Pozycjonowanie sklepu internetowego - cennik

Pozycjonowanie sklepu Internetowego w Google - skutecznie, tanio i bezpiecznie. Jak nigdzie.

DLACZEGO NASZA AGENCJA SEO?
Od roku 2008 w naszej ofercie znajduje się pozycjonowanie sklepu w Google, ale nie tylko. W katalogu naszych usług znajdują się również oferty dotyczące pozycjonowania stron wraz z innymi działaniami w zakresie e-marketingu. Wykorzystujemy przeróżne, efektywne ścieżki dotarcia do Twoich potencjalnych klientów w Internecie. W celu dążenia do zmaksymalizowania wyników pozycji sklepów naszych klientów w wyszukiwarkach zaimplementowaliśmy wiele dodatkowych technik promocji i sprzedaży w Internecie. Poinformujemy o nich w trakcie procesu praktycznej współpracy oraz wdrożymy.

POZYCJONOWANIE SKLEPÓW - 5 ARGUMENTÓW
Pozycjonowanie sklepu przez nas jest przede wszystkim gwarancją bezpieczeństwa oraz skuteczności, a to wszystko ma potwierdzenie na umowie.
Do 5 najważniejszych argumentów związanych sprawiających, że to u nas warto zlecić pozycjonowanie sklepu:
  1. rozliczasz się z nami za efekty w TOP10 -  to na najbardziej wyróżnia na tle konkurencji, która często zleca pozycjonowanie w formie abonamentu,
  2. gwarancja osiągnięcia wyniku TOP10 sklepu w wyszukiwarce pod wcześniej wybranymi frazami kluczowymi (oferty abonamentowe nie posiadają takiego zapisu umowie),
  3. strona sklepu nie zostanie zbanowana (czyli ukarana mniejszą pozycją w wyszukiwarce Google). Czemu? Ze względu na to, że stosowane przez nas techniki i metody pozycjonowania sklepów są dozwolone - nigdy nie narażamy swoich Klientów,
  4. zaimplementowanie wspomagający technik promocji w ramach pozycjonowania sklepu. Wykonujemy szeroko zakrojone działania mające na celu promowanie Państwa firmę w Internecie,
  5. jeżeli Twój sklep internetowy osiąga już górne pozycje w wyszukiwarce lub jest już niedaleko TOP10, to w tym wypadku zaproponujemy lepszą ofertę cenową, a nawet utrzymamy te frazy kluczowe w TOP10 nieodpłatnie - to wszystko z deklaracją na umowie.
Zachęcamy również do spojrzenia na pozostałe argumenty wyróżniające nasze oferty! Znajdują się one poniżej, jest ich kilkanaście i znacząco wpływają na aspekty ekonomiczne Twojej działalności oraz pewność inwestycji.

ZLECASZ POZYCJONOWANIE SKLEPU? STRONA WWW TANIEJ
Klienci, którzy są zainteresowani także wykonaniem witryny sklepu lub wypozycjonowaniem ich innych stron www np. blogów, otrzymują od nas rabat, przy zleceniu pozycjonowania sklepu. W ramach tej usługi obowiązuje oczywiście: wersja mobilna, CMS do zarządzania stroną, zaprojektowanie strony sklepu pod pozycjonowanie. Warto wiedzieć, że niektóre sklepy Internetowe pozycjonuje się trudno lub nawet czasami jest to uniemożliwione. Wpływają na to aspekty techniczne i technologie, które wykorzystano do stworzenia strony sklepu.

Praktyczne przykłady klientów

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Wycena do 24h!

NASZE TARCZE

1 TARCZA
1 TARCZATarcza na STRONY WWW
Tarcza ta umożliwia uzyskanie rabatu na stronę internetową w wysokości: 200 zł netto.
2 TARCZA
2 TARCZATarcza na pozycjonowanie
Przez 3 pierwsze miesiące nie płacisz za usługę pozycjonowania sklepu Internetowego.
3 TARCZA
3 TARCZATarcza na pozycjonowanie
Każda z kwot wystawionych na fakturze zostanie pomniejszona aż o 10%!
4 TARCZA
4 TARCZATarcza na pozycjonowanie
Na umowie ustalamy maksymalną płatność - nawet jeżeli cena naszej pracy ją przekroczy, to i tak nie zapłacisz więcej!
1 TARCZA na WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ
Dodatkowy upust na skonstruowanie przez nas strony internetowej wynoszący aż 200 zł netto. Nie wliczając rabaty, które przypisywane są przy zlecaniu nam pozycjonowania sklepu, oferujemy RABAT 200 zł netto na stworzenie strony internetowej.

2 TARCZA na POZYCJONOWANIE
Bezpłatne pozycjonowanie sklepu? 2 tarcza na pozycjonowanie daje Ci taką możliwość! Bonus aż 3 bezpłatnych miesięcy pozycjonowania, najbardziej zaoszczędzisz na 3 miesiącu pozycjonowania sklepu, gdy najliczniejsza ilość słów kluczowych uzyska wyniki znajdujące się w TOP10.
 
3 TARCZA na POZYCJONOWANIE
10% pomniejszenia kwoty od wyceny wyjściowej. Zostanie ona przesłana na adres mailowy, czyli każda z kwot na fakturze będzie zmniejszona o 10%.
 
4 TARCZA na POZYCJONOWANIE
Płatność maksymalna jest płatnością, której w żadnym wypadku nie przekroczysz. Na czym to polega? Gdy ze sprawozdania do zapłaty wyniesie kwota 950 zł, a ustaliliśmy wcześniej najwyższą kwotę płatności wynoszącą 600 zł netto, to w tym wypadku będziesz zobowiązany do zapłaty właśnie jedynie 600 zł netto.
Powyższe wideo zwraca się do promocji wakacyjnej. Od 1 września tarcze uległy modyfikacjom. Objaśnienie zmodyfikowanych tarcz znajduje się na stronie, poprawce ulegają wyłącznie liczby, reguły, które są objaśniane, zostają bez zmian.

Nie owijamy w bawełnę.

Robimy, jak trzeba.

MOBILNE STRONY WWW

Pozycjonowanie sklepu - naszym głównym atrybutem jest dbałość o zmaksymalizowanie wyników pozycji fraz kluczowych, jednak również oferujemy profesjonalne i tanie tworzenie stron internetowych w wariancie mobilnym z wykorzystaniem bezpłatnego Systemu do Zrządzania Treścią i wypozycjonowanie utworzonej strony!

REKLAMA ADWORDS

Oprócz samego pozycjonowania oferujemy również organizację kampanii Google AdWords. W skład kampanii wchodzi opłata za klikniecie reklamy (miesięczny budżet kampanii) wraz z wynagrodzeniem dla nas za pracę związaną z zaplanowaniem kampanii oraz jej ciągłym prowadzeniem.

POZYCJONOWANIE STRON

Działamy w branży już od ponad 13 lat. Dzięki temu oferujemy naszym Klientom wysoką skuteczność wraz z niespotykanymi uwarunkowaniami współpracy, które zobowiązują do uzyskania efektów oraz gwarantują bezpieczeństwo. Pozycjonowanie sklepów to nasza specjalność.

SEO-NEW

Twój sklep internetowy znajdzie się na szczycie! Zapoznaj się z naszym autorskim zbiorem systemów, narzędzi oraz procedur, które w efektywny sposób wpłyną na zauważalny wzrost w wynikach wyszukiwania pozycjonowanych przez nas dla Ciebie słów kluczowych. Efekty naszych działań zawdzięczamy również właśnie dzięki SEO-NEW!

Dlaczego pozycjonowanie sklepu z nami?

Poznaj nasze najciekawsze atuty i dowiedz się, dlaczego pozycjonowanie sklepów warto zlecić naszej agencji!

Ochrona przed banem

Wykorzystywane przez nas techniki pozycjonowania są dopuszczalne przez Google. Jakie to ma znaczenie? Wpływa to na udzielanie przez nas gwarancji na umowie, iż Twój sklep nie zostanie zbanowany (ukryty w wynikach wyszukiwania).

Wysoka skuteczność

W znacznej większości powierzonych nam zleceń, choć w różnym odstępie czasu, uzyskujemy wynik: ponad 90% słów kluczowych w TOP10.

Gwarancja wyniku

Na zrealizowanie wyniku w ustalonym okresie czasu dajemy Ci gwarancję, a wypadku gdy nie uda nam się zrealizować - masz możliwość do natychmiastowego odstąpienia od umowy.

Rzetelna wycena

Nasza wycena jest tworzona z wykorzystaniem danych z narzędzi Google, a  liczba zapytań jest głównym kryterium do wyceny. Zapłacisz tylko za te frazy kluczowe, które na pewno są wpisywane.

Nowa strona internetowa nawet ZA DARMO?

Klienci, którzy zechcą nam powierzyć zadnie pozycjonowanie sklepu, uzyskają ofertę obniżenia ceny nowej strony internetowej. Rabat ten potrafi zmniejszyć cenę nawet o połowę. Gdy zlecisz nam naprawdę duże zadanie pozycjonowania, to dostaniesz stronę nawet za darmo!

Wersja mobilna strony oraz panel CMS

Dbamy o to, aby tworzone przez naszą firmę strony internetowe wyświetlały się poprawnie na ekranach urządzeń mobilnych, sprzęt taki jak smartfon czy tablet jest dla nas tak samo ważny jak komputer lub laptop. Dostarczany przez nas panel do zarządzania treścią pozwala naszym Klientom na szybką modyfikację lub wstawianie treści i grafik na stronę.

Strona tworzona pod pozycjonowanie

Na etapie planowania projektujemy strony oraz sklepy internetowe tak, aby ich pozycjonowanie z czasem było jak najbardziej skuteczne. Często  zlecone do pozycjonowania strony i sklepy posiadają rozwiązania techniczne, które znacząco utrudniają implementację procesów pozycjonowania, a w niektórych przypadkach nawet sprawiają, że staje się to niemożliwe.

Indywidualny projekt graficzny strony

Projekty naszych stron są tworzone dla Klientów, zależy nam zawsze na ich jak największym zadowoleniu. Dlatego też umożliwiamy im nieograniczoną możliwość modyfikacji projektu oraz sygnalizowania poprawek. Zawsze pamiętamy o tym, że nasze projekty są wykonywane dla Ciebie!

Rabat na nową stronę internetową!

Klienci, którzy nam powierzą zadanie pozycjonowania sklepu, mogą wykorzystać profit, którym jest rabat związany z utworzeniem nowej, profesjonalnej strony internetowej. Celem wykonania tej strony jest zwiększenie efektów pozycjonowania do maksimum – a my umożliwiamy to za mniejszą kwotę.
pozycjonowanie-sklepow-internetowych.jpg

Pozycjonowanie sklepu - 8 naszych atutów

8 argumentów odnośnie pozycjonowania sklepów, za jakimi daremno rozglądać się u konkurencji!

Rozliczanie tylko za pozycje TOP10

Koszta przez nas naliczane ponosisz tylko i wyłącznie za frazy kluczowe będące na pozycji TOP10.  Rozliczamy się tylko i wyłącznie za efekt.

Gwarancja uzyskania wyników TOP10

Nasi Klienci są zaręczani na umowie, że minimum 60-70% słów kluczowych uzyska wynik TOP10 w okresie do 6-7 miesięcy od rozpoczęcia procesu pozycjonowania.

Dodatkowe metody promocji

Nasze usługi są kompleksowe - w związku z czym wdrożymy dodatkowe metody promocji mające na celu zmaksymalizować pozycję naszych Klientów.

Ochrona przed banem

Zapewniamy ochronę przed banem. Wszystkie nasze metody działań związanych z pozycjonowaniem sklepu opierają się na technikach dozwolonych przez Google. Żaden sklep Internetowy Klientów, którzy z nami współpracują nie został zbanowany.
Pozycjonowanie stron Poznań 8

Obecne pozycje TOP10 taniej

W wypadku gdy sklep Internetowy już się pozycjonuje pod niektórymi frazami w TOP10, to pozycję tych słów kluczowych utrzymamy taniej, a w niektórych przypadkach nawet bezpłatnie.

Płacisz tylko za efektywne frazy

Frazy kluczowe z Klientami ustalamy zawsze biorąc pod uwagę ich ilość zapytań w wyszukiwarce Google. Umożliwia nam to pozycjonowanie pod hasła kluczowe, które faktycznie są wpisywane.

Niższe ceny

Jesteśmy również konkurencyjną firmą w kwestii wyceny słów kluczowych. Ceny fraz są często u nas zwyczajnie niższe niż u naszej konkurencji.

Gwarancja na ważne frazy kluczowe

Często niektórym Klientom zależy na tym, aby wybrać jedno ze słów kluczowych które na 100% zostanie wypozycjonowane w TOP10, dlatego też nasza firma daje taką możliwość!

Strzeż się pozycjonowania w abonamencie!

Dlaczego znacząco odradzamy pozycjonowanie w abonamencie? Ze względu na to, że większość ofert pozycjonowania będących w systemie abonamentowym nie daje żadnej gwarancji uzyskania efektownych wyników na frazy kluczowe, mimo miesięcznego zobowiązania do zapłaty. Więc jaki w tym sens? Dlatego my działamy inaczej, nam płacisz faktycznie tylko i wyłącznie za wynik. Zachęcamy do obejrzenia udostępnionego w serwisie YouTube filmiku, który omawia różnice między tymi dwoma metodami rozliczania za wykonaną pracę. Po zapoznaniu się z argumentami werdykt pewnie będzie jednoznaczny.

Dlaczego nasz model współpracy w zakresie pozycjonowania sklepu jest skuteczny?

W sklepach - nieważne czy  stacjonarnych, czy Internetowych - najważniejszy jest Klient. Dlatego też tak ważne jest dobre wypozycjonowanie swojego sklepu, aby dotrzeć do jak największej ilości Klientów. W związku z tym nasz model współpracy opiera się na wzajemnych korzyściach. Za pozycjonowanie sklepu wynagradzasz nas tylko i wyłącznie za słowa kluczowe, którym się udało znaleźć w TOP10. Dodatkowo wszystkie dobierane przez nas frazy kluczowe są wcześniej sprawdzane przy użyciu narzędzi Google - więc będąc naszym Klientem masz pewność, że opłacasz tylko te frazy kluczowe, które faktycznie są wpisywane. Dzięki właśnie takiej współpracy nie ma możliwości, aby opłacone wypozycjonowane i wpisywane przez potencjalnych konsumentów frazy się nie zwracały. Dbamy również o to, aby pozycja danej strony nie została zbanowana, wykorzystywane przez nas praktyki oraz metody odnośnie procesów zwiększania pozycji sklepu pod danymi frazami zapewniają przede wszystkim bezpieczeństwo.
Wdrażamy również dodatkowe metody promocji pozwalające jeszcze bardziej zwiększyć sprzedaż, generowanie ruchu na stronie sklepu, a co za tym idzie pozyskiwania całkiem nowych Klientów - a najlepsze jest w tym to, że zrobimy to nieodpłatnie, ponieważ nie wymaga nas to, aż tak wiele pracy! 

Dowiedz się więcej!

Co dostajesz w naszej ofercie?

Co oferujemy Ci w ramach pozycjonowania sklepu?

Rozliczamy się wyłącznie za efekt TOP10
Nasi Klienci płacą tylko i wyłącznie za efekty TOP10. Na czym to dokładnie polega? Na tym, że opłacasz ustaloną kwotę (np. 50 zł netto miesięcznie za frazę kluczową „bramy Poznań”) tylko w wypadku gdy te hasła kluczowe osiągną wynik znajdujący się w TOP10 (czyli znajdą się na pierwszej stronie wyszukiwarki Google). Dla przykładu: wyselekcjonowałeś 5 fraz po 50 zł (m.in. sklep bramy poznań, bramy poznań itp.) i w czwartym miesiącu pozycjonowania każda z fraz osiąga TOP10 – płacisz wtedy 250 zł. Podczas gdyby w 3 miesiącu pozycjonowania wynik TOP10 uzyskały jedynie tylko 2 frazy z pięciu – należność do zapłaty będzie wynosić jedyne 100 zł. Kompletną odwrotnością jest najczęściej spotykane pozycjonowanie w abonamencie. Śmiemy stwierdzić, że są wręcz zarazą w tej branży, a charakteryzują się stałymi opłatami miesięcznymi bez zapewnienia efektu, że cokolwiek uzyska wynik TOP10. Najgorsze w tym jest to, że 99% takich ofert usług działających w systemie abonamentowym kończy się zerowym efektem sprzedażowym. Precyzyjniej właściwości obu ofert opisałem tutaj: www.kowal24.pl/pozycjonowanie-w-abonamencie.

Jaki projekt strony internetowej zrealizujemy?

Wersja mobilna

Dbamy o to, aby utworzone przez nas strony Internetowe wyświetlały się poprawnie na każdym z wyświetlaczy! Dzięki naszym staraniom strona na smartfonie będzie wyglądać tak samo dobrze, jak strona na komputerze lub laptopie.

Jak wygląda rozliczenie za pozycjonowanie?

Naszym Klientom oferujemy rozliczanie się jedynie za efekt. To naszym zdaniem najsprawiedliwszy rodzaj rozliczenia - zarówno dla Klienta jak i dla naszej firmy. Rozliczenie wygląda tak, że ustaloną na umowie kwotę (np. 50 zł netto miesięcznie za frazę „bramy Poznań”) klient jest zmuszony zapłacić tylko i wyłącznie  w momencie kiedy jego witryna internetowa pod tą frazą osiągnie pozycję w pierwszej dziesiątce wyników Google. W wypadku gdy z wybranych 5 fraz po 50 zł każda (bramy Poznań, sklep bram Poznań itp.) i w czwartym miesiącu od podjęcia współpracy wszystkie frazy uzyskają TOP10, wówczas koszt wyniesie 250 zł netto. Inaczej wygląda sytuacja, gdy tylko 2 frazy z pięciu osiągną w wybranym miesiącu TOP10 – wtedy kwota będzie wynosić jedynie 100 zł netto.

Stoi za nami doświadczenie

Robimy co trzeba, abyś naprawdę zyskał.

Dlaczego pozycjonowanie sklepu z firmą KOWAL?

Czynnikiem wyróżniającym naszą ofertę, w porównaniu z ofertą konkurencji jest cena pozycjonowania, wysoka efektywność oraz gwarancja zdobycia zamierzonych efektów na umowie. Rzucamy wyzwanie wielu firmom skupiającym się jedynie na własnym zarobku i nie dbającym o efekty współpracy. Nasza usługa pozycjonowania jest nietypowa jeśli chodzi o warunki współpracy i skuteczność pozycjonowania. Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z czyiś usług pozycjonowania, to z pewnością zobaczysz korzyści płynące ze współpracy z naszą firmą KOWAL.

01

Gwarancja wyniku

Nasi Klienci na umowie otrzymują gwarancję osiągnięcia zamierzonego wyniku pozycjonowania strony, dla przykładu 70% fraz kluczowych w przeciągu 6 miesięcy od rozpoczęcia prac osiągnie wynik TOP10. W wypadku gdyby jednak to się nie udało, Klient ma możliwość bez żadnych konsekwencji zerwać umowę w trybie natychmiastowym.
02

Dobre ceny

Posiadamy konkurencyjne ceny za frazy kluczowe (czyli hasła posiadające dużą liczbę zapytań w przeglądarce) - potrafią one być nawet o około 40% niższe niż w ofertach innych firm.
03

Priorytet Google

Skupiamy się przede wszystkim na pozycjach stron w najpopularniejszej wyszukiwarce Google, jednak należy mieć na uwadze, że wyniki często pokrywają się z wynikami, które można dostrzec w wyszukiwarkach Yahoo, Baidu oraz Bing.
04

Rzetelna wycena

Za darmo zajmujemy się wypozycjonowaniem pod nieefektywne słowa. Nie pobieramy opłaty za frazy, które mają niewielką liczbę zapytań (poniżej 10). Takie słowa jednak wciąż potrafią być źródłem potencjalnych Klientów!
05

Gwarancja na frazę

W wypadku gdy na jakieś szczególnej frazie zależy Klientowi, to udzielamy mu gwarancji na umowie, że jego witryna na pewno znajdzie się w wyniku TOP10 po jej wpisaniu!
06

Brak bana

Zawsze pamiętamy o najważniejszej kwestii, jaką jest bezpieczeństwo. Nasi Klienci otrzymują pisemną gwarancję na to, że ich strona nie zostanie zbanowana w wyniku naszego pozycjonowania. W naszej firmie możliwe jest jedynie używanie dozwolonych technik pozycjonowania. Od 2008 roku, czyli od kiedy świadczymy usługę pozycjonowania - żadna ze stron naszych Klientów nie została zbanowana!
07

Szczera porada

W przypadku gdy napotkaliśmy problem, który jest niemożliwy do rozwiązania, to informujemy o tym Klienta, po czym proponujemy alternatywne rozwiązanie.
08

Darmowe frazy

Często pewne efektywne frazy kluczowe proponujemy nawet za darmo! Natomiast nasza konkurencja zawsze wycenia wszystkie frazy, a ceny zaczynają się od 50 zł w górę.
09

10 lat doświadczenia

Polegaj na naszym już kilkunastoletnim doświadczeniu! Przez ten okres poznaliśmy oraz wdrożyliśmy naprawdę wiele technik pozycjonowania sklepów i zostaliśmy przy tym co jest dobre i skuteczne - nie tracimy czasu Klienta, jak i swojego na zbędne i nieefektowne metody!
10

Stabilizacja

Niestabilność pozycji strony Internetowej w wyszukiwarce najczęściej jest spowodowana używaniem niedozwolonych technik zwiększania pozycji, tak zwane Black-SEO. My natomiast jesteśmy pewni, że strony naszych Klientów są i będą stabilnie się pozycjonować, ponieważ korzystamy tylko i wyłącznie z technik dozwolonych przez Google, więc większe wahania pozycji są po prostu niemożliwe.
11

Wybitne wyniki

Nasze wyniki mówią same za siebie - aż 90% stron naszych Klientów zostało wypozycjonowanych pod wszystkimi ustalonymi frazami kluczowymi do wyniku TOP10!
12

Portfolio dowodem

Jeżeli nie jesteś przekonany co do naszej skuteczności, to proszę zapoznaj się z naszym obszernym portfolio, które mówi samo za siebie. Nasi Klienci otrzymują również pod koniec miesiąca raporty, w których Klient może zapoznać się z wynikami.
13

Duże kampanie

Jesteśmy doświadczeni w pracy z dużymi i kompleksowymi projektami. Nawet jeżeli pozycjonowaniu wymaga kilkaset fraz kluczowych, to nasza efektywność i tak jest bardzo wysoka.
14

Jesteśmy otwarci

Lubimy współpracować, dlatego słuchamy uważnie uwag Klientów oraz potrafimy pójść na ustępstwa od niektórych wymienionych aspektów - oczywiście w granicy rozsądku, naszego bezpieczeństwa inwestycji oraz sprawiedliwości.
15

RABAT na www

Jeżeli Klient zleci nam pozycjonowanie sklepu, wówczas otrzymuje on rabat na stworzenie przez nas zupełnie nowej strony.

2 warunki powodzenia tej inwestycji

Jakie warunki należy spełnić, aby mieć pewność zwiększenie generowania profitów dzięki usłudze, którą jest pozycjonowanie sklepu? Poniżej podajemy dwa niezwykle ważne warunki. W wypadku gdy jeden z wymienionych warunków nie jest doprecyzowany w umowie, zagrożeniu niepowodzenia objęta jest cała inwestycja.

dobrze dobrane słowa kluczowe do pozycjonowania

Najczęstszym powodem nieskutecznego pozycjonowania są nieodpowiednio dobrane frazy kluczowe. Efektem tego jest wysoka pozycja słów kluczowych, lecz wciąż bardzo niski odzew ze strony Klientów sklepu. Teraz należy sobie zadać pytanie dlaczego tak jest? Otóż powód jest bardzo prosty. Wyselekcjonowane do pozycjonowania hasła kluczowe posiadają bardzo mało zapytań w wyszukiwarce Google. Czego efektem jest to, że mimo wysokich pozycji i tak mało osób trafia na stronę sklepu. Winny takiej sytuacji może być firma pozycjonująca, która wykorzystała niewiedzę Klienta, ale również sam Klient, który postanowił wybrać słowa kluczowe po omacku, po czym podpisał umowę „w ciemno”. W celu zbadania efektywności i liczby zapytań słów kluczowych w wyszukiwarce wykorzystujemy specjalne narzędzie firmy Google. Na podstawie zebranych danych możemy później wyselekcjonować i wycenić tylko te słowa, które są efektywne – w tym celu sprawdzamy nie tylko liczbę zapytań, lecz również konkurencyjność fraz. Konkurencja natomiast często nie dba o ten aspekt, który jak widać, jest naprawdę kluczowy i podejmuje się usługi pozycjonowania sklepu, wykorzystując frazy, które są zwyczajnie nieskuteczne. W takim przypadku często Klient zawiera umowę abonamentową, która zobowiązuje go do płatności od pierwszego miesiąca pozycjonowania bez widocznych efektów usługi w trakcie trwania całego okresu pozycjonowania.
By dokładniej nakreślić ten problem, posłużmy się przykładem. Fraza kluczowa „okna Lublin” jest o wiele częściej wpisywana w wyszukiwarkę Google niż hasło „tanie okna PCV Lublin” czy też fraza, która będzie dysponowała już bardzo małą liczbę zapytań, dla przykładu.: „tanie i solidne okna PCV Lublin”. Istotny jest również region, w którego obrębie strona będzie pozycjonowana. Może to być całe państwo (Polska lub inne), określone miasto lub też województwo. Podsumowując słowo „okna Lublin”, jest słowem innym niż „okna PCV Lublin” i w obu przypadkach należy wykonać szereg niezależnych od siebie prac, dzięki którym zauważymy wzrost pozycji sklepu Internetowego.

osiągnięcie i utrzymanie wysokich pozycji w Google

W celu zmaksymalizowania zauważalnych efektów pozycjonowania oraz zwiększenia wyczuwalnego odzewu ze strony Klientów, to strona musi posiadać frazy kluczowe, które zostały wysoko wypozycjonowane - wysoko czyli muszą się znajdować w TOP10. Jeżeli wyselekcjonowano efektywne słowa kluczowe i sklep Internetowy nie znajduje się w TOP10 z ich wykorzystaniem, to w takim przypadku na widoczne pozytywne rezultaty można czekać w nieskończoność. Klienci na domiar złego często lekceważą ten aspekt myśląc, że jeżeli słowa kluczowe zostały wybrane dobrze to gwarantuje im natychmiastowy napływ Klientów.
Efekt ten jest potęgowany przez różnicę w liczbie kliknięć pomiędzy pozycjami w wynikach wyszukiwarki 1-4, a 5-10. Ilość kliknięć użytkowników na pozycjonowany sklep jest uwarunkowany pozycją, na której się on znajduje. Pozycja 2 a pozycja 9 to ogromna różnica w liczbie odwiedzenia sklepu.
Klienci którzy zdecydowali się skorzystać, z usługi pozycjonowania są w stanie doznać również niestabilnych wyników sprzedaży, co spowodowane jest z przez stosowanie zabronionych metod pozycjonowania - Black-SEO. W przypadku stosowania niedozwolonych technik strona sklepu jednego dnia może znajdować się na pozycji 5, a drugiego natomiast spaść już na pozycję 15.
Podsumowując - żeby pozycjonowanie przynosiło zauważalny efekty, to strona sklepu musi pod wyselekcjonowanymi oraz skutecznymi frazami kluczowymi zajmować wysoką pozycję. Istnieję jednak pewne wyjątki od tego w postaci najpopularniejszych słów kluczowych. Wtedy część internautów przejrzy również drugą stronę wyników wyszukiwania. Jest to jednak zjawisko przypisane tylko i wyłącznie tym najczęściej wpisywanym frazom kluczowym.

Etapy realizacji pozycjonowania

Realizacja usługi pozycjonowania Twojej strony w 6 krokach!

1. Wycena na e-mail

Po przesłaniu przez Klienta formularza znajdującego się na naszej stronie wyślemy wycenę przystosowaną do potrzeb oraz możliwości klienta.

2. Wybór słów kluczowych

Po otrzymaniu wyceny klient zapoznaje się z wynikami wyceny, po czym wybiera interesujące go frazy kluczowe i wysyła na nasz e-mail: biuro@kowal24.pl

3. Rabat na nową stronę www

Klienci, którzy zlecają nam usługę pozycjonowania sklepu otrzymują również zniżkę na stworzenie nowej strony internetowej. Jeżeli jesteś zainteresowany - prześlemy Ci szczegółowe informacje.

4. Wysyłamy umowę

Wysyłamy umowę Klientom na pozycjonowanie, wraz z projektem strony internetowej, jeżeli Klient jest nią zainteresowany. Przy zleceniu wykonania strony internetowej Klient zobowiązany jest do wpłaty 1 raty.

5. Dostępy do strony

Klient odsyłając podpisaną przez niego umowę musi nam przekazać również dane dostępowe do jego strony sklepu w celu rozpoczęcia jego optymalizacji pod pozycjonowanie. Wszelkie modyfikacje na stronie uzgadniamy wcześniej z Klientem.

6. Raport i faktura VAT

Zawsze pod koniec każdego miesiąca naszej współpracy przesyłamy szczegółowe raporty odnośnie pozycji, na której się znajduje sklep w wyszukiwarce oraz fakturę VAT.

KONTAKT

Infolinia: 731 331 881
biuro@kowal24.pl 
Czynne: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba i dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

ul. 1 Maja 8-10A, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I
Sienkiewicza 9/4
74-505 Mieszkowice
tel.: 531 981 099
Biuro II
11 Listopada 8/1
74-505 Mieszkowice
tel.: 731 331 881

Poproś o wycenę

CENNIK POZYCJONOWANIA

Poniżej przedstawiamy przykładowy cennik pozycjonowania sklepu, formę rozliczania się za usługę oraz odpowiedzi na pytania, które nam Klienci najczęściej zadają w kwestii ceny jak i rozliczenia za usługę pozycjonowania sklepu.

Przykładowe ceny pozycjonowania sklepu

Przy wszystkich przedstawionych fraz kluczowych podano dwie kwoty. Pierwsza cena jest kosztem wyników pozycji w TOP10 (pozycje 5-10 w Google) w danym miesiącu. Druga cena odnosi się zajęcia pozycji w wynikach TOP4 (pozycje 1-4 w Google) w danym miesiącu przez pozycjonowany sklep:

okna Lublin - 119zł/139zł
okna drewniane Lublin - 49zł/59zł
okna aluminiowe Lublin - 49zł/59zł - pozycja 7, dlatego proponujemy rozliczenie 29zł wyłącznie za pozycje 1-4 (ZNIŻKA)
okna pcv Lublin - 59zł/79zł
drzwi Lublin - 79zł/99zł
drzwi zewnętrzne Lublin - 59zł/79zł
drzwi antywłamaniowe Lublin - 59zł/79zł
drzwi wewnętrzne Lublin - 59zł/79zł
drzwi drewniane Lublin - 49zł/59zł
Jak wyceniacie słowa kluczowe?

Głównym kryterium, które bierzemy pod uwagę w celu wyceny słów kluczowych, jest liczba ich zapytań w wyszukiwarce w skali miesiąca. Im częściej dana fraza jest wpisywana w Google, tym jej cena jest większa.

Powinieneś to wiedzieć zanim zlecisz pozycjonowanie...

Co powinieneś wiedzieć o własnej stronie internetowej zanim zlecisz jej pozycjonowanie?
Projekt sklepu ma olbrzymi istotne znaczenie dla skuteczności pozycjonowania - a jaki jest Twój projekt?
W celu uzyskanie najlepszych efektów pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google warto mieć świadomości tego, jak duży wpływ na jej pozycję ma konstrukcja sklepu Internetowego wraz używanymi technologiami. Sklepy wykonane w kreatorach, korzystające z technologii Flash czy też bezpłatnych usług hostingowych często znacząco utrudniają proces pozycjonowania. W niektórych przypadkach zwiększenie pozycji takich stron jest praktycznie niemożliwe. Zachęcamy Państwa do zapoznania się, z lekturą odnośnie tego, jakie strony i z jakiego powodu nie nadają się do pozycjonowania: Projektowanie stron. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, czy obecna strona sklepu nadaje się do pozycjonowania, możemy przebadać jej konstrukcję pod tym kątem. W tym przypadku prosimy, by podać adres strony sklepu w formularzu poniżej.
 
Wersja mobilna strony internetowej niezbędna do udanego pozycjonowania
Aktualne źródła podają, że w obecnych czasach prawie połowa internautów korzysta urządzeń mobilnych w celu przeglądania internetu. Niezwykle ważne jest więc aby projekt strony był przystosowany do tych urządzeń. Często może się wydawać, że wszystko jest w porządku, bo strona sklepu wyświetla się „w miarę ok” na smartfonach, jednak równie ważna jest w tym wypadku ocena mobilności wykonywana przez Google. W wypadku gdy strona nie uzyska pozytywnej oceny od Google, to w takim wypadku efekty pozycjonowania sklepu będą o wiele słabsze. Poprawność wyświetlania strony na urządzeniach mobilnych można sprawdzić samodzielnie: Test zgodności z urządzeniami mobilnymi - Google
 
Pozycjonowanie sklepu + projekt strony, to się bardziej opłaca
Klienci, którzy zlecają nam pozycjonowanie sklepu otrzymują znaczący rabat na utworzenie nowej strony internetowej. Bywają natomiast również przypadki, gdzie możemy wykonać taki projekt za darmo! W celu zapoznania się z projektem, jaki możemy dla Państwa wykonać, zachęcamy odwiedzić stronę: Strony internetowe.

Każdy oszczędza do 1 000 zł rocznie na pozycjonowaniu
Niższe ceny od konkurencji za poszczególne frazy kluczowe oraz fakt, że oferujemy dużo efektywnych słów nieodpłatnie sprawia, że nasi Klienci oszczędzają w niektórych przypadkach do 1 000 zł rocznie na usłudze pozycjonowania ich sklepu w wyszukiwarce Google.
0
Stron internetowych
0
Pozycjonowanych stron
0
Lat doświadczenia
0
Wypitych kaw

NASZ ZESPÓŁ

POZNAJ NAS

Przemysław Kowalczyk
Przemysław KowalczykWłaściciel firmy, pozycjoner
Pozycjonowanie stron internetowych, koordynacja nad tworzeniem stron www.
Kamil Młynarczyk
Kamil MłynarczykWebmaster
Projektowanie i zarządzanie stronami www.
Katarzyna Szachnowska
Katarzyna SzachnowskaObsługa klienta
Wyceny, tworzenie raportów pozycji pozycjonowanych stron, fakturowanie.

Nasz adres

Sienkiewicza 29/4
74-505 Mieszkowice

Zadzwoń do nas

+48 731 331 881
+48 531 981 099

Wyślij wiadomość

biuro@kowal24.pl
sekretariat@kowal24.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 08:00 - 16:00.
Sob - Nd: zamknięte.
Google
Joomla
Wordpress
Virtuemart
PrestaShop
Hikashop