Częste pytania

Częste pytania - pozycjonowanie stron - Szczecin

 

Jak wygląda rozliczenie za pozycjonowanie?

Pozycjonowanie za efekt to najbardziej sprawiedliwa forma współpracy dla obu stron. Rozliczenie polega na tym, że płacisz ustaloną kwotę (np. 50zł netto miesięcznie za słowo kluczowe „bramy Poznań”) dopiero w momencie kiedy to fraza osiągnie TOP10 (pierwsza strona wyszukiwarki Google). Przykład: wybrałeś 5 fraz po 50zł (m.in. bramy poznań, serwis bram poznań, itp.) i w czwartym miesięcu pozycjonowania wszystkie słowa osiągają TOP10 – płacisz wtedy 250zł. Natomiast jeżeli w 3 miesiącu pozycjonowania TOP10 osiągnęły tylko 2 frazy z pięciu – zapłacisz za ten miesiąc 100zł.

Jak długo trzeba czekać na efekty?

Optymalny czas na osiągnięcie TOP10 to okres oczekiwania 3-5 miesięcy od momentu rozpoczęcia pozycjonowania. Inaczej jednak ma się sprawa jeżeli strona osiąga już TOP10 lub nawet znajduje się na drugiej stronie w Google, wtedy okres wypozycjonowania jej do TOP10 zajmie odpowiednio mniej czasu.

Co zrobić, aby podjąć z Wami współpracę?

Najlepiej, najprościej i najszybciej otrzymasz wycenę, jeśli wypełnisz formularz na dole niniejszego artykułu lub w zakładce „Kontakt” - otrzymasz wtedy precyzyjną wycenę. Następnie wybierzesz słowa kluczowe, odpowiemy na ewentualne pytania i będziemy mogli przesłać umowę.

Czy oferujecie pozycjonowanie na inne kraje?

Tak. Metody pozycjonowania są uniwersalne, w takich przypadkach dochodzi jedynie praca z językiem na wielu płaszczyznach, nie tylko samej optymalizacji treści, dlatego cena pozycjonowania na zagraniczne kraje jest wyższa.

Czy należy obawiać się zmian algorytmów Google?

Google dość często informuje o zmianach algorytmów wyszukiwarki. Nie należy się jednak tego obawiać, ponieważ główny rdzeń i schemat działania wyszukiwarki musi zostać zachowany, zmiany więc zwykle są jedynie kosmetyczne, usprawniające. Często argumentu tego używa nieudolna konkurencja, która zasłania się zmianami algorytmów, że to za ich sprawą nagle strona spadła lub nie mogą osiągnąć TOP10. Ewentualnie Ci, którzy liczą na dodatkowy zarobek. Twoja strona, jeżeli jest prawidłowo pozycjonowana, nie spadnie z dnia na dzień w wyniku zmian algorytmu.

Czy mogę sam podwyższyć pozycje w Google?

Tak, istnieje wiele sposobów na to w jaki sposób możesz wpłynąć na wyższe pozycje w Google swojej strony i wzmocnić efekt pozycjonowania. Podpowiemy Ci o tych prostych metodach na etapie praktycznej współpracy.

Nie mam czasu na tworzenie strony pod SEO.

Wszyscy nasi klienci nie mają czasu, wszyscy znamy ten problem. Rozwiązaniem jest fakt, że tak naprawdę na każdym etapie staramy się ograniczym Twój wkład do minimum. Przy etapie projektowania strony podeślemy Ci wzory stron, dzięki czemu będziesz mógł łatwiej nakreślić jaki efekt Cię satysfakcjonuje, ale możesz także po prostu zaufać nam i wtedy stworzymy intuicyjnie projekt z myślą o Twojej branży. Zaś co do tekstów, posiadamy usługę copwritingu i jeśłi zlecisz nam pozycjonowanie - napiszemy profesjonalne teksty dużo taniej, niż w standardowej ofercie Copywritingu. Czasami będziemy musieli zapytać Cię o Twoją ofertę i kilka szczegółów telefonicznie, a czasami po prostu poradzimy sobie sami.

Dlaczego właśnie ja mam być w TOP10?

Wbrew pozorom wiele firm posiada w ofercie pozycjonowanie, ale niekoniecznie potrafi to robić. Bardzo dobrze obrazuje to wysyp "ofert abonamentowych", które powodują płatność Zlecającego od pierwszego miesiąca, ale bez gwarancji osiągania efektów i w praktyce często właśnie nie ma efektów.

Czy nie otrzymam bana?

Oferujemy pozycjonowanie skuteczne, ale i bezpieczny. Naszym wyznacznikiem tego czego nie wolno robić, są przede wszystkim wytyczne Google, dostępne dla każdego Internauty. Na przestrzeni wielu lat pozycjonowania nie odnotowaliśmy ani jednego przypadku nałożenia filtra na jakiekolwiek pozycjonowane słowo kluczowe.

 

Szukaj

Klienci - Strony pozycjonowane dłużej niż 6 miesięcy

Dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

1 Maja 8-10A/2, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

Bank PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I

  • Sienkiewicza 29/4
  • 74-505 Mieszkowice
  • tel.: 531 981 099

 

 

Biuro II

  • 11 listopada 8
  • 74-505 Mieszkowice
  • tel.: 666 612 798

 

 

Infolinia

731 331 881

Od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku.

Ważne są dla nas: Szczecin, Bydgoszcz, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski