SEO-NEW

Seo-new

SEO - Zielona Góra, Gorzów

 

System SEO-NEW dla wersji Joomla 3.x już dostępny!

Oto propozycja SEO-NEW - innowacyjny zbiór systemów i narzędzi, który spowoduje zauważalny progres pozycjonowanych słów kluczowych. Płatność jednorazowa w skali roku, skuteczność gwarantowana i potwierdzona.

Warto przeczytać uważnie całość. Szczerze zachęcam, aby zyskać przy okazji dużo ciekawych informacji i wiedzy o pozycjonowaniu.

 

SEO-NEW najlepszy po 3 miesiącu pozycjonowania

Poprzez nasze działania pozycjonerskie uzyskujemy optymalne wyniki strony między 2 a 4 miesiącem od jej aktywacji. Od 5 miesiąca pozycjonowania zwykle utrzymujemy osiągnięte już pozycje i utrzymamy je przez kolejne lata współpracy, z możliwymi drobnymi wahaniami pozycji - czego nie da się nigdy totalnie wykluczyć. Wdrożyliśmy i realizujemy wszystkie najlepsze i najtańsze metody, i technologie w ramach umowy o pozycjonowanie.

SEO-NEW to innowacyjny zbiór systemów i narzędzi wdrażanych od maja 2013r, które przetestowaliśmy już na około 160 projektach klientów. SEO-NEW zawsze odnosił pozytywny skutek przy pozycjonowaniu naszych stron oraz idealnie uzupełnia się z innymi systemami, które projekt już posiada.

 

Które pozycje w Google najczęściej klikalne? Dlaczego warto być najwyżej?

Z badań Compete w 2008r wynikało, że na pierwszą pozycję przypada 42% kliknięć, na drugą już tylko 12% a na trzecią 9%. Każdy z linków wyświetlanych na drugiej stronie wyników otrzymywał już poniżej 1% kliknięć.

Aktualne dane pokazują jeszcze silniejszą dominację pierwszej pozycji, która konsumuje ponad połowę wszystkich kliknięć – aż 53%. Co więcej, na pierwszą piątkę linków przypada aż 87% wszystkich kliknięć (4-6 lat temu było to 74%). Dokładnie badania te wyglądają tak:

  1. 53%
  2. 15%
  3. 9%
  4. 6%
  5. 4%

 

Czyli reklamy sponsorowane AdWords to dobry pomysł? Klikalność w linki sponsorowane, a w wyniki organiczne. 

Raport Compete zawiera jeszcze kilka ciekawych – a nawet zaskakujących informacji: organiczne wyniki (związane z naturalnym pozycjonowaniem jakie dla Państwa świadczymy) stanowią 85% wyświetlanych przez Google linków, co oznacza w skrócie, iż tylko 15% Internautów klika w linki sponsorowane - tak zachwalane reklamy AdWords. Zachwalane szczególnie przez tych, którzy nie potrafią pozycjonować organicznie, a chcą zarobić na sprzedaży usług firmy Google. Inwestor płaci firmie określoną kwotę, a ile z tego idzie na reklamę AdWords i w jaki sposób wdrożona jest koncepcja pozycjonowania zazwyczaj nie wiadomo. 

 

Zalety pakietu SEO-NEW

Jakie korzyści płyną dzięki wdrożeniu SEO-NEW?

Po pierwsze, jest to podwyższenie pozycji wszystkich aktualnie pozycjonowanych słów kluczowych już w ciągu pierwszych 2-4 tygodni. Warunkuje to nawet dwukrotnie większą efektywność pozycjonowania, czyli większy odzew klientów ze strony. 

Gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku, kiedy mniej niż 80% słów kluczowych aktualnie pozycjonowanych nie osiągnie pozycji wyższych w ciągu najbliższych 2-4 tygodniach, jak i po 2 i 5 miesiącach od inwestycji. Po dwóch miesiącach na życzenie prześlemy raport, który pokaże wyraźnie różnice w pozycjach. Od tego momentu pozycje te będą w przypadku przynajmniej ponad 80% słów zawsze wyższe niż przed momentem wdrożenia SEO-NEW.

Nie mieliśmy przypadku, w którym nie spełniliśmy tych warunków!

 

CENA SEO-NEW

Podane poniżej kwoty są opłatą jednorazową na pierwszy rok za wdrożenie systemu przez naszą firmę NetPro24 oraz opłatę licencji na cały przyszły rok (i kolejne lata, czyli rokrocznie) w zewnętrznej firmie w dolarach amerykańskich. Kwota podana poniżej w dolarach jest zależna zatem od kursu dolara, na tę chwilę jest to 4zł, i taką kwotę przyjmujemy. 

 

SEO-NEW I 

Zastosowanie: do 7 słów kluczowych

Wdrożenie: 345zł

Wdrożenie + licencja na pierwszy rok: 345zł + 189$

Kolejne lata za licencję: 189$

 

SEO-NEW II 

Zastosowanie: od 7 do 20 słów kluczowych

Wdrożenie: 545zł

Wdrożenie + licencja na pierwszy rok: 545zł + 259$

Kolejne lata za licencję: 259$

 

SEO-NEW III 

Zastosowanie: od 20 do 40 słów kluczowych

Wdrożenie: 745zł

Wdrożenie + licencja na pierwszy rok: 745zł + 499$

Kolejne lata za licencję: 499$

 

Warunek zwrotu pieniędzy !

Jeżeli SEO-NEW się nie sprawdzi - to znaczy, kiedy minimum 80% słów kluczowych nie osiągnie i utrzyma pozycji wyższych do 5 miesiąca od wdrożenia SEO-NEW - zwracamy pieniądze! W większości przypadków (ponad 78% stron) 100% słów kluczowych osiągnęło pozycje wyższe!

Czy można mieć większą pewność powodzenia?

 

Jak zamówić SEO-NEW?

  1. Napisz, który pakiet wybierasz.
  2. Podaj słowa kluczowe, wobec których mamy zastosować SEO-NEW.
  3. Dokonaj przelewu i prześlij potwierdzenie wpłaty, na podstawie której otrzymasz fakturę (bez Vat).
  4. Do 14 dni od wpłaty wdrożymy system.