Pozycjonowanie stron internetowych - Gorzów, Zielona Góra


Pozycjonowanie stron w Google - skutecznie, tanio, bezpiecznie jak nigdzie

 

Naszą główną specjalizacją jest pozycjonowanie stron internetowych, czyli to, co daje Ci wymierne korzyści finansowe, dzięki regularnemu pozyskiwaniu nowych klientów odnajdujących Twoją firmową stronę w wyszukiwarce Google, poprzez wpisywanie różnych haseł, tzw. słów kluczowych.

Skuteczne pozycjonowanie (dobrze dobrane, efektywne słowa kluczowe oraz zajmowanie wysokich pozycji w rankingu Google) to najbardziej ekonomiczna i skuteczna reklama w Internecie jaką znam. I nie piszę tego tylko dlatego, że pozycjonowanie stron mamy w ofercie. Niewielkim nakładem finansowym zauważalnie zwiększasz konwersję (ruch) na stronie internetowej poprzez odwiedziny potencjalnych klientów bezpośrednio z Google, a spośród których część kupuje Twoje produkty czy usługi. Internauta odwiedzający Twoją stronę to żywo zainteresowany kupnem klient, wszak podobny do tego, który odwiedza Twój sklep, z tą tylko różnicą, że jego obsługa jest zdecydowanie bardziej ekonomiczna.

Pod hasłem "skuteczne pozycjonowanie" kryje się coś więcej, coś, co pomija nieuczciwa lub po prostu nieudolna konkurencja, która "pozycjonowanie" ma wpisane w ofertę chyba tylko po to, aby docelowo najpierw sprzedać inne swoje usługi. I nie chcę tutaj używać negatywnej motywacji, jednakże odsetek firm, które naprawdę potrafią pozycjonować jest doprawdy niewiele. I jeśli już na taką trafiłeś, masz sporo szczęścia.

 

Co gwarantuje sprzedaż dzięki pozycjonowaniu?

Aby pozycjonowanie było skuteczne powinny być spełnione dwa następujące, wydawać by się mogło banalne kryteria. Jeśli jednak nie zostaną spełnione, nie dziw się, że nie zarabiasz na tym tak, jak przypuszczałeś. Oto one:

- dobrze dobrane słowa kluczowe do pozycjonowania

Słowo kluczowe np.: "pozycjonowanie stron Gorzów", jest znacznie częściej wpisywane w Google niż "pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google Gorzów" czy słowo, którego już prawdopodobnie nikt nie wpisze jak np "super skuteczna reklama strony w Internecie Gorzów", które niewiele ma czynienia z konkretną usługą, po której chciałbym, aby klient odnalazł moją stronę. Nie tylko ważne są dobrze dobrane słowa odnoszące się do oferty, ale także do regionu docelowego, który chcesz obsługiwać - może to być kraj (Polska lub inne), konkretne miasto czy województwo. Innym słowem jest słowo "pozycjonowanie Gorzów", a innym "pozycjonowanie Zielona Góra" - w przypadku każdego słowa trzeba wykonać szereg działań prowadzących do uzyskania wysokiej pozycji w Google.

- osiągnięcie i utrzymanie wysokich pozycji w Google

Różnica w częstotliwości kliknięć na link kierujący akurat do Twojej strony jest uwarunkowana w olbrzymim stopniu pozycją na jakiej klasyfikuje się Twoja strona. Pozycja 2 a 9 to już dość znaczna różnica w liczbie wejść na stronę, nie mówiąc już o zajmowaniu pozycji poza TOP10, czyli poza pierwszą stroną wyszukiwań. Zaś nieregularny efekt sprzedaży uzyskasz w momencie, kiedy Twoja strona jednego dnia znajduje się na pozycji 5, a drugiego już na 15. I tak sobie skacze, niczym fikuśny zając po łące.

 

Dlaczego pozycjonowanie przez firmę KOWAL jest nietuzinkowo skuteczne i bezpieczne?

Oferta i ceny pozycjonowania, a przede wszystkim wysoka skuteczność i gwarancja wyników na umowie jaskrawo wyróżnia nas na tle konkurencji. Wychodząc na przeciw wielu karkołomnym ofertom, gdzie liczy się pewny zysk, ale niestety nie Twój - proponujemy nietuzinkowe pod kątem oszczędności, skuteczności i bezpieczeństwa pozycjonowanie Twojej strony w Google. Jeśli miałeś już do czynienia z pozycjonowaniem, z pewnością je dostrzeżesz.

 

15 argumentów za pozycjonowaniem strony z firmą KOWAL


01Dajemy Ci gwarancję na umowie osiągnięcia pewnego wyniku, np: 70% słów kluczowych osiągnie TOP10 w Google do 6 miesiąca pozycjonowania, w przeciwnym wypadku możesz odstąpić od umowy. Żadna firma nie da Ci takiej gwarancji, jeśli nie jest pewna swoich umiejętności lub dobrego wyniku w przypadku wymagających słów kluczowych.

02Oferujemy o 10-40% niższe ceny efektywnych słów kluczowych (takich, które na pewno wpisują Twoi potencjalni klienci w Google) w porównaniu z cennikiem naszych profesjnalnych konkurentów.

03Oferujemy pozycjonowanie niektórych efektywnych słów kluczowych za darmo. Konkurencja zwykle wycenia wszystkie słowa kluczowe, a ceny zaczynają się od 50zł wzwyż.

04Nie wyceniamy słów kluczowych, o które nie ma zapytań w Google lub ich liczba wynosi do 10. Je także otrzymujesz za darmo, ponieważ zwykle wymagają wręcz symbolicznej comiesięcznej pracy.

05Jeśli na którymś słowie kluczowym szczególnie Ci zależy, możemy dać Ci gwarancję na umowie, iż konkretne słowo kluczowe na pewno osiągnie TOP10.

06Dajemy gwarancję, iż strona nie zostanie zbanowana na żadne pozycjonowane słowo kluczowe.

07Jeśli coś jest niemożliwe - wprost Cię o tym poinformujemy, sugerując alternatywne rozwiązanie.

08Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych w wyszukiwarce Google. I choć nie baczymy na wyszukiwarki takie jak Bing, Yahoo, WP czy Onet, to osiągane wyniki często pokrywają się. Pamiętaj, że to z Google korzysta 95% Internautów. Koloryzowanie, że znajdziesz się w innych, mało istotnych przeglądarkach jest pewną formą odwracania uwagi od tego co istotne.

09Pozycjonowaniem stron internetowych zajmuję się od 7 lat (od 9 zajmujemy się projektowaniem stron).

10W przypadku każdego klienta, choć w różnym odstępie czasu, realizujemy wynik: ponad 90% słów kluczowych w TOP10.

11W przypadku 80% klientów udało się uzyskać 100% wypozycjonowanych słów kluczowych do top10.

12Potwierdzamy naszą skuteczność pozycjonowania realizacjami i raportami z pozycji stron naszych klientów, które masz do dyspozycji na naszej stronie kowal24.pl jak i poprzez e-mail.

13Możemy pozycjonować skutecznie nawet kilkaset słów kluczowych na jednej stronie internetowej, ponieważ mamy takich klientów.

14Jesteśmy w stanie pójść na dodatkowe ustępstwa od w/w atutów, o ile nie przekraczają granicy rozsądku, sprawiedliwości i także naszego bezpieczeństwa inwestycji.

15Przy zleceniu pozycjonowania otrzymujesz wysoki rabat na stronę internetową.

 

Z firmą KOWAL każdy oszczędza od 1000zł rocznie na pozycjonowaniu

Wynikiem kilku powyższych argumentów jest fakt, iż kiedy zlecisz nam pozycjonowanie strony - oszczędzasz od 1000zł rokrocznie, głównie za przyczyną oferowania niższych cen za pozycjonowane frazy, a także darmowe pozycjonowanie wielu efektywnych słów kluczowych.

 

Projekt strony ma istotne znaczenie dla efektywności pozycjonowania

Jeżeli poważnie myślisz o jak najlepszych efektach pozycjonowania w wyszukiwarce Google, powinieneś wiedzieć, że strony internetowe (ich konstrukcja czy zastosowanie innowacyjnych technologii) mają przy pozycjonowaniu w Google wręcz kluczowe znaczenie. Pozycjonowanie stron wykonanych w kreatorze, na darmowym hostingu, w technologii flash czy strony typu One Page jest często utrudnione, a nawet niemożliwe. Więcej o tym jakie strony i dlaczego nie nadają się do pozycjonowania dowiesz się tutaj: Projektowanie stron. Projektowanie stron. Na szczęście takie strony stanowią raczej mniejszość. 

  

Wersja mobilna strony internetowej niezbędna pod pozycjonowanie

Bardzo ważne jest, aby Twoja strona prawidłowo wyświetlała się na urządzeniach przenośnych, skoro jak wiele źródeł podaje, już prawie połowa Internautów z nich korzysta. Czasami może wydawać Ci się, że wszystko jest ok, skoro Twoja strona wyświetla się na komórce, jednakże kluczowym jest, aby to Google oceniało ją pozytywnie, a skoro tak nie jest - ryzykujesz uzyskaniem gorszych pozycji w Google. Sprawdź poprawność wyświetlania Twojej strony tutaj: Test zgodności z urządzeniami mobilnymi - Google.)

 

Pozycjonowanie + strona internetowa, to się bardziej opłaca

Pamiętaj, że zlecając pozycjonowanie, otrzymujesz znaczący rabat na stronę internetową, a w niektórych przypadkach możliwe jest wykonanie strony za darmo. O projekcie jaki możemy dla Ciebie wykonać dowiesz się więcej w artykule: Strony internetowe.


Pozycjonowanie - Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Kostrzyn nad Odrą, Słubice