Strony WWW

Strony internetowe

Strony internetowe - Szczecin, Gorzów, Zielona Góra


Strony internetowe w wersji mobilnej z darmowym CMS!

 

Strony internetowe, a później pozycjonowanie stron stało się naszą pasją i sposobem na życie od września 2008r. 

Mnóstwo firm a także osób fizycznych oferuje dziś strony internetowe. Naturalnie więc rodzi się pierwsze, ekonomiczne pytanie: zlecić to znajomemu czy firmie, a może w ogóle wykonać taką stronę samodzielnie i bezpłatnie, korzystając z kreatora czy gotowego szablonu? Często w takich wypadkach kusi pozorna ekonomia, ale czy to dobra droga, szczególnie kiedy myślisz także o naprawdę skutecznym pozycjonowaniu? 

 

Strony internetowe a pozycjonowanie

Jeżeli myślisz o pozycjonowaniu strony internetowej to powinieneś poznać 4 kluczowe informacje w zakresie stron internetowych w odniesieniu do naszej oferty pozycjonowania:

Po 1 - RABAT przy zleceniu pozycjonowania!

Przy zleceniu pozycjonowania, otrzymujesz rabat na stronę www! To nietypowy bonus, który często powoduje obniżkę ceny o około połowę, a czasem nawet o 100%.

Po 2 - Od początku z myślą o pozycjonowaniu

Od samego początku wykonamy projekt, który będzie dostosowany pod Google. Często zdarza się, że pozycjonowanie istniejącej już strony jest utrudnione, a czasem nawet niemożliwe ze względu na jej nieprawidłową konstrukcję.

Po 3 - Wersja mobilna i darmowy CMS

Tworzone przez nas sklepy i strony internetowe będą poprawnie wyświetlane na urządzeniach przenośnych, jak telefony komórkowe czy tablety. 

Darmowy CMS, umożliwia Ci samodzielną i banalną administrację stroną: dodawanie i usuwanie zdjęć czy tekstów.

Po 4 - Indywidualny projekt graficzny

Zapamiętaj, że nie uruchomimy strony internetowej, która w Twoje gusta! Na umowie dajemy Ci możliwość sugerowania poprawek bez limitu, do uzyskania pełnej satysfakcji!

 

Poniżej dowiesz się dlaczego powyższe 4 aspekty są bardzo ważne z punktu widzenia pozycjonowania strony i strony stworzonej dla użytkownika, powszechnie zwanej jako "usability" - użytecznej.

 

Jakie strony internetowe nie są polecane do pozycjonowania?

Jeżeli zainwestujesz w nieodpowiedni projekt możesz utrudnić, a w niektórych wypadkach uniemożliwić pozycjonowanie Twojej strony. Poniżej przykłady takich stron internetowych oraz krótka argumentacja:

 • Darmowe strony internetowe - takie strony internetowe często posiadają reklamy, które promują produkty i usługi, ale nie Twoje. Link wychodzący do zewnętrznych serwisów niepowiązanych tematycznie ma niekorzystny wpływ na pozycję Twojej strony w Google
 • Strony internetowe tworzone na kreatorze - ograniczony dostęp do modyfikacji kodu źródłowego i istotnych parametrów oraz ubogi kod źródłowy, powoduje, że nie można wykonać wielu istotnych operacji
 • Strony internetowe w technologii Flash - Google nie ma możliwości "sczytania" flashowych animacji, a co gorsza często także treści, co przecież pozwala Google ocenić zawartość treści i efektywność optymalizacji
 • Strony internetowe One Page - strony internetowe, które posiadają tylko jedną podstronę (stronę główną) a jej przeglądanie sprowadza się do scrollowania tej jednej strony. Google znacznie efektywniej ocenia strony internetowe, w których jest więcej podstron

 

Jeżeli posiadasz taką stronę, powinieneś rozpatrzyć inwestycję w nową stronę, tym bardziej, że możesz mieć to u nas za symboliczne pieniądze.

  

Co powinna zawierać profesjonalna strona internetowa?

Profesjonalny i kompletny projekt strony lub sklepu internetowego winien być zaopatrzony w większość z poniższych elementów oraz funkcji, aby zarabiał, a przynajmniej ułatwiał Twoim klientom dobre poznanie oferty i poruszanie się po stronie. Jak się okazuje w praktyce biorą udział w kluczowych procesach sprzedażowych:

 • Galeria zdjęć i filmów z możliwością podziału na kategorie i podkategorie. Możliwość zablokowania danej kategorii dla pewnej grupy klientów (np. tylko zarejestrowanych/zalogowanych) lub zablokowanie danej kategorii określonym hasłem. Możliwość hurtowego dodawania zdjęć, o którym powiesz nielicznym. Możliwość dodawania opisów do zdjęć. Możliwość oceniania i komentowania zdjęć. Opcja wyświetlania zdjęć w pokazie slajdów. Banalna obsługa galerii dla Ciebie i dla klienta.
 • Formularz kontaktowy lub zamówieniowy. Praktyczna opcja umożliwiająca wysłanie przez Twojego klienta zapytania lub zamówienia bezpośrednio ze strony, które trafia na Twój e-mail. W ten sposób udowadniamy naszym klientom, że ich strony docierają do wielu potencjalnych klientów i po prostu sprzedają.
 • Rejestracja i Logowanie. Odpowiednie wykorzystanie tych funkcji daje ogromne możliwości promocyjne i zarobkowe, ale najlepsze rozwiązania ujawnimy po podjęciu współpracy.
 • Funkcja "Szukaj". Umożliwia odszukanie na stronie tych artykułów/podstron/produktów, które zawierają słowo/a wpisane w charakterystycznym okienku, umieszczonym w dobrze widocznym miejscu na Twojej stronie.
 • Mapa, mapy dojazdu. Dzięki przejrzystej mapce dojazdu pokazanej z 3 perspektyw oraz opcji: przybliż/oddal Twój klient dokładnie pozna lokalizację Twojej firmy.
 • Licznik odwiedzin strony poszczególnych artykułów/podstron/produktów. Stanowi kolejne źródło potwierdzenia rentowności Twojej strony. Licznik może być oficjalnie widoczny na stronie lub tylko do Twojego wglądu.
 • Ankieta/ankiety dają możliwość pozyskania od potencjalnych klientów ważnych informacji dla Ciebie, Twojej firmy i strony.
 • Newsletter
 • Konta e-mail powiązane ze stroną oraz ustawienie automatycznej odpowiedzi, o tym iż otrzymałeś zapytanie i skontaktujesz się niebawem. Zapytania wysyłane na nowy e-mail można także przekierować na Twój stary e-mail, którym posługujesz się na co dzień.
 • Google Analitycs, czyli statystyki podglądowe konwersji na Twojej stronie, podający m.in. czas spędzony na witrynie, ilość wejść, etc.
 • Pop-up coraz częściej stosowany jest na stronach w Internecie, niestety może zaniżać notę strony w Google, dlatego odradzamy klientom chcącym uzyskać wysokie pozycje w Google przez pozycjonowanie.
 • Informacja Cookies - informacja o ciasteczkach.
 • Antyspam - zablokowanie wysyłania maili przez boty.
 • Konto firmowe na Facebooku.

 

Co jeszcze otrzymujesz w ramach zlecenia wykonania strony internetowej?


Strona internetowa zaprojektowana pod pozycjonowanie

Podstawą wyjścia do pozycjonowania jest optymalizacja strony i zaprojektowanie jej w taki sposób, aby to co w kodzie źródłowym (niewidocznym silniku strony), jak i na jej "wierzchu" było zgodne z wytycznymi Google. Jeśli Twój projekt nie będzie posiadał wielu, szczególnie wymaganych elementów, obniżasz jego wartość w oczach Google. Projekt strony może więc ułatwić jej pozycjonowanie lub wręcz je uniemożliwić. 

 

Unikalne technologie wspierające pozycjonowanie w projekcie Twojej strony

Projektowane przez nas strony internetowe wzbogacone są dodatkowo o technologie, które mają znaczący wpływ na finalne pozycje w wyszukiwarce. Zapewne myślisz tutaj o ryzykownych czy zakazanych formach automatycznego pozycjonowania, ale nic z tych rzeczy! Rozwiązania z których korzystamy są w 100% bezpieczne, ponieważ zostały sprawdzone już na kilkuset projektach, zaś Twoja strona nigdy nie otrzyma bana/kary od Google - dostaniesz na to pisemną gwarancję. 

 

Darmowy CMS do zarządzania stroną

Darmowy CMS, umożliwia Ci samodzielną i banalną administrację stronę: dodawanie i usuwanie zdjęć czy tekstów. Zwykle jednak wyręczamy w tym naszych klientów. CMS może kosztować Cię u konkurencji nawet kilkaset złotych, ale skoro istnieją na rynku darmowe i profesjonalne CMS-y, z których korzystają najlepsi - po co przepłacać?

 

Wersja mobilna strony internetowej

Wersja mobilna strony internetowej - tworzone przez nas strony zawsze wyświetlają się poprawnie na urządzeniach przenośnych. Wersję mobilną wykonamy nieodpłatnie.

 

Szybki czas realizacji projektu strony internetowej oraz poprawki bez limitu

Czas realizacji projektu (aktywacja gotowego projektu w Internecie) zazwyczaj wynosi: do 14 dni, projekt graficzny dostarczymy do 4-5 dni, po czym wprowadzamy ewentualne poprawki. Umowa zawiera zapis, iż bez limitu możesz sugerować nam poprawki do projektu strony!

 

Unikalność i efektowność graficzna projektu www

Wykorzystamy efektowne animacje m.in: ruchome obiekty, rozwijane menu, slajdy. Nie są to animacje oparte na technologii flash, które w żaden sposób nie przyczyniają się do zwiększenia sprzedaży, a jedynie utrudniają pozycjonowanie czy też powodują dłuższe otwieranie strony. Flash jest zatem zbędnym i dość sporym wydatkiem wobec alternatyw jakie daje nam nowoczesne programowanie i projektowanie stron.

 

Dożywotnia gwarancja techniczna na kod źródłowy strony i CMS

Nasze strony internetowe obejmujemy dożywotnią gwarancją sprawności technicznej, dzięki temu masz pewność, że Twój projekt już nigdy nie zniknie z Sieci a także nie padnie łupem hakerów czy innych ataków.

 

Opcje za dopłatą

Co jeszcze może zawierać Twoja strona (opcje za dopłatą):

 • system płatności – wdrożenie systemu płatności PayU lub Transferuj.pl, aby Twoi klienci mogli z pozycji strony internetowej dokonać płatności za usługę bądź zamówienie
 • zaawansowany formularz – na życzenie zaprogramujemy indywidualny formularz, w którym Twój klient może w kilku krokach dokonać dokładnego zamówienia konkretnego produktu czy usługi, wpisując informacje w poszczególne pola bądź zaznaczając sugerowane przez Ciebie opcje
 • katalog PDF – zaprojektowanie katalogu w formie PDF, przedstawiających w jednym dokumencie wszystkie Twoje produkty, które klient może zapisać na swoim komputerze bądź wydrukować 
 • film reklamowy – możemy zrealizować dla Ciebie film prezentujący Twoją ofertę bądź firmę, z efektami dźwiękowymi czy innymi zaawansowanymi animacjami.
 • dodatkowa wersja językowa – wdrożenie wersji obcojęzycznej dowolnego kraju UE
 • identyfikacja wizualna – stworzenie materiałów reklamowych od wizytówki, poprzez ulotki, po banery i reklamę na samochód
 • sesja zdjęciowa lub sesja filmowa Twojej firmy, co pomoże uwiarygodnić Cię w oczach klientów
 • copywriting, czyli napisanie tekstów reklamowych i ofertowych na Twoją stronę

 

Cena strony internetowej a pozycjonowanie

Cena strony internetowej zależna jest od stopnia zaawansowania projektu, a także wysokości zlecenia pozycjonowania. W przypadku kiedy klient zleca pozycjonowanie strony internetowej - otrzymuje adekwatny rabat na wykonanie strony internetowej.

W niektórzy przypadkach (większe zlecenia) możemy zaoferować projekt strony internetowej całkowicie za darmo!

Decyzja o zleceniu stworzenia firmowej strony winna iść w parze wespół z decyzją odnośnie jej najskuteczniejszej formy reklamy, dlatego warto dowiedz się więcej: Pozycjonowanie.

 

Sklepy i strony internetowe po zaawansowane serwisy internetowe

Tworzymy zarówno proste sklepy i strony internetowe, jak i zaawansowane serwisy internetowe. Przy projektowaniu stron internetowych stosujemy między innymi technologie: XHTML, HTML5, CSS, PHP, jQuery, rzadziej FLASH. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.


Projektowanie stron internetowych - Gorzów, Zielona Góra - strony internetowe w wersji mobilnej i z CMS