Agencja SEO - Szczecin

Dlaczego My?

Strony internetowe oraz pozycjonowanie od 2008r

Projektowanie stron internetowych i pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google oferujemy Państwu już od 2008 roku. Nabyte doświadczenie, a także rozwiązania technologiczne, do których dotarliśmy pozwalają zaoferować Państwu usługę projektowania oraz pozycjonowanie stron internetowych na profesjonalnym poziomie, uwzględniając przy tym ceny przystępne dla każdej firmy.
computer.jpg

Pozycjonowanie stron internetowych

Dlaczego z firmą KOWAL pozycjonowanie zawsze jest bezpieczne, tanie i skuteczne?

Od momentu, kiedy odkryliśmy sekrety pozycjonowania oraz zaczęliśmy osiągać zadowalające efekty dla naszych Klientów, pochłonęło nas ono bez reszty. To właśnie pozycjonowanie strony wpływa na to, iż zarabiasz praktycznie i w zupełnie nieporównywalny do innych form reklam internetowych sposób. Iloraz inwestycji do zwrotu jest tutaj doprawdy doskonały. I nie piszemy tego, ponieważ chcemy sprzedać własną usługę, ale bazując na wieloletnim doświadczeniu i testowaniu różnych metod e-reklamy. Ponadto jeśli miałeś lub masz do czynienia z efektywnym pozycjonowaniem chociaż w pewnym zakresie, dobrze wiesz jaka jest jego efektywność. Pozostaje kwestia odnalezienia kogoś, kto potrafi to robić. My potrafimy.

Czytaj więcej: Pozycjonowanie stron.

pozycjonowanie-stron-internetowych-poznan-gorzow-szczecin-3.jpg

Projektowanie stron internetowych

Strony internetowe z wersją mobilną oraz darmowym CMS do łatwego zarządzania treścią.

Projektowanie stron internetowych początkowym założeniem miało być głównym profilem naszej działalności. Po dwóch latach priorytety się jednak zmieniły, na korzyść pozycjonowania. Nie oznacza to jednak, że nie rozwijaliśmy się w tym kierunku, ba - projektujemy strony i wzbogacamy je o rozwiązania, które jeszcze pozytywniej odbierane są przez wyszukiwarkę Google, co skutkuje jeszcze wyższymi pozycjami w Google. Posiadamy więc wystarczające umiejętności, aby strony internetowe naszych klientów projektowane były z duchem czasu (w wersji mobilnej oraz możliwością samodzielnej obsługi), ale przede wszystkim - były maksymalnie efektywne pod pozycjonowanie. 

Czytaj więcej: Projektowanie stron internetowych.

projektowanie-stron-internetowych-gorzow-zielona-gora.jpg

Czy jest Ci to potrzebne?

Sam odpowiedz sobie na pytanie: po co właściwie Ci strona internetowa, skoro nie jest dostępna tam, gdzie najwięcej potencjalnych Klientów jej szuka? Czy istnieje bardziej bezpośrednia forma dotarcia do wielu nowych Klientów poszukujących Cię w Internecie?
unnamed.png

Dlaczego nasz model współpracy jest skuteczny?

Nasz model współpracy i Twoich praktycznych zysków oparty jest na pozycjonowaniu, ponieważ nie ma lepszej formy dotarcia do potencjalnych Klientów poszukujących Cię w Internecie, jak bezpośrednio w wyszukiwarki Google. Najważniejsze w naszej relacji i rozliczeniu za pozycjonowanie jest to, że płacisz nam wyłącznie za efekt TOP10 tych fraz, które na pewno wpisują Twoi potencjalni Klienci - sprawdzamy to narzędziami Google. Nie ma więc logicznej i praktycznej możliwości, aby fraza, która znajduje się w TOP10 i jest wpisywana przez Twoich Klientów nie przynosiła Ci zwrotu w postaci nowych Klientów. Dodatkowo na umowie dostajesz gwarancję, że pozycjonowane słowa osiągną TOP10 oraz zabezpieczenie przed banem.
Co więcej, zrobimy coś jeszcze unikalnego, co przełoży się na większą sprzedaż i pewną sprzedaż - wdrożymy wiele innych metod promocji, które pozwolą Ci generować klientów także z innych źródeł i... zrobimy to nieodpłatnie, ponieważ nie kosztuje nas to wiele pracy.
what-is-responsive-web-design-700x466.png
Pozycjonowanie stron - Szczecin
Pozycjonowanie stron z gwarancją TOP10 oraz w rozliczeniu wyłącznie za efekt TOP10!
Przy zleceniu pozycjonowania: strona internetowa taniej lub nawet za darmo!