Sklepy internetowe - Szczecin | Tworzenie sklepów internetowych

Zacznij sprzedaż online we własnym sklepie internetowym!

Prowadzisz własny sklep internetowy? A może chciałbyś rozpocząć sprzedaż online? Z nami to możliwe! Od kilkunastu lat tworzymy i pozycjonujemy strony i sklepy internetowe – skutecznie, szybko i taniej. Warto pamiętać jak dużą popularnością w dzisiejszych czasach cieszą się zdalne formy zakupów – klienci zaopatrują się w nowe produkty, nie wychodząc z domu, dlatego to takie ważne, aby odpowiednio odpowiadać na potrzeby każdego z nich i zapewnić łatwy dostęp do Twojej oferty przez internet. Projekty sklepów wykonujemy od podstaw, myśląc o skutecznym pozycjonowaniu, biorąc pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby. Zapewnimy Twoim klientom szybkie, bezpieczne zakupy w sklepie internetowym zarówno na komputerze, jak i na małych ekranach urządzeń mobilnych.
Jeśli jesteś zainteresowany – wypełnij krótki formularz dostępny poniżej, a w ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci naszą ofertę.

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Poproś o wycenę

Dlaczego warto posiadać własny sklep internetowy?

Warto wiedzieć jakie realne korzyści odniesiesz z posiadania dobrze działającego sklepu internetowego.

Dotarcie do dużej liczby klientów

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakupy online. Warto być świadomym ogromnej popularności zdalnych form sprzedaży i odpowiednio zareagować na potrzeby konsumentów. Posiadając sklep internetowy umożliwiasz ogromnej rzeszy internautów robienie wygodnych i szybkich zakupów.

Atrakcyjne przedstawienie swojej oferty

W internecie kupują oczy. W sklepie internetowym swoje produkty możesz pokazać na zdjęciach z różnych ujęć, aby ułatwić klientom podjęcie decyzji zakupowej. Ważne jest także odpowiednie opisanie produktu, które zawierać będzie jego zalety. To wszystko zachęci klientów do zakupów właśnie w Twoim sklepie.

Wygoda zarządzania

Posiadając sklep internetowy masz nieograniczoną swobodę jeśli chodzi o zdjęcia, produkty, opisy. W każdej chwili możesz szybko i samodzielnie wzbogacić swoją ofertę o nowe pozycje, a także edytować już istniejące. Dzięki temu klienci zawsze są na bieżąco z tym, co masz do zaoferowania.

Czynne 24/7

Specyfiką sklepów internetowych jest to, że w przeciwieństwie do klasycznych sklepów, galerii są czynne przez cały czas, umożliwiając wygodne, całodobowe zakupy.
clipboard01.jpg

Dlaczego warto zlecić nam projektowanie sklepów internetowych?

Wyjątkowe opisy
To jeden z najważniejszych elementów, o jakie trzeba zadbać tworząc sklep internetowy. Właściwie opisane produkty są bardziej atrakcyjne, a skuteczne podkreślenie ich zalet z pewnością przekona wiele osób do zakupu. Świadczymy profesjonalną usługę copywriringu, więc masz pewność, że teksty do twojego sklepu zostaną przygotowane fachowo i umiejętnie.
Niższa cena
Możemy zaoferować sprawiedliwe i często niższe ceny, niż ceny proponowane przez konkurencję.

Opcje za dopłatą

Chcemy zapewnić Ci dostęp do wygodnego w użyciu, który będzie spełniał wszytskie funkcje, na kótrych Ci zależy. Z tego względu możemy wdrozyć dodatkowe opcje dostępne na Twojej stronie.

System płatności

Możemy wdrożyć system płatności PayU lub Transferuj.pl, aby Twoi klienci mogli dokonać płatności bezpośrednio na stronie w szybki i wygodny sposób.

Zaawansowany formularz

Posiadanie indywidualnego formularza na stronie internetowej lub w sklepie pełni bardzo ważną funkcję – klient może wypełnić formularz dostarczając Ci wszystkich potrzebnych do zrealizowania zamówienia lub usługi informacji. Wiadomości z formularza pojawią się w Twojej skrzynce w łatwej do odczytania formie, co ułatwi Ci obsługę klientów.

Katalog PDF

Ciekawa opcja, która polega na skondensowaniu całej lub części twojej oferty w pliku PDF, który klient może pobrać bezpośrednio ze strony internetowej. W ten sposób zapewnisz swojej ofercie odpowiednią prezentację.

Film reklamowy

Możemy zrealizować film prezentujący Twoją ofertę lub firmę. Zadbamy o odpowiednie efekty dźwiękowe i profesjonalna obróbkę filmu.

Dodatkowa wersja językowa

Przygotujemy obcojęzyczną wersję sklepu, co ułatwi zakupy klientom posługującym się dowolnym językiem UE.

Odpowiednie materiały reklamowe

Zajmiemy się zaprojektowaniem i stworzeniem dodatkowym materiałów reklamowych takich jak wizytówki, ulotki, banery czy reklamy na samochód.

Sesja zdjęciowa

Realizacja sesji zdjęciowej i umieszczenie zdjęć przedstawiających Ciebie lub Twoich pracowników na stronie internetowej sklepu pomoże uwiarygodnić Cię w oczach potencjalnych klientów.

Copywriting

Nie martw się o teksty i odpowiednie opisy Twoich produktów – zostaw to nam, a umiejętnie podkreślimy zalety towarów w asortymencie sklepu internetowego

NASZ ZESPÓŁ

POZNAJ NAS

Przemysław Kowalczyk
Przemysław KowalczykWłaściciel firmy, pozycjoner
Pozycjonowanie stron internetowych, koordynacja nad tworzeniem stron www.
Kamil Młynarczyk
Kamil MłynarczykWebmaster
Projektowanie i zarządzanie stronami www.
Katarzyna Szachnowska
Katarzyna SzachnowskaObsługa klienta
Wyceny, tworzenie raportów pozycji pozycjonowanych stron, fakturowanie.