonowania, duża efektywność oferowanych usług oraz gwarancja uzyskania zamierzonych efektów, którą nasi Klienci otrzymują na umowie. Działamy z naszymi Klientami na zasadzie współpracy - zyskujemy tylko i wyłącznie w przypadku kiedy zyskuje również Klient. Nasze usługi są nietypowe jeśli chodzi o uwarunkowania współpracy i efektywność pozycjonowania. Jeżeli kiedykolwiek korzystałeś/korzystałaś z usług pozycjonowania, to będziesz w stanie zobaczyć korzyści płynące ze współpracy z nami w porównaniu z konkurencją!

01

Gwarancja wyniku

Nasi Klienci otrzymują na umowie gwarancję zdobycia zamierzonego efektu pozycjonowania strony, np. 70% fraz kluczowych w ciągu 6 miesięcy od rozpoczęcia prac znajdzie się w wynikach TOP10. W wypadku jednak gdyby się to nie udało, to Klient ma prawo bez jakichkolwiek konsekwencji zakończyć współpracę w trybie natychmiastowym.
02

Dobre ceny

Nasza wycena za frazy kluczowe (posiadające sporą liczbę zapytań w wyszukiwarce) potrafi być niższa nawet o około 40% niż w ofertach konkurencyjnych firm w branży.
03

Priorytet Google

Efekty pozycjonowania stron skupiają się głównie na wynikach w wyszukiwarce Google, jednakże wzrost pozycji można zaobserwować także w wyszukiwarkach Yahoo, Baidu czy Bing.
04

Rzetelna wycena

Nieefektywne frazy nasi Klienci otrzymują nieodpłatnie! Nie wyceniamy słów kluczowych, które posiadają niewielką liczbę zapytań (poniżej 10 wyszukań). Należy pamiętać jednak, że takie słowa nadal są źródłem możliwych Klientów!
05

Gwarancja na frazę

W przypadku, gdy dla naszego Klienta jakaś fraza jest szczególnie ważna, to możemy udzielić gwarancji na umowie, że ta fraza kluczowa zdobędzie wynik znajdujący się w TOP10!
06

Brak bana

Jedną z najważniejszych kwestii dla nas jest bezpieczeństwo. Dlatego też nasi Klienci otrzymują u nas gwarancję, że strona, która objęta jest usługą pozycjonowania, nie zostanie zbanowana. Ze względu na bezpieczeństwo oraz ochronę interesów naszych Klientów korzystamy tylko i wyłącznie z dozwolonych metod i praktyk odnośnie pozycjonowania. Od 2008 r., czyli od rozpoczęcia działalności, żadna ze stron, która była przez nas pozycjonowana nie została zbanowana.
07

Szczera porada

Nie unikamy bezpośredniego przedstawienia sprawy. Jeżeli napotkamy problem niemożliwy przez nas do przeskoczenia, to Cię o tym poinformujemy oraz razem uzgodnimy alternatywne rozwiązanie.
08

Darmowe frazy

Część efektywnych fraz wyceniamy na bezpłatne. W ofertach usługi u naszych konkurentów wszystkie słowa kluczowe są wyceniane, a ich ceny rozpoczynają się od 50 zł w górę.
09

10 lat doświadczenia

Od rozpoczęcia działalności poznaliśmy najrozmaitsze metody oraz techniki pozycjonowania. Dzięki naszemu ponad 10-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wybierać tylko te techniki, które faktycznie przynoszą efekt!
10

Stabilizacja

Nasze działania związane z pozycjonowaniem stron internetowych zapewniają przede wszystkim gwarancję stabilności. Nagłe wahania pozycji witryny w wyszukiwarce Google często są spowodowane przez stosowanie niedozwalanych praktyk pozycjonowania, tak zwane Black-SEO - którego nie praktykujemy.
11

Wybitne wyniki

Aż 90% stron naszych Klientów udało nam się wypozycjonować pod wszystkimi wybranymi frazami kluczowymi do pozycji znajdujące się w TOP10!
12

Portfolio dowodem

Obszerne portfolio jest potwierdzeniem naszej skuteczności. Każde nasze efekty są również potwierdzone przez raporty, które są wysyłane do każdego Klienta pod koniec miesiąca.
13

Duże kampanie

Duże kampanie pozycjonowania stron nie są dla nas problemem. Chociażby przy poleceniu nam pozycjonowania kilkuset fraz kluczowych nasza efektywność jest bardzo duża.
14

Jesteśmy otwarci

Jesteśmy w stanie dopasować się do wymogów Klienta oraz zgodzić się na różne kompromisy od wyżej wymienionych aspektów w granicy rozsądku, sprawiedliwości oraz naszego bezpieczeństwa inwestycji.
15

RABAT na www

Jeżeli Klient zleci nam usługę pozycjonowania strony, otrzymuje również rabata na wykonanie zupełnie nowej witryny.

2 warunki będące gwarancją powodzenia tej inwestycji

Co wpływa na zwiększenie Twoich profitów dzięki rozpoczęciu usługi pozycjonowania? Dwa banalne warunki, które niemniej jednak jeśli nie są uszczegółowione na umowie, są w stanie być również przyczyną kłopotów, a czasami nawet kompletnego niepowodzenia inwestycji.

dobrze dobrane słowa kluczowe do pozycjonowania

Najczęściej spotykanym powodem braku efektów pozycjonowania są nieodpowiednio dobrane frazy kluczowe. Mimo uzyskania znakomitej pozycji w wyszukiwarce pod takimi frazami, odpowiedź ze strony Klientów jest bardzo mała. W czym leży problem? Powód takiego zjawiska jest banalny. Wybrane do pozycjonowania słowa kluczowe mają niewielką ilość zapytań w wyszukiwarce. Pomimo wysokiej pozycji strony mało kto wtedy na nią jest w stanie trafić. Winny takiego stanu rzeczy może być zarówno usługodawca, który wykorzystał niewiedzę Klienta, ale również sam Klient, który wybrał frazy kluczowe po omacku oraz zgodził się na podpisanie umowy „w ciemno”. W celu zweryfikowania efektywności słów kluczowych oraz pozyskania tym samym informacji o liczbie ich zapytań w Google korzystamy ze specjalnego narzędzia Google. Na podstawie zebranych danych jesteśmy w stanie wycenić tylko frazy efektywne – biorąc pod uwagę liczbę ich zapytań czy też konkurencyjność. Konkurencja często nie wykazuje się sumiennością i podejmuje się pozycjonowania z użyciem słów kluczowych, które wcale nie są efektywne. W takim wypadku często Klient otrzymuje od nich ofertę abonamentową, która tym samym zmusza go do płatności od pierwszego miesiąca pozycjonowania, a efekty pozycjonowania przez cały okres współpracy nie są widoczne.
W celu dokładniejszego przedstawienia problemu podam przykład. Słowo kluczowe „okna Kraków” jest częściej wyszukiwane przez użytkowników niż fraza „tanie okna PCV Kraków” czy też fraza, która będzie posiadała już naprawdę bardzo małą liczbę zapytań, dla przykładu: „tanie i solidne okna PCV Kraków”. Istotną rolę odgrywa również region, na którego terenie strona ma być pozycjonowana. Może to być cały kraj (Polska lub inny), określone miasto lub też województwo. Podsumowując, innym słowem jest fraza „okna Kraków”, innym „okna PCV Kraków” i w przypadku zarówno tego pierwszego jak i drugiego należy wykonać szereg niezależnych prac, dzięki którym strona Klienta osiągnie wysoką pozycję w wynikach wyszukiwarki Google.

osiągnięcie i utrzymanie wysokich pozycji w Google

Aby skutki pozycjonowania były dostrzegalne a odzew od nowych Klientów wyczuwalny, strona podlegająca procesowi pozycjonowania musi na ustalonych wcześniej frazach kluczowych zajmować wysokie pozycje (być w TOP10). Jeśli wybrano skuteczne słowa kluczowe oraz strona nie znajduje się pod nimi w TOP10, to w takim razie na zadowalające efekty można czekać w nieskończoność. Ta kwestia przez Klientów często jest lekceważona - myślą, że jeśli frazy kluczowe zostały odpowiednio dobrane, to napływ świeżych Klientów jest gwarantowany.
Efekt ten jest potęgowany poprzez różnicę w ilości kliknięć pomiędzy miejscami 1-4, a 5-10. Ilość odwiedzenia strony jest uwarunkowana pozycją, na jakiej się ona znajduje. Pozycja 3 a pozycja 8 to istotna różnica w ilości wyświetleń strony.
Klienci korzystający z usługi pozycjonowania są w stanie doświadczyć również niestabilnych wyników sprzedaży, czego powodem z kolei jest stosowanie zabronionych metod pozycjonowania (tak zwane Black-SEO). W takim przypadku witryna jest w stanie jednego dnia znajdować się na pozycji 5, a drugiego już upaść na pozycję 15.
Jeżeli wszystko podsumujemy, to aby usługa pozycjonowania przynosiła zadowalające wyniki, to witryna internetowa musi pod wybranymi, skutecznymi słowami kluczowymi zajmować wysoką pozycję. Istnieją pewne wyjątki od tej reguły w postaci najpopularniejszych fraz. W takim wypadku część internautów sprawdzi również pozycje znajdujące się na drugiej stronie wyszukiwarki Google. Jest to jednak zjawisko dotyczące tylko  wyłącznie najczęściej wpisywanych fraz kluczowych.

Etapy realizacji pozycjonowania

Realizacja pozycjonowania Twojej strony w 6 punktach!

1. Wycena na e-mail

Po wypełnieniu przez Klienta formularza na naszej witrynie internetowej wysyłamy wycenę przystosowaną do zapotrzebowania oraz możliwości Klienta.

2. Wybór słów kluczowych

Po otrzymaniu wyceny Klient się z nią zapoznaje oraz wybiera interesujące go frazy kluczowe, a później wysyła je na nasz e-mail: biuro@kowal24.pl

3. Rabat na nową stronę www

Klienci zlecając nam pozycjonowanie strony internetowej otrzymują również upust na projekt zupełnie nowej witryny. Zainteresowanym Klientom wyślemy szczegółowe informacje.

4. Wysyłamy umowę

Wysyłamy umowę na usługę pozycjonowania, a jeżeli klient jest zainteresowany, również na projekt witryny internetowej. Przy zleceniu stworzenia strony internetowej Klient wpłaca 1 ratę.

5. Dostępy do strony

Odsyłając podpisaną już umowę Klient zobowiązany jest również nam podać dane dostępowe do jego witryny, byśmy byli w stanie rozpocząć jej optymalizację pod kątem pozycjonowania. Wszystkie dokonywane zmiany na stronie Klienta zawsze z nim wcześniej uzgadniamy.

6. Raport i faktura VAT

Wraz z końcem każdego miesiąca współpracy przesyłamy bogate w szczegóły raporty dotyczące pozycji strony w wyszukiwarce Google wraz z fakturą VAT.

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Poproś o wycenę

CENNIK POZYCJONOWANIA

Obok przedstawiony został przykładowy cennik pozycjonowania, forma rozliczania oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez Klientów dotyczące ceny oraz rozliczenia za czynności związane z pozycjonowaniem.

Przykładowe ceny pozycjonowania

Przy każdych frazach kluczowych podano dwie kwoty. Pierwsza cena dotyczy pozycji w TOP10 (pozycje 5-10 w Google) w konkretnym miesiącu. Cena podana obok dotyczy zajęcia pozycji TOP4 (pozycje 1-4 w Google) w konkretnym miesiącu przez stronę podlegającą usłudze pozycjonowania:

okna Kraków - 119 zł/139 zł
okna drewniane Kraków - 49 zł/59 zł
okna aluminiowe Kraków - 49 zł/59 zł - pozycja 7, dlatego proponujemy rozliczenie 29 zł wyłącznie za pozycje 1-4 (ZNIŻKA)
okna pcv Kraków - 59 zł/79 zł
drzwi Kraków - 79 zł/99 zł
drzwi zewnętrzne Kraków - 59 zł/79 zł
drzwi antywłamaniowe Kraków - 59 zł/79 zł
drzwi wewnętrzne Kraków - 59 zł/79 zł
drzwi drewniane Kraków - 49 zł/59 zł
Jak wyceniacie słowa kluczowe?

Kryterium, które jest przez nas głównie brane przy wycenie słów kluczowych to liczba ich zapytań w skali miesiąca. Im częściej dane słowo kluczowe jest wpisywane w Google, tym jego wycena jest większa.

Powinieneś to wiedzieć zanim zlecisz pozycjonowanie...

Co powinien wiedzieć Klient odnośnie własnej strony internetowej, zanim zleci nam zadanie pozycjonowania?
Model strony ma fundamentalne znaczenie dla efektywności pozycjonowania - jaki jest Twój model?
W celu uzyskania jak najlepszego wyniku pozycjonowania w wyszukiwarce Google warto mieć pojęcie o tym, że ogromny wpływ na pozycję ma budowa strony internetowej. Witryny opracowane w kreatorach, wykorzystujące technologię Flash czy też utworzone z wykorzystaniem bezpłatnych usług hostingowych są o wiele trudniejsze w pozycjonowaniu. Miejscami nawet bywa tak, że poprawa pozycji takiej strony jest praktycznie niemożliwa. Zachęcamy do lektury odnośnie tego, jakie strony i z jakiego powodu nie nadają się do pozycjonowania: Projektowanie stron. W wypadku jeżeliby Państwo chcieli sprawdzić, czy obecna strona nadaje się do pozycjonowania, możemy przeanalizować jej budowę pod tym kątem. W tego rodzaju wypadku zachęcamy, by wpisać adres strony w formularzu, który znajduje się poniżej.

Wersja mobilna witryny internetowej niezbędna do skutecznego pozycjonowania
Według wielu źródeł we współczesnych czasach prawie że jedna druga internautów posługiwać się internetem na urządzeniach mobilnych. Niezwykle istotne jest więc aby model strony był dopasowany do tych urządzeń. Przeważnie może się wydawać, że wszystko jest dobrze, ponieważ strona jest wyświetlana „w miarę dobrze” na komórkach, jednak niezwykle istotna jest w tym wypadku ocena Google. W wypadku, gdy strona nie otrzyma pozytywnej oceny, to w takim przypadku efekty pozycjonowania będą znacznie niższe. Prawidłowość wyświetlania strony na urządzeniach przenośnych można sprawdzić korzystając z tego narzędzia: Test zgodności z urządzeniami mobilnymi - Google.
 
Pozycjonowanie + projekt strony, czyli w pakiecie się opłaca
Klienci przy zleceniu nam pozycjonowania strony internetowej otrzymują duży rabat na stworzenie nowej witryny, a bywa też, że możemy wykonać taki projekt za darmo! O witrynie internetowej, jaką jesteśmy w stanie dla Państwa wykonać, przeczytać można w następującym artykule: Strony internetowe.

Aż 1 000 zł rocznie oszczędzania na pozycjonowaniu
Niższe ceny od konkurencji za poszczególne frazy kluczowe oraz fakt, że oferujemy dużo skutecznych fraz nieodpłatnie sprawia, że nasi Klienci są w stanie oszczędzić nawet do 1 000 zł rocznie na usłudze pozycjonowania ich strony w wyszukiwarce Google.
0
Stron internetowych
0
Pozycjonowanych stron
0
Lat doświadczenia
0
Wypitych kaw

NASZ ZESPÓŁ

POZNAJ NAS

Przemysław Kowalczyk
Przemysław KowalczykWłaściciel firmy, pozycjoner
Pozycjonowanie stron internetowych, koordynacja nad tworzeniem stron www.
Kamil Młynarczyk
Kamil MłynarczykWebmaster
Projektowanie i zarządzanie stronami www.
Katarzyna Szachnowska
Katarzyna SzachnowskaObsługa klienta
Wyceny, tworzenie raportów pozycji pozycjonowanych stron, fakturowanie.

Nasz adres

Sienkiewicza 29/4
74-505 Mieszkowice

Zadzwoń do nas

+48 731 331 881
+48 531 981 099

Wyślij wiadomość

biuro@kowal24.pl
sekretariat@kowal24.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 08:00 - 16:00.
Sob - Nd: zamknięte.
Google
Joomla
Wordpress
Virtuemart
PrestaShop
Hikashop